Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Tipy na športové stávky

Skupina Spolu V - P - S PCT Staked (units) ROI Net Profit (units)
VIP SERVIS (momentálne neaktívne)4023-15-260.53%400113.68%54.7
TennisLovers2230889-1263-7841.31%4960111.85%587.97
The Boy Meets Baseball137-5-158.33%100106.2%6.2
D.Tips526266-253-751.25%286799.83%-4.95
Under/Over2814-14-050%23297.25%-6.39
Debakel5922-32-540.74%37093.6%-23.68
STUFF TIPS13166-63-251.16%77291.94%-62.23
Comfort bets236101-133-243.16%235185.16%-348.96
Mia tipy3115-16-048.39%26280.67%-50.65
Profi stávky2710-17-037.04%26780.52%-52
Horse racing131-12-07.69%1563.33%-5.5
Tipujeme Tenis184-14-022.22%3948.18%-20.21
Tvoja šanca40-4-00%400%-40
LG Team190-19-00%1900%-190

História tipov

TennisLovers
20.11.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Maia challenger
Kopriva V. - Safwat M.
KOPRIVA
2.62
20.11.2019 12:30
Debakel
20.11.2019
6/10
VIP TIP
Win
HADZANA - Champions League
Kiel - Motor Zaporozhye
2 AH +5,5
1.96
20.11.2019 19:00
Debakel
19.11.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Hokej: Liga Majstrov
Zug - Tappara
2
2.75
19.11.2019 19:45
Debakel
19.11.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL
Sweden U19 - Ukraine U19
1
2.50
19.11.2019 13:00
Debakel
19.11.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Volejbal - Liga Majstrov
RC Cannes W - Maritsa Plovdiv W
2
4.29
19.11.2019 20:30
Debakel
15.11.2019
8/10
VIP TIP
Lost
BASKETBAL - Euroliga
Crvena zvezda mts - Lyon-Villeurbanne
ZVEZDA -7
1.90
15.11.2019 19:00
TennisLovers
15.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Helsinki challenger
Heliovaara H. - Ivashka I.
HELIOVAARA
3.57
15.11.2019 15:00
TennisLovers
14.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Helsinki challenger
Muller A. - Ivashka I.
MULLER
2.73
14.11.2019 12:10
TennisLovers
14.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Helsinki challenger
Roumane R. - Stakhovsky S.
ROUMANE
1.80
14.11.2019 13:30
Comfort bets
13.11.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ATP Finals - London
Nadal - Medvedev
2
1.83
13.11.2019 15:00
Debakel
13.11.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - International friendly
Ireland - New Zealand
2 DNB
4.51
14.11.2019 20:45
TennisLovers
12.11.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Houston challenger
Sarkissian A. - Hidalgo D.
HIDALGO
2.49
12.11.2019 19:30
TennisLovers
12.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Champaign challenger
Torpegaard M. - Svajda Z.
SVAJDA 1. SET
2.79
12.11.2019 20:00
TennisLovers
11.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP London Finals
Medvedev D. - Tsitsipas S.
Tie brejk v zápase - NIE
1.91
11.11.2019 15:00
TennisLovers
11.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Ortisei challenger
Musetti L. - Hassan B.
HASSAN
2.28
11.11.2019 14:45
TennisLovers
11.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Houston
Bellis C. - Perez E.
PEREZ
4.17
11.11.2019 17:00
Comfort bets
09.11.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SLOVENSKO: SBL
Spisska Nova Ves - Handlova
1
2.17
09.11.2019 18:00
Debakel
09.11.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Hádzaná - Poľsko ženy
Start Elblag W - Piotrcovia W
1 AH -4,5
1.89
09.11.2019 17:00
TennisLovers
09.11.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Bratislava challenger
Novak D. - Gerasimov E.
NOVAK
2.46
09.11.2019 17:00
TennisLovers
09.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Montevideo challenger
Cerundolo J. M. - Delbonis F.
CERUNDOLO AH +1,5 SETS (uhrá set)
2.06
09.11.2019 21:00
TennisLovers
08.11.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Bratislava challenger
Kolar Z. - Harris G.
KOLAR
2.84
08.11.2019 13:00
TennisLovers
08.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Montevideo challenger
Delbonis F. - Martin A.
MARTIN
2.43
08.11.2019 20:00
TennisLovers
07.11.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Knoxville challenger
Nakashima B. - Brouwer G.
BROUWER
4.56
07.11.2019 16:10
TennisLovers
07.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Montevideo challenger
Munar J. - Kovalik J.
KOVALIK
2.16
07.11.2019 19:30
Debakel
06.11.2019
6/10
VIP TIP
Push
PUSH
FUTBAL - Brazília
Avai - Santos
2 AH -1
2.26
07.11.2019 01:00
Debakel
06.11.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - Rumunsko 2
U. Cluj - UTA Arad
1
2.15
06.11.2019 16:45
Debakel
06.11.2019
6/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - Europska liga
Krasnodar - Trabzonspor
1 AH -1
1.89
07.11.2019 18:55
Debakel
06.11.2019
6/10
VIP TIP
Win
BASKETBAL - FIBA Europe cup
Legia - Bakken Bears
2
3.19
06.11.2019 20:00
TennisLovers
06.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Knoxville challenger
Korda S. - Pospisil V.
KORDA
5.38
06.11.2019 17:30
TennisLovers
06.11.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Knoxville challenger
Korda S. - Pospisil V.
KORDA
5.38
06.11.2019 17:30
Debakel
05.11.2019
8/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - Bulharsko
Dunav Ruse - Botev Plovdiv
2
2.00
06.11.2019 12:00
TennisLovers
02.11.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
ATP Paris Masters
Shapovalov D. - Nadal R.
SHAPOVALOV AH +1,5 SETS (uhrá set)
2.30
02.11.2019 16:30
TennisLovers
01.11.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Shenzen finals
Kenin S. - Svitolina E.
KENIN
2.42
01.11.2019 11:30
Debakel
01.11.2019
6/10
VIP TIP
Lost
VOLEJBAL - Taliansky superpohár
Perugia - Trentino
2
2.87
01.11.2019 18:00
TennisLovers
31.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Paris Masters
Chardy J. - Garin Ch.
GARIN AH +2,5
1.89
31.10.2019 11:00
Debakel
31.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - Turecko pohar
Kirklarelispor - Ankaragucu
1 DNB
3.75
31.10.2019 12:30
Debakel
31.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - Španielsko
Getafe - Granada CF
1
1.93
31.10.2019 21:15
Debakel
31.10.2019
6/10
VIP TIP
Push
PUSH
FUTBAL - Iran
Naft M.I.S - Foolad
1 DNB
2.00
31.10.2019 14:30
Debakel
31.10.2019
6/10
VIP TIP
Push
PUSH
FUTBAL - Iran
Saipa Karadj - Shahre Khodro
2 DNB
1.75
31.10.2019 13:00
Debakel
31.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
BASKETBAL - Euroliga
Crvena zvezda mts - Khimki M.
2 AH -1,5
1.90
31.10.2019 19:00
Debakel
31.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - Rusko pohar
Orenburg - FK Chimki Moskovska oblast
1
1.97
31.10.2019 14:00
Debakel
30.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - MOL cup
Mlada Boleslav - Zlin
1 AH -1,5
2.14
30.10.2019 14:30
TennisLovers
30.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Paris Masters
Garin Ch. - Isner J.
GARIN +2,5
1.80
30.10.2019 12:40
TennisLovers
30.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Paris Masters
Monfils G. - Paire B.
PAIRE
2.78
30.10.2019 14:10
TennisLovers
30.10.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Paris Masters
Monfils G. - Paire B.
PAIRE
2.78
30.10.2019 14:10
TennisLovers
29.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Paris Masters
Khachanov K. - Struff J-L.
STRUFF 1. SET
2.39
29.10.2019 12:50
Debakel
29.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - Kolumbia
Envigado - Dep. Cali
1
2.90
30.10.2019 01:30
TennisLovers
29.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Paris Masters
Albot R. - Seppi A.
ALBOT
1.88
29.10.2019 16:30
Debakel
28.10.2019
4/10
VIP TIP
Lost
VOLEJBAL - Poľsko ženy
MKS Kalisz W - Radom W
2
3.74
28.10.2019 17:30
TennisLovers
28.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Paris Masters
Chardy J. - Querrey S.
OVER 12,5 GAMES 1.SET
3.40
28.10.2019 14:15
Debakel
28.10.2019
6/10
VIP TIP
Push
PUSH
FUTBAL - Nemecko 3.
Bayern II - Mannheim
2 DNB
1.85
28.10.2019 19:00
Debakel
27.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - AFC Championship Women U19
Thailand U19 W - Vietnam U19 W
1
2.01
27.10.2019 13:00
Debakel
27.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - Peru 1.
Alianza Huanuco - Sport Huancayo
1 AH -0,75
2.29
27.10.2019 21:00
Debakel
27.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - Malta
Balzan - Sirens
1 DNB
1.83
27.10.2019 15:00
Debakel
27.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - Arménsko 1
Ararat Yerevan - Pyunik Yerevan
2 DNB
1.85
27.10.2019 13:00
Debakel
27.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
VOLEJBAL - Taliansko A1
Milano - Lube Civitanova
1
2.46
27.10.2019 18:00
Debakel
27.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
VOLEJBAL - Taliansko A1
Perugia - Verona
2 AH +2,5 SETS
1.99
27.10.2019 18:00
Debakel
27.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
HOKEJ - Nemecko 1
Adler Mannheim - Nurnberg Ice Tigers
1 AH -1,5
1.97
27.10.2019 17:00
Debakel
26.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - Paraguaj
Diaz - Dep. Capiata
2 DNB
2.10
26.10.2019 23:10
Debakel
26.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
VOLEJBAL - Rakúsko ženy
VC Tirol W - Wildcats W
2
3.40
26.10.2019 17:00
Debakel
26.10.2019
8/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - Poľsko 3
R. Rzeszow - Elana Torun
1
1.70
26.10.2019 14:00
Debakel
26.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
BASKETBAL - Nemecko BBL
Mitteldeutscher - Crailsheim Merlins
1
2.00
26.10.2019 20:30
Debakel
26.10.2019
8/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - Španielsko Division B skupina 4
Villarrubia - Linense
1 DNB
1.88
26.10.2019 18:30
Debakel
26.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - Turecko
Balikesirspor - Adanaspor AS
1 AH -0,75
1.82
26.10.2019 15:30
Debakel
26.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - Venezuela
Carabobo - Monagas
1
2.05
26.10.2019 22:00
Debakel
25.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - Iran
Sanat Naft - Tractor
2
2.51
25.10.2019 16:30
TennisLovers
24.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Hamburg challenger
Horansky F. - Ymer E.
HORANSKY
2.75
24.10.2019 11:00
TennisLovers
24.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Vienna
Chung H. - Rublev A.
