Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Stávkujte so skupinou TennisLovers

Základné info

TennisLovers

Voláme sa TennisLovers. Tenisu a celkovému dianiu okolo neho sa venujeme už viac ako 7 rokov. Sami navštevujeme turnaje v okolí, nazbierali sme veľké množstvo dôležitých kontaktov, častokrát disponujeme informáciami zo zákulisia, vedieme si vlastné štatistiky a aktualizujeme si profily hráčov, čo nám pomáha mať rozhodujúci edge pred bookmakermi.

Naše štatistiky

Profit (units)
 
ROI
 
Yield
 
Počet tipov
 

Najviac tipujeme na:

Tenis

VIP členstvo


Každý balík obsahuje: tipy na E-MAIL / SMS / Facebook, prehľady, správa účtu, štatistiky.
INFO-EMAIL: tennislovers@betexpert.sk

Blog

Napíšte komentár...

Monte Carlo PREVIEW

14.04.2019 21:15 zobraziť...

ATP Houston, ATP Marrakech, WTA Bogota...

07.04.2019 19:41 zobraziť...

WTA Charleston a Monterrey preview

06.04.2019 16:18 zobraziť...

MIAMI OPEN PREVIEW

19.03.2019 20:35 zobraziť...

PLATBA PO ZÁPASE

Je to možnosť, ako získať kvalitné tipy aj bez aktívneho VIP členstva. Stačí, že máte vo Vašom konte minimálny kredit vo výške €10 alebo máte na svojom FB účte aspoň 20 priateľov a potvrdíte svoj záujem o daný tip. Aktuálnu ponuku tipov PLATBA PO ZÁPASE nájdete tu alebo o nej vždy informujeme na našej Facebook stránke.

Naši VIP členovia majú tieto tipy samozrejme vždy zadarmo!

Boli ste prihlásený na odber noviniek zo skupiny TennisLovers.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto

Štatistika po mesiacoch

Mesiac Profit (units) ROI Yield Počet tipov
Apríl 201912.79135.5335.5319
Marec 2019-4.195.12-4.8842
Február 20196.14114.2814.2822
Január 20191.26102.522.5225
December 20180000
November 2018-3.8683.22-16.7812
Október 2018-15.981.72-18.2843
September 2018-14.7682.22-17.7844

Graf úspešnosti



Posledné tenisové tipy


TennisLovers
16.04.2019
1/3
PLATBA PO
Lost
ATP Sarasota challenger
Galan Riveros D. E. - Khan Z.
KHAN
4.77
16.04.2019 19:00
TennisLovers
16.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP An-Ning challenger
Novak D. - Martin A.
MARTIN 1. SET
1.96
17.04.2019 04:00
TennisLovers
16.04.2019
1/3
VIP TIP
Lost
ATP Sarasota challenger
Galan Riveros D. E. - Khan Z.
KHAN
4.77
16.04.2019 19:00
TennisLovers
15.04.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Monte Carlo
Medvedev D. - Sousa J.
SOUSA AH+3
1.90
15.04.2019 11:00
TennisLovers
15.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Monte Carlo
Delbonis F. - Klizan M.
KLIZAN
3.11
15.04.2019 14:00

Ak si želáte kúpiť predplatné, tak sa musíte PRIHLÁSIŤ.
Ak ešte nemáte konto, ZAREGISTRUJTE SA.

Zatvoriť
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).