Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Vyber si PROFI tipéra !

1
Vyber si tipéra a zakúp si jeho tipy na stávky. Všetky tipy našich tipérov sú verifikované a štatistiky sú aktualizované online.

Stav si, pokiaľ je tip horúci !

2
Vsádzaj na odporúčané zápasy podľa anaýz svojho obľúbeného tipéra v stávkových kanceláriach podľa vlastného výberu.

Môžeš sa tešiť zo zisku !

3
Sleduj ako tvoj bankroll rastie každý mesiac. Neriskuješ a tvoj úspech je aj naším úspechom.

Negarantujeme zisk.

Nemožeme garantovať zisk, preto ak tvoje predplatené obdobie skončí v mínuse, musíš sa sám rozhodnúť či budeš pokračovať!

Zaručené tipy a prehľadné štatistiky.

BetExpert je služba, ktorá pomáha úspešným tipsterom odčleniť sa od scammerov a stránok s fake tipmi. Faktom je, že všetky tipy sú verifikované nami, ako treťou stranou.

Garantujeme vašu spokojnosť.

Analýzy a tipy v reálnom čase na e-mail alebo ako Facebook notifikácie. S BetExpertom si vždy v hre a už nikdy neprídeš o denný TOP stávkový tip!


Štatistika skupín


Skupina Spolu V - P - S PCT Staked (units) ROI Net Profit (units)
VIP SERVIS (momentálne neaktívne)4023-15-260.53%400113.68%54.7
TennisLovers2230889-1263-7841.31%4960111.85%587.97
The Boy Meets Baseball137-5-158.33%100106.2%6.2
D.Tips526266-253-751.25%286799.83%-4.95
Under/Over2814-14-050%23297.25%-6.39
Debakel5922-32-540.74%37093.6%-23.68
STUFF TIPS13166-63-251.16%77291.94%-62.23
Comfort bets236101-133-243.16%235185.16%-348.96
Mia tipy3115-16-048.39%26280.67%-50.65
Profi stávky2710-17-037.04%26780.52%-52
Horse racing131-12-07.69%1563.33%-5.5
Tipujeme Tenis184-14-022.22%3948.18%-20.21
Tvoja šanca40-4-00%400%-40
LG Team190-19-00%1900%-190

Posledné tipy na športové stávky


TennisLovers
20.11.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Maia challenger
Kopriva V. - Safwat M.
KOPRIVA
2.62
20.11.2019 12:30
Debakel
20.11.2019
6/10
VIP TIP
Win
HADZANA - Champions League
Kiel - Motor Zaporozhye
2 AH +5,5
1.96
20.11.2019 19:00
Debakel
19.11.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Hokej: Liga Majstrov
Zug - Tappara
2
2.75
19.11.2019 19:45
Debakel
19.11.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Volejbal - Liga Majstrov
RC Cannes W - Maritsa Plovdiv W
2
4.29
19.11.2019 20:30
Debakel
19.11.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL
Sweden U19 - Ukraine U19
1
2.50
19.11.2019 13:00
TennisLovers
15.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Helsinki challenger
Heliovaara H. - Ivashka I.
HELIOVAARA
3.57
15.11.2019 15:00
Debakel
15.11.2019
8/10
VIP TIP
Lost
BASKETBAL - Euroliga
Crvena zvezda mts - Lyon-Villeurbanne
ZVEZDA -7
1.90
15.11.2019 19:00
TennisLovers
14.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Helsinki challenger
Muller A. - Ivashka I.
MULLER
2.73
14.11.2019 12:10
TennisLovers
14.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Helsinki challenger
Roumane R. - Stakhovsky S.
ROUMANE
1.80
14.11.2019 13:30
Comfort bets
13.11.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ATP Finals - London
Nadal - Medvedev
2
1.83
13.11.2019 15:00

Zobraziť celú históriu tipov

Ste úspešný tipér, prečo toho nevyužiť?

Staňte sa naším tipsterom a predávajte vaše skúsenosti, analýzy a tipy vašim zákazníkom! Stačí mať výsledky a o všetko ostatné sa postaráme my. Ponúkame vám plne automatizovaný funkčný systém pre správu vašich zákazníkov, kompletný servis ohľadom posielania tipov či už formou emailu alebo facebook notifikácii. Všetky štatistiky, grafy či úhrady za vaše služby sú automaticky aktualizované našim systémom. Ako funguje celý systém na verifikáciu a odosielanie tipov si môžete pozrieť v demo účte.
Otvoriť DEMO

Začnime úspešnú spoluprácu, kontaktujte nás!

Boli ste prihlásený na odber noviniek z BetExpert.sk.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).