CHUNG
2.21
24.10.2019 15:30
Debakel
24.10.2019
8/10
VIP TIP
Lost
BASKETBAL - Euroliga
Crvena zvezda mts - Barcelona
ZVEZDA +5,5
1.89
24.10.2019 21:00
Debakel
24.10.2019
6/10
VIP TIP
Push
PUSH
FUTBAL - Kolumbia
Petrolera - Junior
2 DNB
2.15
25.10.2019 00:30
Debakel
24.10.2019
8/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - Europska liga
Partizan - Manchester Utd
OVER 2
1.80
24.10.2019 18:55
Debakel
23.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - Indonézia
Persela Lamongan - Persebaya
1
2.19
23.10.2019 10:30
TennisLovers
23.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Zhuhai
Vekic D. - Yastremska D.
YASTREMSKA - 2,5
1.95
23.10.2019 10:50
TennisLovers
23.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Vienna
Novak D. - Monfils G.
NOVAK 1. SET
3.75
23.10.2019 15:00
Debakel
23.10.2019
4/10
VIP TIP
Win
VOLEJBAL - Turecko
Fenerbahce - Galatasaray
2
2.89
23.10.2019 18:00
TennisLovers
22.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Basel
Garin Ch. - Opelka R
GARIN
2.79
22.10.2019 14:30
TennisLovers
22.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Basel
Londero J. I. - Gasquet R.
LONDERO
2.65
22.10.2019 17:30
TennisLovers
22.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Basel
Copil M. - Bautista-Agut R.
COPIL AH +1,5 SETS
1.93
22.10.2019 20:30
TennisLovers
22.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Hamburg challenger
Cressy M. - Zuk K.
ZUK
4.05
22.10.2019 13:15
Debakel
21.10.2019
8/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - Iran
Nassaji Mazandaran - Tractor
2
2.25
21.10.2019 14:00
Debakel
21.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - Turecko
Karagumruk - Osmanlispor
1
1.99
21.10.2019 18:00
Debakel
19.10.2019
8/10
VIP TIP
Lost
BASKETBAL - Francúzsko
Le Mans - Limoges
2
2.57
19.10.2019 20:00
Debakel
19.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - Poľsko
Legia - Lech Poznan
2 DNB
2.50
19.10.2019 17:30
Debakel
19.10.2019
8/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - Poľsko
Podbeskidzie - GKS Jastrzebie
1
2.20
19.10.2019 18:00
Debakel
18.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
HOKEJ - Rakúsko
Graz - Linz
2
2.43
18.10.2019 19:30
Debakel
18.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - POĽSKO
Wisla - Piast Gliwice
2
2.55
18.10.2019 20:30
Debakel
18.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - ŠPANIELSKO
Cartagena - Cordoba
1 DNB
1.80
20.10.2019 18:00
Debakel
18.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL RUSKO
Akhmat Grozny - Lokomotiv Moscow
1 DNB
2.39
18.10.2019 18:00
Debakel
18.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
FUTBAL - Ekvádor
Olmedo - U. Catolica
2
2.00
19.10.2019 02:15
Debakel
18.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
BASKETBAL - Grécko 1
Panionios - Rethymno
2
2.30
19.10.2019 14:45
Debakel
18.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
Hádzaná EHF cup
Tertnes W (Nor) - SCM Craiova W (Rou)
1 DNB
2.95
19.10.2019 17:00
TennisLovers
17.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Antwerpy
Copil M. - Schwartzman D.
COPIL AH +1,5 SETS
1.89
17.10.2019 13:30
TennisLovers
17.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Moskva
Svitolina E. - Kudermetova V.
KUDERMETOVA
2.83
17.10.2019 11:00
Debakel
17.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
VOLEJBAL - Česko
Brno - Kladno
1
2.28
17.10.2019 16:30
Debakel
17.10.2019
6/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - Serie A
Parma - Genoa
1 DNB
1.80
20.10.2019 18:00
Debakel
17.10.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Hádzaná - NEMECKO
Leipzig - Lemgo
1 AH -3,5
2.01
17.10.2019 19:00
TennisLovers
16.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Luxembourg
Allertova D. - Rybakina E.
ALLERTOVA
4.74
16.10.2019 12:00
Comfort bets
16.10.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Liga majstrov
Liberec - Augsburg
1 hcp -1.5 g
2.05
16.10.2019 19:30
Debakel
16.10.2019
8/10
VIP TIP
Win
FUTBAL - Venezuela pohár
Zulia - Lara
1
2.40
16.10.2019 22:00
TennisLovers
15.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Moskva
Cepelova J. - Alexandrova E.
CEPELOVA
4.18
15.10.2019 11:30
TennisLovers
15.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Moskva
Yastremska D. - Kasatkina D.
KASATKINA
2.01
15.10.2019 13:30
TennisLovers
15.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Moskva
Gracheva V. - Tomljanovic A
GRACHEVA
2.07
15.10.2019 14:30
TennisLovers
15.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Luxembourg
Paquet C. - Rybakina E.
PACQUET
4.19
15.10.2019 15:05
TennisLovers
11.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Shanghai
Berrettini M. - Thiem D.
BERRETTINI
2.59
11.10.2019 14:00
TennisLovers
11.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Linz
Alexandrova E. - Mladenovic K
MLADENOVIC
1.92
11.10.2019 17:00
TennisLovers
10.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Shanghai
Basilashvili N. - Thiem D.
BASILASHVILI
4.14
10.10.2019 11:50
TennisLovers
08.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Santo Domingo challenger
Tabilo A. - Nagal S.
TABILO
3.15
08.10.2019 19:00
TennisLovers
08.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Shanghai Masters
Auger-Aliassime F. - Tsitsipas S.
AUGER-ALIASSIME
2.80
09.10.2019 06:30
TennisLovers
08.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Shanghai Masters
Fritz T. - Khachanov K.
FRITZ
3.00
09.10.2019 08:00
TennisLovers
08.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Linz
Korpatsch T. - Ostapenko J.
KORPATSCH
3.00
09.10.2019 12:00
TennisLovers
07.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Shanghai Masters
Auger-Aliassime F. - Bublik A.
BUBLIK
2.11
08.10.2019 08:00
TennisLovers
07.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Shanghai Masters
Sousa J. - Pospisil V.
POSPISIL
1.90
08.10.2019 11:00
TennisLovers
07.10.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
WTA Linz
Voegele S. - Sakkari M.
VOEGELE 1. SET
3.00
07.10.2019 12:30
TennisLovers
06.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Shanghai Masters
Ramos A. - Cilic M.
RAMOS VINOLAS
3.25
07.10.2019 06:30
TennisLovers
06.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Shanghai Masters
Cecchinato M. - Paire B.
CECCHINATO
2.38
07.10.2019 08:00
TennisLovers
06.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Shanghai Masters
Pospisil V. - Schwartzman D.
POSPISIL
3.25
07.10.2019 08:00
TennisLovers
06.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Shanghai Masters
Kukushkin M. - Kecmanovic M.
KUKUSHKIN
1.90
07.10.2019 11:30
TennisLovers
05.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Campinas challenger
Nagal S. - Ficovich J. P.
FICOVICH
2.86
05.10.2019 18:00
TennisLovers
05.10.2019
2/3
PLATBA PO
Win
ATP Campinas challenger
Nagal S. - Ficovich J. P.
FICOVICH
2.86
05.10.2019 18:00
Comfort bets
04.10.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SLOVENSKO: SBL
Prievidza - Levice
Menej ako 156.5 b
1.78
04.10.2019 19:00
TennisLovers
03.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Peking
Basilashvili N. - Tsitsipas S.
BASILASHVILI
2.41
03.10.2019 10:45
TennisLovers
03.10.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Barcelona challenger
Safwat M. - Martinez P.
SAFWAT
2.30
03.10.2019 11:00
TennisLovers
02.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Tokyo
Opelka R. - Simon G.
SIMON
2.15
02.10.2019 08:10
TennisLovers
02.10.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Tokyo
Nishioka Y. - Pouille L.
NISHIOKA
1.98
02.10.2019 09:45
TennisLovers
30.09.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Peking
Halep S. - Alexandrova E.
ALEXANDROVA
3.75
30.09.2019 09:45
TennisLovers
30.09.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
ATP Peking
Garin Ch. - Norrie C.
GARIN
2.20
30.09.2019 10:20
TennisLovers
30.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Peking
Barty A. - Putintseva Y.
PUTINTSEVA
3.44
01.10.2019 07:00
TennisLovers
30.09.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Tokyo
Uchiyama Y. - Paire B.
UCHIYAMA
2.28
01.10.2019 04:00
TennisLovers
30.09.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Peking
Kerber A. - Hercog P.
HERCOG
2.72
01.10.2019 10:00
TennisLovers
27.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Tashkent
Zavatska K. - Cirstea S.
ZAVATSKA
1.82
27.09.2019 08:00
TennisLovers
27.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Zhuhai
Mannarino A. - Dzumhur D.
DZUMHUR
1.99
27.09.2019 09:00
TennisLovers
27.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Chengdu
Gerasimov E. - Shapovalov D.
GERASIMOV
2.75
27.09.2019 11:30
TennisLovers
27.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Chengdu
Carreno-Busta P. - Garin Ch.
GARIN
2.95
27.09.2019 13:00
TennisLovers
27.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Buenos Aires challenger
Collarini A. - Monteiro T.
COLLARINI
2.35
27.09.2019 17:30
TennisLovers
27.09.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Wuhan
Riske A. - Kvitova P.
RISKE
3.50
27.09.2019 13:00
TennisLovers
26.09.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Chengdu
Isner J. - Gerasimov E.
GERASIMOV
2.54
26.09.2019 10:30
TennisLovers
26.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Orleans challenger
Bedene A. - Sinner J.
SINNER
2.27
26.09.2019 21:30
TennisLovers
26.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Tiburon challenger doubles
Fruttero J./Kudla D. - Johnson H./Johnson Y.
JOHNSON/JOHNSON
2.37
26.09.2019 21:00
TennisLovers
25.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Florencia challenger
Vilella M. M. - Klizan M.
VILELLA 1. SET
1.90
25.09.2019 12:30
TennisLovers
24.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Wuhan
Mertens E. - Kenin S.
MERTENS
1.85
24.09.2019 09:20
TennisLovers
24.09.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Zhuhai
Kyrgios N. - Seppi A.
SEPPI
2.70
25.09.2019 05:00
TennisLovers
23.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Chengdu
Li Z. - Gerasimov E.
ZHE LI
3.33
23.09.2019 06:30
TennisLovers
23.09.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Wuhan
Pera B. - Bertens K.
PERA 1. SET
2.37
24.09.2019 09:30
TennisLovers
22.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Wuhan
Strycova B. - Wang Xiy.
WANG 1. SET
2.34
22.09.2019 15:15
TennisLovers
20.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP St. Petersburg
Ruud C. - Coric B.
RUUD
2.46
20.09.2019 12:00
TennisLovers
20.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Guangzhou
Blinkova A. - Kenin S.
