Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Stávkujte so skupinou TennisLovers

Základné info

TennisLovers

Voláme sa TennisLovers. Tenisu a celkovému dianiu okolo neho sa venujeme už viac ako 7 rokov. Sami navštevujeme turnaje v okolí, nazbierali sme veľké množstvo dôležitých kontaktov, častokrát disponujeme informáciami zo zákulisia, vedieme si vlastné štatistiky a aktualizujeme si profily hráčov, čo nám pomáha mať rozhodujúci edge pred bookmakermi.

Naše štatistiky

Profit (units)
 
ROI
 
Yield
 
Počet tipov
 

Najviac tipujeme na:

Tenis

VIP členstvo


Každý balík obsahuje: tipy na E-MAIL / SMS / Facebook, prehľady, správa účtu, štatistiky.
INFO-EMAIL: tennislovers@betexpert.sk

Blog

Napíšte komentár...

VIP Australian open PREVIEW (WTA časť)

19.01.2020 17:09 zobraziť...

VIP Australian open PREVIEW (ATP časť)

19.01.2020 14:22 zobraziť...

VIP Adelaide, Auckland a Hobart preview

16.01.2020 18:24 zobraziť...

ATP Doha, WTA Shenzen, WTA Auckland, W...

10.01.2020 18:14 zobraziť...

PLATBA PO ZÁPASE

Je to možnosť, ako získať kvalitné tipy aj bez aktívneho VIP členstva. Stačí, že máte vo Vašom konte minimálny kredit vo výške €10 alebo máte na svojom FB účte aspoň 20 priateľov a potvrdíte svoj záujem o daný tip. Aktuálnu ponuku tipov PLATBA PO ZÁPASE nájdete tu alebo o nej vždy informujeme na našej Facebook stránke.

Naši VIP členovia majú tieto tipy samozrejme vždy zadarmo!

Boli ste prihlásený na odber noviniek zo skupiny TennisLovers.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto

Štatistika po mesiacoch

Mesiac Profit (units) ROI Yield Počet tipov
Január 20205.97109.329.3232
December 20190000
November 2019-4.0688.72-11.2818
Október 20195.3106.636.6340
September 2019-17.1675.49-24.5135
August 201920.7121.5621.5648
Júl 20197.25107.047.0454
Jún 2019-8.389.36-10.6439

Graf úspešnosti



Posledné tenisové tipy


TennisLovers
24.01.2020
2/3
VIP TIP
Win
ATP Australian open
Goffin D. - Rublev A.
RUBLEV
1.55
25.01.2020 04:00
ATP Australian open
Kyrgios N. - Khachanov K.
KYRGIOS
1.46
25.01.2020 08:50
TennisLovers
23.01.2020
2/3
VIP TIP
Win
ATP Australian open
Fucsovics M. - Paul T.
FUCSOVICS -2,5 GAMES
2.00
24.01.2020 02:30
TennisLovers
22.01.2020
2/3
VIP TIP
Win
ATP Australian open
Fritz T. - Anderson K.
FRITZ
2.10
23.01.2020 04:30
TennisLovers
22.01.2020
2/3
VIP TIP
Win
ATP Australian open
Ymer M. - Khachanov K.
OVER 36,5 GAMES
1.87
23.01.2020 08:00
TennisLovers
22.01.2020
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Australian open
Hon P. - Kerber A.
HON
4.65
23.01.2020 04:30

Ak si želáte kúpiť predplatné, tak sa musíte PRIHLÁSIŤ.
Ak ešte nemáte konto, ZAREGISTRUJTE SA.

Zatvoriť
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).