Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Vyber si PROFI tipéra !

1
Vyber si tipéra a zakúp si jeho tipy na stávky. Všetky tipy našich tipérov sú verifikované a štatistiky sú aktualizované online.

Stav si, pokiaľ je tip horúci !

2
Vsádzaj na odporúčané zápasy podľa anaýz svojho obľúbeného tipéra v stávkových kanceláriach podľa vlastného výberu.

Môžeš sa tešiť zo zisku !

3
Sleduj ako tvoj bankroll rastie každý mesiac. Neriskuješ a tvoj úspech je aj naším úspechom.

Garantujeme zisk.

Ak tvoje predplatené obdobie skončí v mínuse, predĺžime členstvo do obdobia, kým nebudeš v plusových číslach. S BetExpertom nie si nikdy v strate!

Zaručené tipy a prehľadné štatistiky.

BetExpert je služba, ktorá pomáha úspešným tipsterom odčleniť sa od scammerov a stránok s fake tipmi. Faktom je, že všetky tipy sú verifikované nami, ako treťou stranou.

Garantujeme vašu spokojnosť.

Analýzy a tipy v reálnom čase na e-mail alebo ako Facebook notifikácie. S BetExpertom si vždy v hre a už nikdy neprídeš o denný TOP stávkový tip!

Štatistika skupín


Skupina Spolu V - P - S PCT Staked (units) ROI Net Profit (units)
TennisLovers1454598-812-4442.41%3465116.62%575.78
Reálne Tipy17892-81-553.18%1041108.73%90.92
Unique Bets16577-71-1752.03%1317103.72%48.98
VIP TIPS8623-60-327.71%851102.75%23.43
D.Tips506257-242-751.5%2811100.3%8.42
The Boy Meets Baseball137-5-158.33%100106.2%6.2
Under/Over2814-14-050%23297.25%-6.39
Debakel688301-338-4947.1%386599.31%-26.72
Pelize tip8539-46-045.88%61193.86%-37.54
Mia tipy3115-16-048.39%26280.67%-50.65

Posledné tipy na športové stávky


Reálne Tipy
19.01.2018
7/10
VIP TIP
Aktívny
Kurz: 1.46 - 2
len pre aktívnych členov Reálne Tipy
Pelize tip
19.01.2018
9/10
VIP TIP
Lost
Euroleague
Baskonia - Milano
over 165,5
1.90
19.01.2018 20:30
Euroleague
Panathinaikos - CSKA Moskva
over 160,5
1.90
19.01.2018 20:15
Euroleague
Unicaja Malaga - Real Madrid
over 162,5
1.90
19.01.2018 20:45
Reálne Tipy
19.01.2018
8/10
VIP TIP
Lost
Volleyball.Bulgaria.Super League, Two way
CHERNO MORE BASK vs. MINYOR PERNIK
2
1.93
19.01.2018 17:00
TennisLovers
18.01.2018
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Australian open
Bondarenko K. - Rybarikova M.
BONDARENKO
2.14
19.01.2018 04:30
TennisLovers
18.01.2018
1/3
VIP TIP
Lost
ATP Australian open
Dimitrov G. - Rublev A.
RUBLEV
2.84
19.01.2018 04:00
Reálne Tipy
18.01.2018
7/10
VIP TIP
Win
Basketball.Croatia.A1 League, Total
KK CIBONA ZAGREB vs. KK SKRLJEVO
over 164,5
1.73
18.01.2018 18:00
TennisLovers
18.01.2018
1/3
VIP TIP
Lost
WTA Australian open
Mertens E. - Cornet A.
CORNET
2.71
19.01.2018 03:00
Pelize tip
17.01.2018
8/10
VIP TIP
Lost
Australian Open
Siniakova K. - Svitolina E.
Siniakova +6,5 gemu
1.54
17.01.2018 02:00
TennisLovers
17.01.2018
1/3
VIP TIP
Lost
ATP Australian open
Gasquet R. - Sonego L.
SONEGO
7.24
18.01.2018 06:00
Pelize tip
17.01.2018
8/10
VIP TIP
Lost
Eurocup
Bayern - Zenit St. Petersbourg
Zenit St. Petersbourg AH+9
1.90
17.01.2018 19:30
Eurocup
Turin - Lietuvas Rytas
1
1.83
17.01.2018 20:30

Zobraziť celú históriu tipov

Ste úspešný tipér, prečo toho nevyužiť?

Staňte sa naším tipsterom a predávajte vaše skúsenosti, analýzy a tipy vašim zákazníkom! Stačí mať výsledky a o všetko ostatné sa postaráme my. Ponúkame vám plne automatizovaný funkčný systém pre správu vašich zákazníkov, kompletný servis ohľadom posielania tipov či už formou emailu alebo facebook notifikácii. Všetky štatistiky, grafy či úhrady za vaše služby sú automaticky aktualizované našim systémom. Ako funguje celý systém na verifikáciu a odosielanie tipov si môžete pozrieť v demo účte.
Otvoriť DEMO

Začnime úspešnú spoluprácu, kontaktujte nás!

Boli ste prihlásený na odber noviniek z BetExpert.sk.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).