Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Stávkujte so skupinou TennisLovers

Základné info

TennisLovers

Voláme sa TennisLovers. Tenisu a celkovému dianiu okolo neho sa venujeme už viac ako 7 rokov. Sami navštevujeme turnaje v okolí, nazbierali sme veľké množstvo dôležitých kontaktov, častokrát disponujeme informáciami zo zákulisia, vedieme si vlastné štatistiky a aktualizujeme si profily hráčov, čo nám pomáha mať rozhodujúci edge pred bookmakermi.

Naše štatistiky

Profit (units)
 
ROI
 
Yield
 
Počet tipov
 

Najviac tipujeme na:

Tenis

VIP členstvo


Každý balík obsahuje: tipy na E-MAIL / SMS / Facebook, prehľady, správa účtu, štatistiky.
INFO-EMAIL: tennislovers@betexpert.sk

Blog

Napíšte komentár...

VIP Queens, Halle, Mallorca a Birmingh...

16.06.2019 17:55 zobraziť...

VIP PREVIEW STUTTGART, HERTOGENBOSCH, ...

09.06.2019 13:01 zobraziť...

VIP FRENCH OPEN PREVIEW

25.05.2019 16:16 zobraziť...

VIP PREVIEW Geneva, Lyon, Strasbourg a...

23.05.2019 14:44 zobraziť...

PLATBA PO ZÁPASE

Je to možnosť, ako získať kvalitné tipy aj bez aktívneho VIP členstva. Stačí, že máte vo Vašom konte minimálny kredit vo výške €10 alebo máte na svojom FB účte aspoň 20 priateľov a potvrdíte svoj záujem o daný tip. Aktuálnu ponuku tipov PLATBA PO ZÁPASE nájdete tu alebo o nej vždy informujeme na našej Facebook stránke.

Naši VIP členovia majú tieto tipy samozrejme vždy zadarmo!

Boli ste prihlásený na odber noviniek zo skupiny TennisLovers.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto

Štatistika po mesiacoch

Mesiac Profit (units) ROI Yield Počet tipov
Jún 2019-6.6487.23-12.7726
Máj 201917.04116.8716.8751
Apríl 201915.21126.6826.6830
Marec 2019-4.195.12-4.8842
Február 20196.14114.2814.2822
Január 20191.26102.522.5225
December 20180000
November 2018-3.8683.22-16.7812

Graf úspešnosti



Posledné tenisové tipy


TennisLovers
20.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Mallorca
Bencic B. - Rogers S.
ROGERS 1. SET
3.40
20.06.2019 12:00
TennisLovers
20.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Mallorca
Cornet A. - Anisimova A.
CORNET
2.37
20.06.2019 14:00
TennisLovers
17.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Mallorca
Kerber A. - Bonaventure Y.
BONAVENTURE 1. SET
3.75
18.06.2019 18:30
TennisLovers
17.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Queens
Wawrinka S. - Evans D.
EVANS 1. SET
2.08
18.06.2019 13:00
TennisLovers
17.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Birmingham
Dart H. - Putintseva Y.
DART
2.31
18.06.2019 15:30

Ak si želáte kúpiť predplatné, tak sa musíte PRIHLÁSIŤ.
Ak ešte nemáte konto, ZAREGISTRUJTE SA.

Zatvoriť
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).