Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Tipy na športové stávky

Skupina Spolu V - P - S PCT Staked (units) ROI Net Profit (units)
TennisLovers2120850-1196-7441.54%4740112.51%592.87
VIP SERVIS3016-12-257.14%300106.53%19.6
The Boy Meets Baseball137-5-158.33%100106.2%6.2
D.Tips526266-253-751.25%286799.83%-4.95
Under/Over2814-14-050%23297.25%-6.39
STUFF TIPS13166-63-251.16%77291.94%-62.23
Comfort bets223100-121-245.25%222188.79%-248.96
Mia tipy3115-16-048.39%26280.67%-50.65
Profi stávky2710-17-037.04%26780.52%-52
Tipujeme Tenis184-14-022.22%3948.18%-20.21
Horse racing000%00%0
LG Team190-19-00%1900%-190
Tvoja šanca40-4-00%400%-40

História tipov

Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).