Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Stávkujte so skupinou TennisLovers

Základné info

TennisLovers

Voláme sa Tennis Lovers. Sme najstaršia tipstérska skupina na Slovensku, ktorá je na trhu už 9 rokov. Sami navštevujeme turnaje v okolí, nazbierali sme veľké množstvo kontaktov, máme informácie zo zákulisia, vedieme si vlastné štatistiky čo nám pomáha mať edge pred bookmakermi.

Naše štatistiky

Profit (units)
 
ROI
 
Yield
 
Počet tipov
 

Najviac tipujeme na:

Tenis

VIP členstvo


Každý balík obsahuje: tipy na E-MAIL / SMS / Facebook, prehľady, správa účtu, štatistiky.
INFO-EMAIL: tennislovers@betexpert.sk

Blog

Napíšte komentár...

ATP Ženeva, Lyon WTA Belehrad a Parma...

16.05.2021 15:12 zobraziť...

VIP Rím Masters preview

07.05.2021 14:23 zobraziť...

VIP Madrid PREVIEW

01.05.2021 09:42 zobraziť...

VIP preview pred ATP turnajmi v Mních...

25.04.2021 18:51 zobraziť...

PLATBA PO ZÁPASE

Je to možnosť, ako získať kvalitné tipy aj bez aktívneho VIP členstva. Stačí, že máte vo Vašom konte minimálny kredit vo výške €10 alebo máte na svojom FB účte aspoň 20 priateľov a potvrdíte svoj záujem o daný tip. Aktuálnu ponuku tipov PLATBA PO ZÁPASE nájdete tu alebo o nej vždy informujeme na našej Facebook stránke.

Naši VIP členovia majú tieto tipy samozrejme vždy zadarmo!

Boli ste prihlásený na odber noviniek zo skupiny TennisLovers.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto

Štatistika po mesiacoch

Mesiac Profit (units) ROI Yield Počet tipov
Máj 202126.76183.6383.6316
Apríl 202119.88134.8834.8829
Marec 2021-11.1271.49-28.5120
Február 20216.28110.6410.6431
Január 202115.5148.4448.4416
December 20201.4146.6746.672
November 202025.26163.1563.1520
Október 202024.64161.661.620

Graf úspešnosti



Posledné tenisové tipy


TennisLovers
13.05.2021
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Rím
Barty A. - Kudermetova V.
KUDERMETOVA
3.84
13.05.2021 11:30
TennisLovers
13.05.2021
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Rím
Bautista-Agut R. - Rublev A.
BAUTISTA AGUT
2.66
13.05.2021 17:10
TennisLovers
12.05.2021
2/3
VIP TIP
Win
ATP Rím
Thiem D. - Fucsovics M.
FUCSOVICS 1. SET
3.40
12.05.2021 10:00
TennisLovers
12.05.2021
2/3
VIP TIP
Win
WTA Rím
Muguruza G. - Pera B.
PERA 1. SET
3.48
12.05.2021 11:30
TennisLovers
12.05.2021
2/3
VIP TIP
Win
ATP Rím
Struff J-L. - Rublev A.
STRUFF 1. SET
4.00
12.05.2021 11:30

Ak si želáte kúpiť predplatné, tak sa musíte PRIHLÁSIŤ.
Ak ešte nemáte konto, ZAREGISTRUJTE SA.

Zatvoriť
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).