BLINKOVA
3.09
20.09.2019 11:30
TennisLovers
19.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Biella challenger
Davidovich Fokina A. - Benchetrit E.
BENCHETRIT
4.08
19.09.2019 12:30
TennisLovers
19.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Biella challenger
Napolitano S. - Munar J.
NAPOLITANO
3.15
19.09.2019 15:00
TennisLovers
19.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Glasgow challenger
Ilkel C. - Ruusuvuori E.
ILKEL
4.40
19.09.2019 13:00
TennisLovers
18.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Biella challenger
Davidovich Fokina A. - Jahn J.
JAHN
3.03
18.09.2019 13:00
TennisLovers
18.09.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Biella challenger
Davidovich Fokina A. - Jahn J.
JAHN
3.03
18.09.2019 13:00
TennisLovers
17.09.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
WTA Ghuangzhou
Siniakova K. - Rybakina E.
SINIAKOVA -2,5
1.97
17.09.2019 09:40
Comfort bets
17.09.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SLOVENSKO: Extraliga
HC Slovan Bratislava - Nove Zamky
1 (AH -2.5g)
1.80
17.09.2019 18:30
TennisLovers
16.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Ghuangzhou
Frech M. - Stojanovic N.
FRECH
2.34
17.09.2019 11:00
TennisLovers
13.09.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Zhengzhou
Mladenovic K. - Svitolina E.
MLADENOVIC
2.53
13.09.2019 14:50
TennisLovers
12.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Nanchang
Rybakina E. - Golubic V.
GOLUBIC
2.42
13.09.2019 13:30
Comfort bets
11.09.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SLOVENSKO: Extraliga
HC Košice - HC Slovan Bratislava
1
2.05
12.09.2019 18:00
TennisLovers
11.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Hiroshima
Buzarnescu M. - Nara K.
NARA
2.75
12.09.2019 04:30
TennisLovers
11.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Zhengzhou
Putintseva Y. - Svitolina E.
PUTINTSEVA
3.75
12.09.2019 10:30
Comfort bets
11.09.2019
10/10
VIP TIP
Win
MS
Spanielsko
Vitaz celkovo
3.00
13.09.2019 10:00
TennisLovers
09.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Istanbul challenger
Miedler L. - Muller A.
MULLER
2.65
09.09.2019 16:15
Comfort bets
06.09.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Kvalifikacia EURO
Wales - Azerbajdzan
1 (AH -1.5g)
1.78
06.09.2019 20:45
Horse racing
03.09.2019
1/2
VIP TIP
Win
12.10 Turffotein (SA) (Race 2) - BOG
12.10 Turffotein (SA) (Race 2) - BOG
May Queen (To be Placed)
9.50
03.09.2019 13:11
Horse racing
03.09.2019
1/2
VIP TIP
Lost
12.10 Turffotein (SA) (Race 2) - BOG
12.10 Turffotein (SA) (Race 2) - BOG
May Queen (Win only)
34.00
03.09.2019 13:10
Horse racing
03.09.2019
1/2
VIP TIP
Lost
11.35 Turffotein (SA) (Race 1) - BOG
11.35 Turffotein (SA) (Race 1) - BOG
Titelist (To be Placed)
15.00
03.09.2019 12:35
Horse racing
03.09.2019
1/2
VIP TIP
Lost
11.35 Turffotein (SA) (Race 1) - BOG
11.35 Turffotein (SA) (Race 1) - BOG
Titelist (Win only)
51.00
03.09.2019 12:35
Horse racing
03.09.2019
1/2
VIP TIP
Lost
12.10 Turffotein (SA) (Race 2) - BOG
12.10 Turffotein (SA) (Race 2) - BOG
Flower Season (To be Placed)
8.00
03.09.2019 13:10
Horse racing
03.09.2019
1/2
VIP TIP
Lost
12.10 Turffotein (SA) (Race 2) - BOG
12.10 Turffotein (SA) (Race 2) - BOG
Flower Season (Win only)
26.00
03.09.2019 13:10
Horse racing
03.09.2019
1/2
VIP TIP
Lost
4.20 Turffotein (SA) (Race 9) - BOG
4.20 Turffotein (SA) (Race 9) - BOG
The Jocelyn Tree ( To be Placed)
4.00
03.09.2019 17:20
Horse racing
03.09.2019
1/2
VIP TIP
Lost
4.20 Turffotein (SA) (Race 9) - BOG
4.20 Turffotein (SA) (Race 9) - BOG
The Jocelyn Tree ( Win only )
15.00
03.09.2019 17:20
Horse racing
02.09.2019
1/2
VIP TIP
Lost
12.40 Fairview (SA) (Race 3) - BOG
12.40 Fairview (SA) (Race 3) - BOG
Shine Like A Star ( To be Placed )
4.50
02.09.2019 13:40
Horse racing
02.09.2019
1/2
VIP TIP
Lost
12.40 Fairview (SA) (Race 3) - BOG
12.40 Fairview (SA) (Race 3) - BOG
Shine Like A Star ( Win only )
17.00
02.09.2019 13:40
Horse racing
02.09.2019
2/2
VIP TIP
Lost
2.25 Fairview (SA) (Race 6) - BOG
2.25 Fairview (SA) (Race 6) - BOG
Settlement Day (E/W 3&1/5)
67.00
02.09.2019 15:25
Horse racing
02.09.2019
2/2
VIP TIP
Lost
1.15 Fairview (SA) (race 4) - BOG
1.15 Fairview (SA) (race 4) - BOG
Tanas eagle (E/W 4&1/4)
34.00
02.09.2019 14:12
Horse racing
02.09.2019
1/2
VIP TIP
Lost
2.25 Fairview (SA) (race 6) - BOG
2.25 Fairview (SA) (race 6) - BOG
Angel of Athens (E/W 3&1/5)
17.00
02.09.2019 15:24
TennisLovers
02.09.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP US open
Zverev A. - Schwartzman D.
SCHWARTZMAN
2.03
02.09.2019 19:30
TennisLovers
01.09.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP US open
Dimitrov G. - De Minaur A.
DE MINAUR AH -4,5 GAMES
2.01
01.09.2019 18:30
TennisLovers
31.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP US open
Schwartzman D. - Sandgren T.
SCHWARTZMAN AH -5,5 GAMES
2.02
31.08.2019 23:00
TennisLovers
30.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP US open
De Minaur A. - Nishikori K.
DE MINAUR
2.64
30.08.2019 17:00
TennisLovers
30.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP US open
Lopez F. - Medvedev D.
LOPEZ
3.20
31.08.2019 02:30
Comfort bets
29.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Europska liga UEFA play-off
PAOK - Slovan Bratislava
1 (AH -1.5 g)
2.11
29.08.2019 19:00
VIP SERVIS
28.08.2019
10/10
VIP TIP
Half-lost
ČESKO: MOL Cup
Prepere - Chrudim
2 AH(-1.25)
1.92
28.08.2019 17:00
VIP SERVIS
28.08.2019
10/10
VIP TIP
Win
ČESKO: MOL Cup
Zdirec n. D. - Líšeň
2 AH(-1.75)
1.93
28.08.2019 17:30
TennisLovers
28.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA US open
Martic P. - Bogdan A.
BOGDAN 1. SET
2.50
28.08.2019 18:30
TennisLovers
28.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP US open
Opelka R. - Koepfer D.
KOEPFER
3.05
28.08.2019 23:00
TennisLovers
27.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP US open
Tsitsipas S. - Rublev A.
RUBLEV
2.80
27.08.2019 17:00
TennisLovers
27.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP US open
Fabbiano T. - Thiem D.
FABBIANO
5.71
27.08.2019 19:30
TennisLovers
27.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA US open
Allertova D. - Kvitova P.
ALLERTOVA AH +1,5 SETS
2.93
27.08.2019 17:00
TennisLovers
26.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP US open
Berdych T. - Brooksby J.
BROOKSBY AH +5,5
1.93
26.08.2019 17:00
TennisLovers
26.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP US open
Querrey S. - Londero J. I.
LONDERO AH +5,5
1.90
26.08.2019 20:00
TennisLovers
26.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP US open
Jarry N. - Majchrzak K.
JARRY
1.80
26.08.2019 22:00
TennisLovers
26.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP US open
Mannarino A. - Evans D.
MANNARINO
2.04
26.08.2019 18:30
VIP SERVIS
25.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
DÁNSKO: Superliga
Brøndby - Aarhus
Brøndby
1.95
25.08.2019 18:00
VIP SERVIS
25.08.2019
10/10
VIP TIP
Win
DÁNSKO: Superliga
FC Kodaň - Nordsjaelland
1 AH(-0,75)
1.88
25.08.2019 20:00
Comfort bets
24.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SLOVENSKO: Fortuna liga
Michalovce - Sered
1
1.89
24.08.2019 19:00
VIP SERVIS
24.08.2019
10/10
VIP TIP
Half-win
KAZACHSTAN: 1. liga
Ordabasy - Šachtar K.
1 AH(-0.75)
1.92
24.08.2019 15:00
VIP SERVIS
24.08.2019
10/10
VIP TIP
Win
KAZACHSTAN: 1. liga
Tobol - Atyrau
1 AH(-0.75)
2.00
24.08.2019 15:00
Comfort bets
23.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SLOVENSKO: Fortuna liga
Senica - Zlate Moravce
1
2.07
23.08.2019 19:00
TennisLovers
22.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP US open
Krueger M. - Gerasimov E.
KRUEGER
2.41
22.08.2019 17:00
TennisLovers
22.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP US open
Majchrzak K. - Robredo T.
ROBREDO
2.62
22.08.2019 18:30
VIP SERVIS
22.08.2019
10/10
VIP TIP
Win
EURÓPA: Európska liga
Ararat-Armenia - Dudelange
Over 2.25
1.98
22.08.2019 17:00
TennisLovers
22.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA US open
Perez E. - Bogdan A.
PEREZ
3.17
22.08.2019 17:00
VIP SERVIS
22.08.2019
10/10
VIP TIP
Win
EURÓPA: Európska liga
Malmo FF - Bnei Yehuda
1 AH(-1.25)
1.85
22.08.2019 19:00
TennisLovers
21.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA US open
Stojanovic N. - Li A.
STOJANOVIC
2.46
21.08.2019 18:30
TennisLovers
21.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Bronx
Wang Q. - Ferro F.
FERRO 1. SET
2.35
21.08.2019 20:00
VIP SERVIS
21.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ŠVÉDSKO: Svenska cupen
Sandvikens - IK Frej
IK Frej AH (-0.25)
1.94
21.08.2019 18:30
VIP SERVIS
21.08.2019
10/10
VIP TIP
Win
ANGLICKO: Championship
Fulham - Millwall
Fulham AH (-0.75)
1.91
21.08.2019 20:45
Comfort bets
21.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Liga Majstrov Kvalifikacia
Young Boys Bern - CZ Beograd
1
1.83
21.08.2019 21:00
Comfort bets
20.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Liga Majstrov Kvalifikacia
CFR Cluj - Slavia Praha
Under 2.5 g
1.57
20.08.2019 21:00
Európska liga Kvalifikácia
Slovan Bratislava - PAOK
2 (Postup)
1.24
22.08.2019 21:00
TennisLovers
20.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Winston Salem
Cecchinato M. - Millman J.
