Platba po zápase

Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Tipy na športové stávky

Skupina Spolu V - P - S PCT Staked (units) ROI Net Profit (units)
Reálne Tipy (momentálne neaktívne)685372-288-2556.36%5769113.14%758.17
TennisLovers1862742-1060-6041.18%4234112.95%548.29
Betting Analysis325146-176-345.34%2824106.62%186.97
The Boy Meets Baseball137-5-158.33%100106.2%6.2
D.Tips526266-253-751.25%286799.83%-4.95
Under/Over2814-14-050%23297.25%-6.39
Comfort bets13161-68-247.29%131089.2%-141.52
Mia tipy3115-16-048.39%26280.67%-50.65
Profi stávky2710-17-037.04%26780.52%-52
Tipujeme Tenis184-14-022.22%3948.18%-20.21
LG Team190-19-00%1900%-190
Tvoja šanca40-4-00%400%-40

História tipov

Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).