Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Stávkujte so skupinou TennisLovers

Základné info

TennisLovers

Voláme sa Tennis Lovers. Sme najstaršia tipstérska skupina na Slovensku, ktorá je na trhu už 9 rokov. Sami navštevujeme turnaje v okolí, nazbierali sme veľké množstvo kontaktov, máme informácie zo zákulisia, vedieme si vlastné štatistiky čo nám pomáha mať edge pred bookmakermi.

Naše štatistiky

Profit (units)
 
ROI
 
Yield
 
Počet tipov
 

Najviac tipujeme na:

Tenis

VIP členstvo


Každý balík obsahuje: tipy na E-MAIL / SMS / Facebook, prehľady, správa účtu, štatistiky.
INFO-EMAIL: tennislovers@betexpert.sk

Blog

Napíšte komentár...

VIP French open PREVIEW

21.05.2022 10:52 zobraziť...

VIP Ženeva, Lyon, Strasbourg a Rabat ...

19.05.2022 13:06 zobraziť...

VIP Masters Rome PREVIEW

07.05.2022 15:17 zobraziť...

VIP Madrid Masters preview

27.04.2022 21:07 zobraziť...

PLATBA PO ZÁPASE

Je to možnosť, ako získať kvalitné tipy aj bez aktívneho VIP členstva. Stačí, že máte vo Vašom konte minimálny kredit vo výške €10 alebo máte na svojom FB účte aspoň 20 priateľov a potvrdíte svoj záujem o daný tip. Aktuálnu ponuku tipov PLATBA PO ZÁPASE nájdete tu alebo o nej vždy informujeme na našej Facebook stránke.

Naši VIP členovia majú tieto tipy samozrejme vždy zadarmo!

Boli ste prihlásený na odber noviniek zo skupiny TennisLovers.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto

Štatistika po mesiacoch

Mesiac Profit (units) ROI Yield Počet tipov
Máj 202216.38114.3714.3759
Apríl 2022-2.9995.01-4.9933
Marec 2022-26.6858.31-41.6933
Február 202227.46147.3447.3431
Január 2022-4.5891.97-8.0330
December 2021010001
November 2021-12.2823.25-76.758
Október 2021-13.2276.39-23.6128

Graf úspešnosti



Posledné tenisové tipy


TennisLovers
28.05.2022
2/3
VIP TIP
Lost
ATP French open
Rune H. - Gaston H.
GASTON
3.59
28.05.2022 20:45
TennisLovers
27.05.2022
2/3
VIP TIP
Lost
WTA French open
Trevisan M. - Saville D.
SAVILLE
2.37
27.05.2022 12:30
TennisLovers
27.05.2022
2/3
VIP TIP
Win
WTA French open
Bencic B. - Fernandez L. A.
FERNANDEZ
2.84
27.05.2022 12:00
TennisLovers
26.05.2022
2/3
VIP TIP
Lost
ATP French open
Djere L. - Medvedev D.
DJERE AH +4,5 GAMES
1.91
26.05.2022 12:00
TennisLovers
26.05.2022
2/3
VIP TIP
Lost
WTA French open
Krunic A. - Kudermetova V.
KRUNIC
3.75
26.05.2022 11:00

Ak si želáte kúpiť predplatné, tak sa musíte PRIHLÁSIŤ.
Ak ešte nemáte konto, ZAREGISTRUJTE SA.

Zatvoriť
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).