Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO ÚČET
1

Vyberte si PROFI tipstera

Vyberte si tipstera a kúpte si jeho tipy. Všetky tipy našich tipsterov sú verifikované a štatistiky sú aktualizované online.
2

Stavte si!

Vsádzajte na odporúčané zápasy podľa anaýz vášho obľúbeného tipstera v stávkových kanceláriach podľa vášho výberu.
3

Tešte sa zo ziskov!

Sledujte ako váš bankroll rastie každý mesiac. Úspešnosť našich tipsterov je dlhodobo nad úrovňou 125%.

Garantujeme zisk!


Ak vami predplatené obdobie skončí v mínuse, predĺžime Vám členstvo do obdobia, kým nebudete v pluse.
S BetExpertom nebudete nikdy v strate!

Garancia tipov a štatistík!


BetExpert je služba, ktorá pomáha úspešným tipsterom odčleniť sa od scammerov a stránok s fake tipmi. Zákazníci ocenia najmä fakt, že všetky tipy sú verifikované nami, ako treťou stranou.

Garantujeme vašu spokojnosť.


Dostávajte analýzy a tipy v reálnom čase na mail, priamo do vášho mobilu ako SMS alebo ako Facebook notifikácie. S BetExpertom ste vždy v hre, už nikdy neprídete o denný TOP stávkový tip!

Štatistika skupín


Skupina Spolu V - P - S PCT Staked (units) ROI Net Profit (units)
TennisLovers1139478-623-3843.42%2850119.96%568.82
Debakel396183-186-2749.59%2243104.33%97.22
Unique Bets13862-59-1751.24%1065100.24%2.53
Vlade-sport tip pro20561-143-129.9%204883.44%-339.19
Marvel tip876251-625-028.65%793589.75%-813.54
Gerfield Tips125-7-041.67%81127.68%22.42
Devil Bets13459-71-445.38%129889.42%-137.34
Pro Basket10818-90-016.67%10883.72%-17.59
NBA Money Factory 7639-35-252.7%158109.04%14.29
NHL poradenstvo4214-28-033.33%206117.98%37.03

Posledné tipy na športové stávky


Debakel
05.12.2016
6/10
VIP TIP
Aktívny
Kurz: 1.64 - 2.13
len pre aktívnych členov Debakel
Debakel
05.12.2016
6/10
PLATBA PO
Aktívny
Kurz: 1.8 - 2.23
len pre aktívnych členov Debakel
Marvel tip
04.12.2016
10/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
Ottawa-Florida
počet gólov 5.5+
2.30
04.12.2016 01:00
USA: NHL
Pittsburgh-Detroit
počet gólov 5.5+
2.16
04.12.2016 01:00
USA: NHL
St.Louis-Winnipeg
počet gólov 5.5+
2.10
04.12.2016 01:00
USA: NHL
Tampa Bay-Washington
počet gólov 5.5+
2.40
04.12.2016 01:00
USA: NHL
Vancouver-Toronto
počet gólov 5.5+
1.97
04.12.2016 01:00
Marvel tip
04.12.2016
10/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
Pittsburgh-Detroit
S.Crosby dá +1.5 gól. (do rozhodnutia)
5.80
04.12.2016 01:00
USA: NHL
Tampa Bay-Washington
A.Ovečkin dá +1.5 gól. (do rozhodnutia)
6.70
04.12.2016 01:00
Vlade-sport tip pro
04.12.2016
10/10
PLATBA PO
Lost
Nhl:Edmonton-Anaheim
C.McDavid-Edmonton
Da gol v zapase
3.00
04.12.2016 04:02
Nhl:Edmonton-Anaheim
R.Getzlaf-Anaheim
Dosiahne bod v zapase
1.50
04.12.2016 04:02
Nhl
Edmonton-Anaheim
4,5+g v zapase
1.60
04.12.2016 04:02
Vlade-sport tip pro
04.12.2016
10/10
VIP TIP
Lost
Nhl:Edmonton-Anaheim
C.McDavid - Edmonton
Da gol v zapase
3.00
04.12.2016 04:00
Nhl:Edmonton-Anaheim
R.Getzlaf - Anaheim
Dosiahne bod v zapase
1.50
04.12.2016 04:00
Nhl
Edmonton-Anaheim
4,5+g v zapase
1.60
04.12.2016 04:00
Marvel tip
04.12.2016
10/10
VIP TIP
Lost
RUSKO: KHL
Čechov-Ch.Mansijsk
počet gólov 5.5+
3.15
04.12.2016 15:00
RUSKO: KHL
D.Moskva-Jekaterinburg
počet gólov 5.5+
3.21
04.12.2016 15:00
RUSKO: KHL
D.Minsk-Magnitogorsk
počet gólov 5.5+
2.18
04.12.2016 15:00
RUSKO: KHL
Jaroslavl-Astana
počet gólov 5.5+
2.58
04.12.2016 15:00
RUSKO: KHL
Jokerit-Ufa
počet gólov 5.5+
2.26
04.12.2016 15:00
RUSKO: KHL
D.Riga-Čeljabinsk
počet gólov 5.5+
3.89
04.12.2016 16:00
NBA Money Factory
04.12.2016
2/10
VIP TIP
Win
NBA
Clippers - Indiana
Over 206
1.86
05.12.2016 03:00
NBA Money Factory
04.12.2016
2/10
VIP TIP
Aktívny
Kurz: 1.61 - 2.21
len pre aktívnych členov NBA Money Factory
Devil Bets
04.12.2016
10/10
FREE TIP
Win
USA: NHL
LA Kings - MON Canadiens
Stávka na vítazstvo: MON Canadiens
2.00
04.12.2016 21:00

Zobraziť celú históriu tipov

Ste úspešný tipér, prečo toho nevyužiť?

Staňte sa naším tipsterom a predávajte vaše skúsenosti, analýzy a tipy vašim zákazníkom! Stačí mať výsledky a o všetko ostatné sa postaráme my. Ponúkame vám plne automatizovaný funkčný systém pre správu vašich zákazníkov, kompletný servis ohľadom posielania tipov či už formou emailu alebo sms. Všetky štatistiky, grafy či úhrady za vaše služby sú automaticky aktualizované našim systémom. Ako funguje celý systém na verifikáciu a odosielanie tipov si môžete pozrieť v demo účte.
Otvoriť DEMO

Začnime úspešnú spoluprácu, kontaktujte nás!

Boli ste prihlásený na odber noviniek z BetExpert.sk.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).