CECCHINATO
2.95
20.08.2019 19:00
TennisLovers
20.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Winston Salem
Sousa J. - Haase R.
HAASE
2.25
20.08.2019 19:00
TennisLovers
20.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Bronx
Cornet A. - Zhu L.
ZHU 1. SET
2.25
20.08.2019 20:00
TennisLovers
20.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Bronx
Pera B. - Strycova B.
PERA
2.16
20.08.2019 18:30
Comfort bets
19.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ANGLICKO: Premier League
Wolverhampton - Manchester United
2
2.40
19.08.2019 21:00
TennisLovers
18.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Bronx - kvalifikacia
Potapova A. - Di Lorenzo F.
DI LORENZO
2.09
18.08.2019 16:00
Comfort bets
17.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SPANIELSKO: La Liga
Leganes - Osasuna
1
2.09
17.08.2019 21:00
TennisLovers
16.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Cordenons challenger
Jahn J. - Moroni M.
JAHN
2.33
16.08.2019 18:00
TennisLovers
16.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Cincinnati
Pliskova Ka. - Kuznetsova S.
KUZNETSOVA AH +1,5 SETS
1.95
16.08.2019 19:00
TennisLovers
16.08.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
WTA Cincinnati
Kenin S. - Osaka N.
OSAKA
2.00
16.08.2019 21:00
TennisLovers
16.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Cincinnati
Rublev A. - Medvedev D.
RUBLEV
3.52
17.08.2019 01:00
Comfort bets
15.08.2019
1/10
VIP TIP
Lost
Cincinnati ATP
Pouille - Khachanov
2
1.57
15.08.2019 22:00
SLOVENSKO: Fortuna liga
Dunajska Streda - Michalovce
1
1.25
18.08.2019 18:00
TennisLovers
15.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Cincinnati
Medvedev D. - Struff J-L.
STRUFF
3.12
15.08.2019 19:00
TennisLovers
14.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Cincinnati
Medvedev D. - Paire B.
PAIRE
3.33
14.08.2019 18:30
TennisLovers
14.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Cincinnati
Zverev A. - Kecmanovic M.
KECMANOVIC
2.47
14.08.2019 20:30
TennisLovers
14.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Cincinnati
Svitolina E. - Mertens E.
MERTENS
2.52
14.08.2019 17:00
TennisLovers
14.08.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Cincinnati
Medvedev D. - Paire B.
PAIRE
3.33
14.08.2019 18:30
TennisLovers
13.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Cincinnati
Medvedev D. - Edmund K.
EDMUND
2.52
13.08.2019 20:00
TennisLovers
13.08.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
ATP Cincinnati
Gasquet R. - Thiem D.
GASQUET
2.69
14.08.2019 17:00
VIP SERVIS
13.08.2019
10/10
VIP TIP
Win
FRANCÚZSKO: Ligový pohár
GFC Ajaccio - Chambly
1 AH (0) (Stávka bez remízy)
2.02
13.08.2019 20:00
VIP SERVIS
13.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
EURÓPA: Liga majstrov
LASK Linz - Bazilej
2 AH (+0.25)
1.90
13.08.2019 20:30
TennisLovers
12.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Cincinnati
Kudla D. - Pouille L.
KUDLA
2.52
12.08.2019 18:30
TennisLovers
12.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Cincinnati
Kecmanovic M. - Auger-Aliassime F.
KECMANOVIC
2.41
12.08.2019 18:30
TennisLovers
12.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Portoroz challenger
Etcheverry T. M. - Rodionov J.
ETCHEVERRY
2.73
12.08.2019 17:30
Comfort bets
09.08.2019
10/10
VIP TIP
Win
Eurobasket muži - Predkvalifikacia
Rumunsko - Slovensko
1 (hcp -7.5 b)
1.83
10.08.2019 18:00
Comfort bets
08.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Europska liga UEFA - Kvalifikacia
FCSB - Mlada Boleslav
1
2.02
08.08.2019 20:30
TennisLovers
07.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Toronto
Azarenka V. - Yastremska D.
YASTREMSKA
2.10
07.08.2019 17:00
TennisLovers
07.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Toronto
Brady J. - Halep S.
BRADY 1. SET
3.29
07.08.2019 18:30
TennisLovers
07.08.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
WTA Toronto
Maria T. - Osaka N.
MARIA AH +1,5 SETS
2.28
07.08.2019 23:00
TennisLovers
07.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Montreal
Paul T. - Fognini F.
PAUL 1. SET
2.14
08.08.2019 02:00
TennisLovers
07.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Toronto
Siniakova K. - Svitolina E.
OVER 20,5 GAMES
2.03
07.08.2019 18:30
TennisLovers
06.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Toronto
Sakkari M. - Riske A.
RISKE
2.20
06.08.2019 18:30
TennisLovers
06.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Toronto
Barty A. - Kenin S.
KENIN AH +1,5 SETS
2.26
06.08.2019 20:30
TennisLovers
06.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Montreal
Coric B. - Gojowczyk P.
GOJOWCZYK 1. SET
2.68
06.08.2019 21:00
TennisLovers
05.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Toronto
Hercog P. - Goerges J.
HERCOG 1. SET
2.25
05.08.2019 20:00
VIP SERVIS
04.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
RAKÚSKO: 2. Liga
A. Klagenfurt - Liefering
1 AH (-0.75)
1.92
04.08.2019 17:00
VIP SERVIS
04.08.2019
10/10
VIP TIP
Win
NÓRSKO: Eliteserien
Viking - Molde
2
1.90
04.08.2019 18:00
TennisLovers
03.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Sopot challenger
Karatsev A. - Horansky F.
HORANSKY -2,5 GAMES
2.07
03.08.2019 12:30
Comfort bets
03.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Pred kvalifikacia ME 2021
Slovensko - Cyprus (handicap vrátane predĺženia)
Slovensko -18.5b
1.90
03.08.2019 18:00
VIP SERVIS
03.08.2019
10/10
VIP TIP
Win
BELGICKO: Jupiter League
St. Liege - Waregem
1 AH (-1.25)
1.91
03.08.2019 18:00
VIP SERVIS
03.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ÍRSKO: 1. Divízia
Cobh Shelbourne - Shelbourne
2 AH (-1)
1.80
03.08.2019 20:00
TennisLovers
02.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Los Cabos
Fritz T. - Albot R.
ALBOT
2.61
03.08.2019 05:30
TennisLovers
02.08.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Chengdu challenger
Ito T. - Chung H.
ITO
2.62
03.08.2019 07:30
TennisLovers
02.08.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Sopot challenger
Karatsev A. - Lorenzi P.
KARATSEV
1.98
02.08.2019 17:15
VIP SERVIS
01.08.2019
10/10
VIP TIP
Half-win
EURÓPA: Európska liga
Brondby - Lechia Gdaňsk
1 AH (-0.75)
2.05
01.08.2019 19:30
VIP SERVIS
01.08.2019
10/10
VIP TIP
Half-win
EURÓPA: Európska liga
Osijek - CSKA Sofia
1 AH (-0.75)
2.06
01.08.2019 20:45
VIP SERVIS
01.08.2019
10/10
PLATBA PO
Win
EURÓPA: Európska liga
Brondby - Lechia Gdaňsk
1
1.80
01.08.2019 19:30
EURÓPA: Európska liga
Osijek - CSKA Sofia
1
1.80
01.08.2019 20:45
Comfort bets
01.08.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Europska liga UEFA - Kvalifikacia
Spartak Trnava - Lok. Plovdiv
Under 2.5 g
1.73
01.08.2019 20:45
CESKO: Fortuna liga
Sparta Praha - Pribram
1
1.19
04.08.2019 19:00
TennisLovers
31.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Kitzbuhel
Ramos A. - Munar J.
MUNAR
1.85
31.07.2019 13:00
TennisLovers
31.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Kitzbuhel
Verdasco F. - Kovalik J.
KOVALIK
2.86
31.07.2019 15:00
TennisLovers
31.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Segovia challenger
Boluda-Purkiss C. - Griekspoor T.
BOLUDA-PURKISS
3.46
31.07.2019 11:30
TennisLovers
31.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Kitzbuhel
Novak D. - Cuevas P.
NOVAK 1. SET
2.43
31.07.2019 13:30
Comfort bets
31.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Liga majstrov Kvalifikacia
HJK Helsinki - CZ Belehrad
Under 2.5 g
1.83
31.07.2019 18:00
TennisLovers
29.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Sopot challenger
Karatsev A. - Silva Frederico F.
KARATSEV
1.91
29.07.2019 15:00
TennisLovers
29.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Kitzbuhel
Carballes Baena R. - Dellien H.
DELLIEN
2.35
29.07.2019 12:30
Comfort bets
27.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Atlanta ATP
Opelka - Di Minaur
1
1.91
27.07.2019 21:00
TennisLovers
26.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Praha challenger
Tseng C. H. - Zapata Miralles B.
TSENG
3.07
26.07.2019 11:40
TennisLovers
26.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Gstaad
Fabbiano T. - Stebe C.
STEBE
2.00
26.07.2019 17:30
TennisLovers
25.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Hamburg
Fognini F. - Molleker R.
MOLLEKER
3.46
25.07.2019 18:30
Comfort bets
25.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
Europska liga UEFA
Lokomotiv Plovdiv - Spartak Trnava
1
2.38
25.07.2019 19:30
TennisLovers
24.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Praha challenger
Nedovyesov A. - Vilella M. M.
NEDOVYESOV
2.45
24.07.2019 13:00
TennisLovers
24.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Gstaad
Vesely J. - Stebe C.
STEBE
2.75
24.07.2019 14:00
TennisLovers
24.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Palermo
Friedsam A-L. - Cornet A.
FRIEDSAM
2.06
24.07.2019 20:30
TennisLovers
24.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Praha
Satral J. - Balazs A.
SATRAL
4.45
24.07.2019 13:30
TennisLovers
24.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Jurmala
Fett J. - Kawa K.
FETT
3.00
24.07.2019 19:30
TennisLovers
23.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Jurmala
Raina A. - Tig P. M.
RAINA
3.44
23.07.2019 13:30
VIP SERVIS
23.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
ŠKÓTSKO: League Cup
Annan - Morton
2 AH (-0.5)
1.98
23.07.2019 20:45
VIP SERVIS
23.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
ŠKÓTSKO: League Cup
Annan - Morton
Over 3 AH
1.90
23.07.2019 20:45
TennisLovers
22.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Jurmala
Maria T. - Fett J.
