Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Stávkujte so skupinou Ečka

Základné info

E-šport tipom sa venujem viac ako 7 rokov. Ečka sú cesta.

Naše štatistiky

Profit (units)
 
ROI
 
Yield
 
Počet tipov
 

VIP členstvo


Každý balík obsahuje: tipy na E-MAIL / SMS / Facebook, prehľady, správa účtu, štatistiky.
INFO-EMAIL: snincakkristian8143@gmail.com

PLATBA PO ZÁPASE

Je to možnosť, ako získať kvalitné tipy aj bez aktívneho VIP členstva. Stačí, že máte vo Vašom konte minimálny kredit vo výške €10 alebo máte na svojom FB účte aspoň 20 priateľov a potvrdíte svoj záujem o daný tip. Aktuálnu ponuku tipov PLATBA PO ZÁPASE nájdete tu .

Naši VIP členovia majú tieto tipy samozrejme vždy zadarmo!

Boli ste prihlásený na odber noviniek zo skupiny Ečka.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto

Štatistika po mesiacoch

Mesiac Profit (units) ROI Yield Počet tipov
Január 20220000
December 20210000
November 20210000
Október 2021-3.6692.22-7.7824
September 20211.7102.462.4634
August 202110.14116.3616.3630
Júl 20216.4120.6320.6315
Jún 20210000

Graf úspešnosti



Posledné tipy


Ečka
30.10.2021
2/3
VIP TIP
Lost
Pgl major
Evil - Faze
Faze
1.21
30.10.2021 11:00
Major
G2 - copenhagen
Copenhagen
1.85
30.10.2021 11:00
Major
Liqiud - entropiq
Liqiud
1.50
30.10.2021 12:20
Major
Vitality - Virtus
Vitality
1.50
30.10.2021 13:30
Major
NIP - moUz
Nip
1.50
30.10.2021 14:45
Ečka
29.10.2021
2/3
VIP TIP
Win
Pgl
BIG - Mouz
Počet map 2.5+
2.00
29.10.2021 13:43
Ečka
28.10.2021
2/3
VIP TIP
Win
PGL Major Stockholm, Counter Strike
Virtus - Spirit
Spirit 1,5+ map
1.35
28.10.2021 10:00
PGL Major Stockholm, Counter Strike
BIG - ENĆE
ENCE
1.50
28.10.2021 13:45
Ečka
26.10.2021
2/3
VIP TIP
Win
PGL Major Stockholm, Counter Strike
BIG - Entropiq
BIG
1.74
26.10.2021 13:30
PGL Major Stockholm, Counter Strike
Movistar Riders - Renegades
Movistar
1.58
26.10.2021 13:30
Ečka
25.10.2021
2/3
VIP TIP
Lost
Republeague
Dignitas - LDLC
Dignitas
1.41
25.10.2021 16:00
Republeague
Eternal - Enterprise
Enterprise 1.5+ map
1.48
25.10.2021 19:00

Ak si želáte kúpiť predplatné, tak sa musíte PRIHLÁSIŤ.
Ak ešte nemáte konto, ZAREGISTRUJTE SA.

Zatvoriť
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).