Platba po zápase

Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Tipy na športové stávky

Skupina Spolu V - P - S PCT Staked (units) ROI Net Profit (units)
Comfort bets2622-4-084.62%260152.11%135.48
TennisLovers1755705-993-5741.52%4020114.19%570.53
Reálne Tipy569307-244-1855.72%4609114.1%649.87
Betting Analysis12852-75-140.94%1121108.04%90.11
The Boy Meets Baseball137-5-158.33%100106.2%6.2
D.Tips526266-253-751.25%286799.83%-4.95
Under/Over2814-14-050%23297.25%-6.39
Mia tipy3115-16-048.39%26280.67%-50.65
Tipujeme Tenis82-6-025%1746.82%-9.04
Profi stávky71-6-014.29%6732.84%-45
Tvoja šanca40-4-00%400%-40

História tipov

Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).