FETT
2.69
22.07.2019 17:30
VIP SERVIS
20.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
Japonsko: J-League - 2.Liga
Verdy - Ehime
1 AH (-0.25)
2.14
20.07.2019 12:00
VIP SERVIS
20.07.2019
10/10
VIP TIP
Push
PUSH
Japonsko: J-League - 2.Liga
Kagoshima Utd - Gifu
2 AH (+0.25)
2.07
20.07.2019 12:00
Comfort bets
20.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Czech Bowl
Ostrava Steelers - Prague Lions
1
1.65
20.07.2019 18:30
Comfort bets
19.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
Africky pohar narodov
Senegal - Alzirsko (do rozhodnutia)
2
1.92
19.07.2019 21:00
TennisLovers
19.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Umag
Travaglia S. - Balazs A.
TRAVAGLIA
1.93
19.07.2019 17:30
TennisLovers
19.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Newport
Isner J. - Ebden M.
EBDEN
3.46
19.07.2019 20:30
VIP SERVIS
19.07.2019
10/10
VIP TIP
Push
PUSH
SVET: Prípravné zápasy
RB Lipsko - Galatasaray
1 AH (-1)
2.00
19.07.2019 18:00
VIP SERVIS
19.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SVET: Prípravné zápasy
Crawley - Brighton
1 AH (+0.5)
1.90
19.07.2019 20:45
TennisLovers
18.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Bukurešť
Sevastova A. - Tig P. M.
TIG
4.13
18.07.2019 14:00
TennisLovers
18.07.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
WTA Bukurešť
Bolsova Zadoinov A. - Krejcikova B.
BOLSOVA
2.10
18.07.2019 15:30
TennisLovers
18.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Bastad
Novak D. - Gasquet R.
NOVAK 1. SET
2.37
18.07.2019 14:10
VIP SERVIS
18.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Európska Liga
Tobol - Jeunesse Esch
1 AH (-1.25)
2.01
18.07.2019 14:00
VIP SERVIS
18.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
Európska Liga
RFS - O. Ľubľana
2 AH (-0.75)
1.83
18.07.2019 18:00
TennisLovers
18.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Umag
Caruso S. - Coric B.
CARUSO 1. SET
2.84
18.07.2019 20:00
Comfort bets
18.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
Europska liga kvalifikacia
Levski Sofia - Ruzomberok
1
1.60
18.07.2019 18:30
TennisLovers
17.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Bastad
Dzumhur D. - Carballes Baena R.
DZUMHUR
2.40
17.07.2019 15:30
TennisLovers
17.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Bukurešť
Arruabarrena-V. L. - Siegemund L.
ARRUABARRENA
3.25
17.07.2019 15:30
TennisLovers
17.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Bukurešť
Juvan K. - Begu I.
BEGU
2.44
17.07.2019 13:00
TennisLovers
17.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Umag
Balazs A. - Krajinovic F.
BALAZS AH+1,5 SETS
1.93
17.07.2019 16:30
VIP SERVIS
17.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SVET: Prípravné zápasy
NK Krka - Bravo
1 AH(0) SBR/DNB (Stávka bez remízy)
1.95
17.07.2019 17:00
VIP SERVIS
17.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SVET: Prípravné zápasy
Olsztyn - Sroda
1 AH (-1)
1.95
17.07.2019 18:00
TennisLovers
17.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Newport
Humbert U. - Ramanathan R.
RAMANATHAN 1. SET
2.41
17.07.2019 21:30
VIP SERVIS
17.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
USA: MLS
Atlanta United - Houston Dynamo
1 AH (-1)
2.04
18.07.2019 01:00
VIP SERVIS
17.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
USA: MLS
Chicago Fire - Columbus Crew
1 AH (-0.75)
1.90
18.07.2019 02:00
VIP SERVIS
16.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ŠKÓTSKO: League Cup
Alloa - Elgin
1 AH (-1,5)
1.98
16.07.2019 20:45
VIP SERVIS
16.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ŠKÓTSKO: League Cup
Peterhead - Inverness
2 AH (-0,75)
1.99
16.07.2019 20:45
TennisLovers
16.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Bastad
Laaksonen H. - Jarry N.
LAAKSONEN
2.52
16.07.2019 11:00
TennisLovers
16.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Bastad
Delbonis F. - Zapata Miralles B.
ZAPATA MIRALLES 1. SET
3.75
16.07.2019 15:30
TennisLovers
16.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Lausanne
Perrin C. - Vikhlyantseva N.
PERRIN 1. SET
2.62
16.07.2019 12:30
Comfort bets
15.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Tour de France
Sagan P.
Víťaz 10. etapy
6.25
15.07.2019 12:25
Comfort bets
14.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
Wimbledon muzi
Djokovic - Federer
Over 39.5 gemov
1.83
14.07.2019 15:00
Unique Bets
14.07.2019
10/10
PLATBA PO
Win
ŠVÉDSKO: Superettan - 15. kolo
Norrby - Halmstad
Halmstad
1.82
14.07.2019 17:30
Comfort bets
13.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
Wimbledon muzi stvorhra
Cabal/Farah - Mahut/Roger Vasselin
Over 40.5 gemov
1.82
13.07.2019 17:00
Comfort bets
13.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
Wimbledon zeny stvorhra
Hsieh/Strycova - Dabrovski/Xu
1
1.48
13.07.2019 17:30
CESKO: Fortuna liga
Pribram - Teplice
Under 3.5 golov
1.32
13.07.2019 17:00
Comfort bets
12.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
Wimbledon muzi
Djokovic - Bautista-Agut
Over 3.5 setov
2.40
12.07.2019 14:00
Comfort bets
10.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
Wimbledon stvorhra mix
Soares/Melichar - A.Murray/S.Williams
1
2.84
10.07.2019 15:15
TennisLovers
10.07.2019
1/3
VIP TIP
Win
ATP Winnetka challenger
Mmoh M. - Smith R.
SMITH AH +4,5 games
1.93
10.07.2019 17:00
TennisLovers
10.07.2019
1/3
VIP TIP
Win
ATP Winnetka challenger
Mmoh M. - Smith R.
SMITH
4.26
10.07.2019 17:00
TennisLovers
10.07.2019
1/3
VIP TIP
Lost
ATP Winnetka challenger
Kokkinakis T. - Gonzalez A.
GONZALEZ AH +3,5
2.29
10.07.2019 20:45
TennisLovers
10.07.2019
1/3
VIP TIP
Lost
ATP Winnetka challenger
Kokkinakis T. - Gonzalez A.
GONZALEZ
3.46
10.07.2019 20:45
Comfort bets
09.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
Wimbledon zeny
Alison Riske - Serena Williams
Over 19.5 gemov
1.81
09.07.2019 14:00
TennisLovers
09.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Wimbledon
Halep S. - Zhang S.
ZHANG AH +4,5
2.28
09.07.2019 14:00
VIP SERVIS
09.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SVET: Prípravné zápasy
St. Gilloise - Maccabi Tel Aviv
Maccabi AH(0) (DNB) Stávka bez remízy
1.95
09.07.2019 18:00
VIP SERVIS
09.07.2019
10/10
VIP TIP
Half-win
EURÓPA: Uhren Cup
Luzern - Crystal Palace
Luzern AH (+0,25)
2.07
09.07.2019 20:00
TennisLovers
09.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
Wimbledon Mixed doubles
Middelkoop M./Yang Z. - Daniell M./Brady J.
MIDDELKOOP/YANG
1.90
10.07.2019 13:30
TennisLovers
08.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Wimbledon
Pella G. - Raonic M.
PELLA AH+5
1.99
08.07.2019 15:30
TennisLovers
08.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Wimbledon
Svitolina E. - Martic P.
MARTIC
2.09
08.07.2019 12:00
Comfort bets
07.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
Africky pohar
Senegal - Umiestnenie do 2. miesta
Ano
1.80
07.07.2019 18:00
TennisLovers
06.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Wimbledon
Linette M. - Kvitova P.
LINETTE
5.78
06.07.2019 12:00
TennisLovers
06.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Wimbledon
Mertens E. - Wang Q.
WANG
2.42
06.07.2019 12:00
TennisLovers
06.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Wimbledon
Bertens K. - Strycova B.
STRYCOVA
2.75
06.07.2019 14:00
VIP SERVIS
06.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
SVET: Prípravné zápasy
Concord - Millwall
Millwall - 1,5 AH
2.08
06.07.2019 14:00
VIP SERVIS
06.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
SVET: Prípravné zápasy
Chester - Wigan
Wigan - 1,5 AH
2.00
06.07.2019 16:00
TennisLovers
05.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Wimbledon
Wozniacki C. - Zhang S.
ZHANG
3.21
05.07.2019 12:00
TennisLovers
05.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Wimbledon
Verdasco F. - Fabbiano T.
FABBIANO
2.28
05.07.2019 15:00
TennisLovers
05.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Recanati challenger
Gerasimov E. - De Schepper K.
DE SCHEPPER
2.51
05.07.2019 18:30
Comfort bets
05.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Wimbledon zeny
Wozniacki postupi do stvrtfinale
Ano
2.15
05.07.2019 12:00
Unique Bets
05.07.2019
10/10
FREE TIP
Lost
JAPONSKO: J-League - 18. kolo
Nagoya - Shonan
Nagoya AH -0,75
1.80
07.07.2019 11:00
TennisLovers
04.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Wimbledon
Evans D. - Basilashvili N.
BASILASHVILI
3.75
04.07.2019 13:30
TennisLovers
04.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Wimbledon
Mertens E. - Niculescu M.
MERTENS AH -1,5 SETS (2-0)
1.85
04.07.2019 14:00
TennisLovers
04.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Wimbledon
Johnson S. - De Minaur A.
JOHNSON
2.63
04.07.2019 12:00
Comfort bets
03.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Wimbledon zeny
Gauff - Rybarikova
2
1.57
03.07.2019 17:30
Wimbledon muzi
Pouille - Berrere
1
1.21
04.07.2019 12:00
TennisLovers
03.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Wimbledon
Granollers M. - Humbert U.
GRANOLLERS -2,5 GAMES
2.06
03.07.2019 15:30
TennisLovers
03.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Wimbledon
Medvedev D. - Popyrin Al.
POPYRIN AH +5,5 GAMES
2.02
03.07.2019 13:30
TennisLovers
03.07.2019
1/3
VIP TIP
Lost
WTA Wimbledon
Halep S. - Buzarnescu M.
BUZARNESCU
5.51
03.07.2019 14:00
TennisLovers
03.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Ludwigshafen challenger
Kuhn N. - Martin A.
KUHN
2.35
03.07.2019 15:00
VIP SERVIS
03.07.2019
10/10
VIP TIP
Win
SVET: Prípravné zápasy
Silkeborg - Vendsyssel
1
1.90
03.07.2019 13:00
VIP SERVIS
03.07.2019
10/10
VIP TIP
Half-win
SVET: Prípravné zápasy
Lyngby - FC Helsingor
Lyngby -0.75 AH
1.88
03.07.2019 14:00
TennisLovers
02.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Wimbledon
Jabeur O. - Kvitova P.
