Platba po zápase

Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Tipy na športové stávky

Skupina Spolu V - P - S PCT Staked (units) ROI Net Profit (units)
Reálne Tipy648351-273-2456.25%5399113.57%732.67
TennisLovers1826727-1042-5741.1%4162113.18%548.69
Betting Analysis314142-169-345.66%2726107.24%197.42
The Boy Meets Baseball137-5-158.33%100106.2%6.2
D.Tips526266-253-751.25%286799.83%-4.95
Under/Over2814-14-050%23297.25%-6.39
Comfort bets9144-46-148.89%91090.48%-86.63
Mia tipy3115-16-048.39%26280.67%-50.65
Profi stávky2710-17-037.04%26780.52%-52
Tipujeme Tenis184-14-022.22%3948.18%-20.21
LG Team190-19-00%1900%-190
Tvoja šanca40-4-00%400%-40

História tipov

Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).