Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Tipy na športové stávky

Skupina Spolu V - P - S PCT Staked (units) ROI Net Profit (units)
VIP SERVIS4023-15-260.53%400113.68%54.7
TennisLovers2198878-1243-7741.4%4896112.11%592.71
The Boy Meets Baseball137-5-158.33%100106.2%6.2
D.Tips526266-253-751.25%286799.83%-4.95
Under/Over2814-14-050%23297.25%-6.39
STUFF TIPS13166-63-251.16%77291.94%-62.23
Comfort bets234101-131-243.53%233185.89%-328.96
Mia tipy3115-16-048.39%26280.67%-50.65
Profi stávky2710-17-037.04%26780.52%-52
Debakel31-2-033.33%2068.4%-6.32
Horse racing131-12-07.69%1563.33%-5.5
Tipujeme Tenis184-14-022.22%3948.18%-20.21
Tvoja šanca40-4-00%400%-40
LG Team190-19-00%1900%-190

História tipov

Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).