JABEUR AH+1,5 SETS (UHRÁ SET)
2.09
02.07.2019 15:30
TennisLovers
02.07.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Wimbledon
Uchiyama Y. - Sandgren T.
UCHIYAMA
2.32
02.07.2019 15:00
TennisLovers
02.07.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Wimbledon
Kyrgios N. - Thompson J.
OVER 12,5 GAMES 1. SET
2.62
02.07.2019 12:00
Comfort bets
02.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Copa America
Argentína
Víťaz Copa America 2019
5.00
03.07.2019 02:30
Comfort bets
02.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Cesko-slovensky Super pohar
Spartak Trnava - Slavia Praha
2
1.52
06.07.2019 18:00
Liga Majstrov kvalifikacia
Slovan Bratislava - Sutjesta
1
1.31
10.07.2019 20:15
Comfort bets
01.07.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Majstrovstva Europy - zeny
Svedsko - Lotyssko
2 (vitaz zapasu)
2.30
01.07.2019 17:30
Comfort bets
30.06.2019
10/10
VIP TIP
Win
Majstrovstva SR a CR v cyklistike
Bora Hansgrohe - obsadia vsetky miesta na stupni vitazov
Nie
2.00
30.06.2019 12:00
TennisLovers
30.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Wimbledon
Carreno-Busta P. - Popyrin Al.
POPYRIN AH -2,5 GAMES
1.91
01.07.2019 15:30
TennisLovers
30.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Wimbledon
Vesely J. - Zverev A.
OVER 37,5 GAMES
1.89
01.07.2019 15:30
TennisLovers
29.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Wimbledon
Carballes Baena R. - Kecmanovic M.
CARBALLES BAENA
2.37
01.07.2019 12:00
TennisLovers
28.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Milan challenger
Dellien H. - Robredo T.
ROBREDO
1.81
28.06.2019 18:30
TennisLovers
28.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Antalya
Kecmanovic M. - Thompson J.
KECMANOVIC
2.23
28.06.2019 12:30
Comfort bets
28.06.2019
10/10
VIP TIP
Win
Copa America
Venezuela - Argentina
Under 2.5g
1.80
28.06.2019 21:00
VIP SERVIS
28.06.2019
10/10
VIP TIP
Win
SVET: Prípravné zápasy
CFR Kluž - Mladá Boleslav
1 DNB (stávka bez remízy)
1.73
28.06.2019 15:45
VIP SERVIS
28.06.2019
10/10
VIP TIP
Half-lost
SVET: Prípravné zápasy
Will 1900 - Lugano
Lugano -1.25 AH
1.90
28.06.2019 16:00
TennisLovers
27.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Antalya
Troicki V. - Kecmanovic M.
KECMANOVIC -1,5 GAMES
1.93
27.06.2019 10:30
TennisLovers
27.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Eastbourne
Edmund K. - Evans D.
EVANS
2.27
27.06.2019 17:00
TennisLovers
25.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP ANTALYA
Thompson J. - Klahn B.
KLAHN 1. SET
3.40
25.06.2019 12:30
TennisLovers
24.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Eastbourne
Hurkacz H. - Cecchinato M.
CECCHINATO
2.75
24.06.2019 12:00
TennisLovers
24.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Milan challenger
Musetti L. - Kotov P.
MUSSETTI
1.93
24.06.2019 13:00
TennisLovers
24.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Eastbourne
Simon G. - Sandgren T.
SANDGREN
2.41
25.06.2019 12:00
TennisLovers
24.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Eastbourne
Verdasco F. - Millman J.
MILLMAN
1.97
24.06.2019 12:00
TennisLovers
24.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Eastbourne
Stosur S. - Kenin S.
STOSUR
2.28
24.06.2019 18:00
TennisLovers
20.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Mallorca
Bencic B. - Rogers S.
ROGERS 1. SET
3.40
20.06.2019 12:00
TennisLovers
20.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Mallorca
Cornet A. - Anisimova A.
CORNET
2.37
20.06.2019 14:00
Comfort bets
18.06.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Mallorca WTA
Kužmová - Sharapova
1
1.88
18.06.2019 16:30
TennisLovers
17.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Queens
Wawrinka S. - Evans D.
EVANS 1. SET
2.08
18.06.2019 13:00
TennisLovers
17.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Halle
Gojowczyk P. - Gasquet R.
GOJOWCZYK
2.91
18.06.2019 12:00
TennisLovers
17.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Mallorca
Kerber A. - Bonaventure Y.
BONAVENTURE 1. SET
3.75
18.06.2019 18:30
TennisLovers
17.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Birmingham
Dart H. - Putintseva Y.
DART
2.31
18.06.2019 15:30
Comfort bets
17.06.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Copa America
Japan - Chile
Japan hcp +1.5g
1.69
18.06.2019 01:00
Comfort bets
14.06.2019
10/10
VIP TIP
Win
MS v hokejbale
Slovensko ženy - Kanada ženy
2
1.30
14.06.2019 15:00
Copa America
Brazília - celkové umiestnenie
do 3. miesta
1.35
15.06.2019 02:30
TennisLovers
13.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Stuttgart
Berrettini M. - Khachanov K.
BERETTINI
2.12
13.06.2019 12:30
TennisLovers
13.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Lyon challenger
Gaio F. - Andujar-Alba P.
GAIO
3.20
13.06.2019 14:30
TennisLovers
13.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Nottingham
Sorribes Tormo S. - Brady J.
BRADY -3,5
1.99
13.06.2019 14:30
TennisLovers
13.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Hertogenbosch
Tsitsipas S. - Jarry N.
JARRY 1. SET
3.40
13.06.2019 13:30
TennisLovers
13.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Stuttgart
Zverev A. - Brown D.
BROWN 1. SET
3.25
13.06.2019 15:01
TennisLovers
13.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Columbus challenger
Gomez-Herrera C. - Uchiyama Y.
GOMEZ-HERRERA
2.59
13.06.2019 17:30
Comfort bets
13.06.2019
10/10
VIP TIP
Lost
NBA
Golden State - Toronto
Under 214.5b
1.77
14.06.2019 03:00
TennisLovers
12.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Lyon challenger
Cornut-Chauvinc A. - Molleker R.
CORNUT-CHAUVINC
3.40
12.06.2019 11:30
Comfort bets
12.06.2019
10/10
VIP TIP
Win
NHL
Boston Bruins - St. Louis Blues
Under 5.5 g
1.68
13.06.2019 02:00
TennisLovers
10.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Stuttgart
Zverev M. - Tsonga J-W.
M. ZVEREV 1. SET
3.25
10.06.2019 11:00
TennisLovers
10.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Stuttgart
Brown D. - Millman J.
BROWN 1. SET
2.20
11.06.2019 12:30
TennisLovers
10.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Nottingham
Mladenovic K. - Frech M.
FRECH
3.24
11.06.2019 17:30
TennisLovers
10.06.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
WTA Hertogenbosch
Vikhlyantseva N. - Anisimova A.
VIKHLYANTSEVA
2.31
11.06.2019 11:00
TennisLovers
10.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Hertogenbosch
Goffin D. - Davidovich Fokina A.
DAVIDOVICH FOKINA AH +1,5 SETS (uhrá set)
1.94
11.06.2019 11:00
TennisLovers
06.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Poznan challenger
Domingues J. - Sousa P.
DOMINGUES -2,5
1.93
06.06.2019 12:30
TennisLovers
05.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Prostejov challenger
Galan Riveros D. E. - Hassan B.
GALAN RIVEROS -3,5
1.90
05.06.2019 14:00
TennisLovers
04.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Bol
Teichmann J. B. - Begu I.
TEICHMANN
1.99
04.06.2019 14:30
Comfort bets
04.06.2019
10/10
VIP TIP
Lost
French Open WTA
Vondroušová - Martić
2
2.30
04.06.2019 16:00
TennisLovers
03.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Prostejov challenger
Hassan B. - Bortolotti M.
BORTOLOTTI
4.28
03.06.2019 13:00
TennisLovers
02.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP French open
Mayer L. - Federer R.
OVER 31,5 GAMES
1.88
02.06.2019 12:30
TennisLovers
02.06.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP French open
Tsitsipas S. - Wawrinka S.
WAWRINKA
2.12
02.06.2019 14:00
TennisLovers
01.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Vicenza challenger
Forti F. - Mager G.
FORTI
3.59
01.06.2019 11:00
TennisLovers
01.06.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA French open
Anisimova A. - Begu I.
BEGU
3.04
01.06.2019 17:00
TennisLovers
31.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP French open
Londero J. I. - Moutet C.
LONDERO -3,5
1.91
31.05.2019 14:00
Comfort bets
31.05.2019
10/10
VIP TIP
Win
Liga majstrov
Tottenham - Liverpool
M. Salah da gol
2.50
01.06.2019 21:00
TennisLovers
30.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA French open
Bolsova Zadoinov A. - Cirstea S.
BOLSOVA
2.14
30.05.2019 11:00
TennisLovers
30.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA French open
Swiatek I. - Wang Q.
SWIATEK -2,5
1.85
30.05.2019 11:00
Comfort bets
30.05.2019
10/10
VIP TIP
Win
Liga majstrov
Tottenham - Liverpool
2
1.95
31.05.2019 21:00
Comfort bets
30.05.2019
10/10
VIP TIP
Win
French Open ATP
Klizan - Pouille
1
3.00
30.05.2019 16:00
TennisLovers
29.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP French open
Londero J. I. - Gasquet R.
LONDERO
2.03
29.05.2019 12:30
TennisLovers
28.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP French open
Millman J. - Zverev A
MILLMAN AH +2,5 SETS (UHRÁ SET)
1.85
28.05.2019 11:00
TennisLovers
28.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP French open
Davidovich Fokina A. - Thompson J.
THOMPSON
2.95
28.05.2019 14:00
TennisLovers
28.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA French open
Rybakina E. - Siniakova K.
RYBAKINA 1. SET
2.65
28.05.2019 16:00
TennisLovers
28.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP French open
Verdasco F. - Evans D.
OVER 34,5 GAMES
1.93
28.05.2019 14:30
TennisLovers
27.05.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
WTA French open
Cirstea S.-M. - Kvitova P.
CIRSTEA
5.41
27.05.2019 12:30
Comfort bets
26.05.2019
10/10
VIP TIP
Lost
MS v hokeji
Kanada - Fínsko
X
4.77
26.05.2019 20:15
TennisLovers
26.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP French open
Paire B. - Copil M.
COPIL 1. SET
3.75
27.05.2019 14:30
TennisLovers
26.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP French open
Harris G. - Rosol L.
ROSOL
2.42
27.05.2019 14:30
Comfort bets
25.05.2019
10/10
VIP TIP
Lost
MS v hokeji
Kanada - Česko
X
4.45
25.05.2019 19:15
TennisLovers
25.05.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
ATP French open
Auger-Aliassime F. - Thompson J.
THOMPSON
3.90
28.05.2019 11:00
TennisLovers
25.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA French open
Kerber A. - Potapova A.
POTAPOVA AH +1,5 SETS (uhrá set)
2.34
26.05.2019 11:00
TennisLovers
25.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA French open
Pera B. - Kozlova Kat.
KOZLOVA
2.29
26.05.2019 14:30
TennisLovers
25.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA French open
Bouzkova M. - Andreescu B. V.
BOUZKOVA 1. SET
2.67
27.05.2019 11:00
TennisLovers
25.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA French open
Nara K. - Jakupovic D.
NARA -2,5
1.88
27.05.2019 11:00
TennisLovers
23.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Strasbourg
Gavrilova D. - Paquet C.
PAQUET
2.68
23.05.2019 11:00
TennisLovers
23.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP French open
Brown D. - Caruso S.
BROWN
1.85
23.05.2019 14:30
TennisLovers
23.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Ženeva
Albot R. - Dzumhur D.
ALBOT
2.06
23.05.2019 15:00
TennisLovers
22.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP French open
Troicki V. - Kubler J.
KUBLER +3,5
2.07
22.05.2019 14:30
TennisLovers
22.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Lyon
Humbert U. - Shapovalov D.
OVER 22,5 GAMES
2.00
22.05.2019 11:00
Comfort bets
21.05.2019
10/10
VIP TIP
Lost
MS v hokeji
Kanada - USA
X
4.70
21.05.2019 20:15
Comfort bets
20.05.2019
10/10
VIP TIP
Lost
MS v hokeji
Švédsko
Víťaz MS v hokeji
4.80
20.05.2019 16:15
TennisLovers
20.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP French open
Balazs A. - Kwon Soon W.
BALAZS -4,5
1.91
21.05.2019 10:00
TennisLovers
20.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP French open
Ramos A. - Mannarino A.
MANNARINO
3.37
21.05.2019 12:00
TennisLovers
20.05.2019
1/3
VIP TIP
Push
PUSH
WTA Strassbourg
Barty A. - Gavrilova D.
GAVRILOVA
5.21
21.05.2019 11:00
TennisLovers
20.05.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Lyon
Paire B. - McDonald M.
MCDONALD
3.25
21.05.2019 12:30
TennisLovers
19.05.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Lyon
Paire B. - McDonald M.
MCDONALD
3.25
20.05.2019 10:00
TennisLovers
18.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Lyon
Paire B. - McDonald M.
MCDONALD
3.10
19.05.2019 10:00
TennisLovers
17.05.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
WTA Rím
Osaka N. - Bertens K.
OSAKA
1.92
17.05.2019 12:00
TennisLovers
17.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Rím
Vondrousova M. - Konta J.
KONTA
1.86
17.05.2019 15:00
Comfort bets
17.05.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Euroleague
CSKA Moscow - Real Madrid
2 (víťaz zápasu)
2.06
17.05.2019 21:00
TennisLovers
16.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Rim Masters
Berrettini M. - Schwartzman D.
BERRETTINI -3,5
1.97
16.05.2019 15:30
TennisLovers
16.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Rim Masters
Coric B. - Federer R.
CORIC
2.53
16.05.2019 17:00
TennisLovers
16.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Rim
Suarez Navarro C. - Bertens K.
SUAREZ NAVARRO
3.49
16.05.2019 16:30
TennisLovers
16.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Rim Masters
Verdasco F. - Khachanov K.
KHACHANOV -3
1.97
16.05.2019 16:00
Comfort bets
15.05.2019
10/10
VIP TIP
Lost
MS v hokeji
Fínsko - Dánsko
1
1.31
16.05.2019 20:15
MS v hokeji
Slovensko - Dánsko
1
1.54
21.05.2019 16:15
TennisLovers
15.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Rim
Mladenovic K. - Bencic B.
MLADENOVIC
2.18
15.05.2019 12:28
TennisLovers
15.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Rim
Putintseva Y. - Kvitova P.
PUTINTSEVA AH +1,5 SETS (uhrá set)
2.21
15.05.2019 15:30
TennisLovers
15.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Rím
Kontaveit A. - Sakkari M.
SAKKARI
2.31
15.05.2019 21:00
TennisLovers
14.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Rím
Fritz T. - Pella G.
FRITZ
3.28
14.05.2019 11:00
TennisLovers
14.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Rím
Medvedev D. - Kyrgios N.
MEDVEDE V
1.41
14.05.2019 12:26
WTA Rim
Sakkari M. - Pavlyuchenkova A.
SAKKARI
1.53
14.05.2019 11:00
TennisLovers
14.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Rim
Bencic B. - Sevastova A.
SEVASTOVA
2.63
14.05.2019 13:29
TennisLovers
14.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Rim
Garcia C. - Mladenovic K.
MLADENOVIC
2.33
14.05.2019 14:00
TennisLovers
14.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Rím
Collins D. R. - Wozniacki C.
COLLINS
2.27
14.05.2019 11:00
Comfort bets
13.05.2019
10/10
VIP TIP
Lost
MS v hokeji
Slovensko - Kanada
1X
3.45
13.05.2019 20:15
Comfort bets
13.05.2019
10/10
VIP TIP
Lost
MS v hokeji
Slovensko - Kanada
1
7.50
13.05.2019 20:15
Comfort bets
11.05.2019
10/10
VIP TIP
Win
MS v hokeji
Slovensko - Fínsko
2
2.02
11.05.2019 20:15
Comfort bets
10.05.2019
10/10
VIP TIP
Lost
MS v hokeji
Fínsko - Kanada
X
5.48
10.05.2019 16:15
TennisLovers
09.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Aix en Provence challenger
Cuevas P. - Molleker R.
MOLLEKER
2.49
09.05.2019 14:00
TennisLovers
08.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Aix en Provence challenger
Cuevas P. - Diez S.
DIEZ
3.45
08.05.2019 13:30
TennisLovers
08.05.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Aix en Provence challenger
Cuevas P. - Diez S.
DIEZ
3.45
08.05.2019 13:30
TennisLovers
07.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Madrid
Sasnovich A. - Schmiedlova A. K.
SASNOVICH -1,5
1.94
07.05.2019 12:00
TennisLovers
07.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Madrid
Simon G. - Dellien H.
DELLIEN
2.41
07.05.2019 13:30
TennisLovers
06.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Madrid
Kohlschreiber P. - Kukushkin M.
KUKUSHKIN 1. SET
2.97
06.05.2019 15:00
TennisLovers
05.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Madrid
Keys M. - Cirstea S.
CIRSTEA AH +1,5 SETS (uhrá set)
1.97
05.05.2019 12:30
TennisLovers
05.05.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Madrid
Martic P. - Muguruza G.
MARTIC
2.39
05.05.2019 12:30
TennisLovers
05.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Madrid
Riske A. - Konta J.
RISKE
2.77
05.05.2019 17:30
TennisLovers
05.05.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
WTA Madrid
Riske A. - Konta J.
RISKE
2.77
05.05.2019 17:30
Comfort bets
05.05.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SLOVENSKO: Fortuna Liga
Žilina - DAC
J. Mihálik dá gól
4.20
05.05.2019 17:00
Comfort bets
04.05.2019
10/10
VIP TIP
Win
Euro Hockey Tour
Česko - Rusko
2
1.76
04.05.2019 18:00
TennisLovers
03.05.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
ATP Savannah challenger
Vukic A. - Paul T.
VUKIC
3.63
03.05.2019 18:30
TennisLovers
03.05.2019
2/3
PLATBA PO
Push
PUSH
ATP Savannah challenger
Vukic A. - Paul T.
VUKIC
3.63
03.05.2019 18:30
TennisLovers
01.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Praha
Minella M. - Wang Q.
MINELLA
2.62
01.05.2019 11:00
TennisLovers
01.05.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Mníchov
Cecchinato M. - Klizan M.
KLIŽAN
2.47
01.05.2019 15:00
TennisLovers
01.05.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
ATP Estoril
Cuevas P. - Fognini F.
CUEVAS
1.91
02.05.2019 13:00
TennisLovers
01.05.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Mníchov
Cecchinato M. - Klizan M.
KLIŽAN
2.47
01.05.2019 15:00
Comfort bets
01.05.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SLOVENSKO: SBL Play off
Prievidza - Levice
2 (víťaz zápasu)
2.54
01.05.2019 18:00
Comfort bets
30.04.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Liga Majstrov 2018/2019
FC Barcelona
Celkový víťaz
2.50
30.04.2019 21:00
TennisLovers
29.04.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Mníchov
Garin Ch. - Maden Y.
MADEN
2.70
30.04.2019 12:30
TennisLovers
29.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Estoril
Jaziri M. - Jarry N.
JAZIRI
3.31
30.04.2019 13:00
Comfort bets
28.04.2019
10/10
VIP TIP
Win
World Championships IB
Ukraine - Japan
2
1.72
28.04.2019 12:00
TennisLovers
28.04.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Estoril
Evans D. - Davidovich Fokina A.
EVANS
2.37
28.04.2019 12:00
TennisLovers
28.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Estoril
Cuevas P. - Caruso S.
CARUSO
3.41
28.04.2019 14:30
TennisLovers
27.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Estoril
Evans D. - Giustino L.
EVANS
1.98
27.04.2019 13:00
TennisLovers
27.04.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
WTA Istanbul
Martic P. - Gasparyan M.
GASPARYAN
3.00
27.04.2019 16:00
TennisLovers
27.04.2019
1/3
VIP TIP
Lost
ATP Estoril
Cuevas P. - Brands D.
BRANDS
5.37
27.04.2019 17:00
TennisLovers
26.04.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Budapest
Cuevas P. - Berrettini M.
BERRETTINI -2,5
1.98
26.04.2019 14:00
Comfort bets
24.04.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Barcelona ATP
Garin - Shapovalov
2
2.12
24.04.2019 17:25
TennisLovers
24.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Barcelona
Auger-Aliassime F. - Jaziri M.
JAZIRI +4,5
2.01
24.04.2019 11:00
TennisLovers
24.04.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Istanbul
Parmentier P. - Rybakina E.
PARMENTIER
1.87
24.04.2019 16:00
TennisLovers
24.04.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Stuttgart
Zvonareva V. - Azarenka V.
ZVONAREVA 1. SET
2.62
24.04.2019 13:30
TennisLovers
24.04.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
WTA Stuttgart
Zvonareva V. - Azarenka V.
ZVONAREVA 1. SET
2.62
24.04.2019 13:30
Comfort bets
23.04.2019
10/10
VIP TIP
Win
SLOVENSKO: 2.liga
Inter - FK Poprad
Under 2.5g
2.40
23.04.2019 16:30
Comfort bets
20.04.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Prípravné medzištátne zapasy
Rakúsko - Slovensko
2
1.48
20.04.2019 17:30
Serie A
Lazio - Chievo
1
1.20
20.04.2019 15:00
Comfort bets
19.04.2019
10/10
VIP TIP
Win
Prípravné medzištátne zápasy
Rakúsko - Slovensko
2
1.75
19.04.2019 18:00
Comfort bets
16.04.2019
10/10
VIP TIP
Win
SBL
Komárno - Prievidza
1
1.80
16.04.2019 18:00
Comfort bets
16.04.2019
10/10
VIP TIP
Win
SBL
Handlová - Levice
Over 158.5b
2.06
16.04.2019 18:00
TennisLovers
16.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP An-Ning challenger
Novak D. - Martin A.
MARTIN 1. SET
1.96
17.04.2019 04:00
TennisLovers
16.04.2019
1/3
VIP TIP
Lost
ATP Sarasota challenger
Galan Riveros D. E. - Khan Z.
KHAN
4.77
16.04.2019 19:00
TennisLovers
16.04.2019
1/3
PLATBA PO
Lost
ATP Sarasota challenger
Galan Riveros D. E. - Khan Z.
KHAN
4.77
16.04.2019 19:00
TennisLovers
15.04.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Monte Carlo
Medvedev D. - Sousa J.
SOUSA AH+3
1.90
15.04.2019 11:00
TennisLovers
15.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Monte Carlo
Delbonis F. - Klizan M.
KLIZAN
3.11
15.04.2019 14:00
TennisLovers
15.04.2019
1/3
PLATBA PO
Win
ATP Monte Carlo
Delbonis F. - Klizan M.
KLIZAN
3.11
15.04.2019 14:00
TennisLovers
15.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP San Luis Potosi challenger
Molcan A. - Sakamoto P.
SAKAMOTO 1. SET
2.10
15.04.2019 21:00
Comfort bets
14.04.2019
10/10
VIP TIP
Win
SLOVENSKO: Fortuna Liga
Zilina - Slovan Bratislava
2
2.10
14.04.2019 15:00
Comfort bets
14.04.2019
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
Pittsburgh - NY Islanders
1
1.90
14.04.2019 18:00
TennisLovers
12.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Bogota
Sharma A. - Errani S.
SHARMA
1.96
12.04.2019 21:00
TennisLovers
11.04.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Marrakech
Londero J. I. - Vesely J.
LONDERO
2.07
11.04.2019 12:00
TennisLovers
11.04.2019
1/3
VIP TIP
Win
ATP Marrakech
Zverev A. - Munar J.
MUNAR
4.05
11.04.2019 17:45
TennisLovers
11.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Bogota
Linette M. - Sharma A.
SHARMA
2.27
11.04.2019 21:00
Comfort bets
11.04.2019
10/10
VIP TIP
Win
Europska Liga
Slavia Praha - Chelsea
2
1.93
11.04.2019 21:00
Comfort bets
11.04.2019
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
Boston - Toronto
1
2.15
12.04.2019 01:00
TennisLovers
10.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Lugano
Voegele S. - Golubic V.
VOEGELE
1.85
10.04.2019 14:00
Comfort bets
10.04.2019
10/10
VIP TIP
Win
SLOVENSKO: SBL
Spisska Nova Ves - Inter Bratislava
Viac ako 160.5b
1.82
10.04.2019 18:00
Comfort bets
10.04.2019
10/10
VIP TIP
Win
Liga Majstrov
Ajax Amsterdam - Juventus Turín
2
2.52
10.04.2019 21:00
TennisLovers
08.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Lugano
Hercog P. - Suarez Navarro C.
HERCOG
2.72
09.04.2019 10:30
TennisLovers
08.04.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Marrakech
Verdasco F. - Menendez-Maceiras A.
MENENDEZ-MACEIRAS 1. SET
3.75
09.04.2019 12:00
TennisLovers
08.04.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Marrakech
Jaziri M. - Haase R.
JAZIRI
2.81
08.04.2019 13:30
TennisLovers
08.04.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Marrakech
Verdasco F. - Menendez-Maceiras A.
MENENDEZ-MACEIRAS 1. SET
3.75
09.04.2019 12:00
Comfort bets
07.04.2019
10/10
VIP TIP
Lost
CESKO: Extraliga
Kometa Brno - Liberec
1
2.06
07.04.2019 17:00
TennisLovers
06.04.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Charleston
Keys M. - Puig M.
PUIG
2.23
06.04.2019 20:30
TennisLovers
05.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Charleston
Puig M. - Collins D. R.
PUIG
1.82
06.04.2019 01:00
TennisLovers
04.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Charleston
Sabalenka A. - Puig M.
PUIG
2.44
04.04.2019 18:30
TennisLovers
03.04.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Charleston
Puig M. - Kenin S.
PUIG
2.14
03.04.2019 17:00
TennisLovers
03.04.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Charleston
Zidansek T. - Tomljanovic A.
ZIDANSEK
2.37
03.04.2019 18:30
Comfort bets
02.04.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ANGLICKO: Premier League
Wolves - Manchester United
2
2.02
02.04.2019 20:45
TennisLovers
02.04.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Monterrey
Zarazua R. - Diyas Z.
ZARAZUA 1. SET
2.86
02.04.2019 18:00
Comfort bets
30.03.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SBL
Lučenec - Iskra Svit
2 (víťaz zápasu)
2.71
30.03.2019 18:00
Comfort bets
30.03.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ANGLICKO: Premier League
Manchester UNITED - Watford
1
1.44
30.03.2019 16:00
BULHARSKO: Parva Liga
Ludogorets - Beroe
1
1.22
30.03.2019 17:15
TennisLovers
28.03.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
ATP Marbella challenger
Paire B. - Diez S.
DIEZ
2.51
28.03.2019 11:00
Comfort bets
28.03.2019
10/10
VIP TIP
Win
SLOVENSKO: Extraliga Play off
HK Poprad - Banská Bystrica (4.z)
X
4.20
28.03.2019 18:00
TennisLovers
28.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP St. Brieuc challenger
Barrere G. - Viola M.
VIOLA
3.50
28.03.2019 20:00
TennisLovers
27.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Marbella challenger
Paire B. - Cachin P.
CACHIN 1. SET
2.50
27.03.2019 12:30
TennisLovers
26.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP St. Brieuc challenger
Crepatte B. - Majchrzak K.
CREPATTE
2.97
26.03.2019 17:30
TennisLovers
26.03.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP St. Brieuc challenger
Crepatte B. - Majchrzak K.
CREPATTE
2.97
26.03.2019 18:15
TennisLovers
25.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Miami
Kvitova P. - Garcia C.
GARCIA
2.49
25.03.2019 17:00
TennisLovers
25.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Miami
Anderson K. - Sousa J.
SOUSA
2.65
25.03.2019 17:00
Comfort bets
25.03.2019
10/10
VIP TIP
Win
Kvalifikácia Euro 2020
Luxembursko - Ukrajina
2
1.40
25.03.2019 20:45
Kvalifikácia Euro 2020
Rumunsko - Faerské ostrovy
1
1.17
26.03.2019 20:45
Comfort bets
24.03.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Euro 2020
Wales - Slovakia
2
4.12
24.03.2019 15:00
TennisLovers
24.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Miami
Putintseva Y. - Sevastova A.
PUTINTSEVA
2.71
24.03.2019 19:00
TennisLovers
24.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Miami
Raonic M. - Edmund K.
EDMUND
2.37
24.03.2019 18:30
TennisLovers
24.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Miami
Bautista-Agut R. - Fognini F.
FOGNINI
2.64
24.03.2019 17:30
TennisLovers
24.03.2019
2/3
PLATBA PO
Win
WTA Miami
Putintseva Y. - Sevastova A.
PUTINTSEVA
2.71
24.03.2019 19:00
Comfort bets
23.03.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SLOVENSKO: 2. liga
Lipany - Poprad
2
1.60
23.03.2019 15:00
WTA Miami
Osaka - Hsieh
1
1.44
23.03.2019 18:30
TennisLovers
23.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Miami
Tsitsipas S. - McDonald M.
MCDONALD 1. SET
3.19
23.03.2019 21:30
Comfort bets
23.03.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SBL
Spisska Nova Ves - Levice
2 (hcp -12.5 b)
1.85
23.03.2019 18:00
STUFF TIPS
22.03.2019
5/10
VIP TIP
Lost
Europe Euro Cup Qualification, Group A
England - Czech Republic
Obidva tímy skórujú
2.62
22.03.2019 20:45
Europe Euro Cup Qualification, Group B
Portugal - Ukraine
1
1.44
22.03.2019 20:45
STUFF TIPS
22.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Europe Euro Cup Qualification, Group E
Wales - Slovakia
x2
1.75
24.03.2019 15:00
Europe Euro Cup Qualification, Group J
Italy - Finland
1,2
1.35
23.03.2019 20:45
STUFF TIPS
22.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Europe Euro Cup Qualification, Group F
Spain - Norway
1
1.18
23.03.2019 20:45
Europe Euro Cup Qualification, Group C
Netherlands - Germany
Obidva tímy skórujú
1.53
24.03.2019 20:45
TennisLovers
22.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Miami
Bencic B. - Putintseva Y.
PUTINTSEVA
4.14
22.03.2019 20:30
TennisLovers
22.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Miami
Svitolina E. - Wang Y.
Y. WANG
3.61
22.03.2019 23:30
TennisLovers
22.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Miami
Williams V. - Suarez Navarro C.
SUAREZ NAVARRO
2.06
22.03.2019 19:00
TennisLovers
22.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Miami
Delbonis F. - Millman J.
DELBONIS
2.39
22.03.2019 17:30
TennisLovers
22.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Miami
Kenin S. - Andreescu B. V.
KENIN
1.86
22.03.2019 19:00
STUFF TIPS
21.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Europe Euro Cup Qualification, Group E
Slovakia - Hungary
1
1.75
21.03.2019 20:45
Europe Euro Cup Qualification, Group E
Croatia - Azerbaijan
1
1.10
21.03.2019 20:45
STUFF TIPS
21.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Europe Euro Cup Qualification, Group C
Northern Ireland - Estonia
1
1.45
21.03.2019 20:45
Europe Euro Cup Qualification, Group G
Austria - Poland
Obidva tímy skórujú
1.90
21.03.2019 20:45
STUFF TIPS
21.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Austria HLA Main Round
Moser Medical UHK Krems - SG INSIGNIS Handball WESTWIEN
1
1.55
22.03.2019 19:00
Denmark 1. Division
Fhk Elite - Frederikshavn FI
Hendikep -6,5 Fhk Elite
1.80
24.03.2019 14:00
STUFF TIPS
21.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Germany Bundesliga
Füchse Berlin - Frisch Auf Göppingen
1
1.22
21.03.2019 19:00
Germany Bundesliga
TVB1898 Stuttgart - THW Kiel
Hendikep -5,5 THW Kiel
1.80
21.03.2019 19:00
TennisLovers
21.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Miami
Tomic B. - Monteiro T.
MONTEIRO
2.14
21.03.2019 20:30
TennisLovers
21.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Miami
Vickery S. - Wickmayer Y.
VICKERY
2.25
21.03.2019 16:00
STUFF TIPS
20.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Spain Amateur Tercera Division, Group 5
FC Cerdanyola Del Vallés - Hospitalet
2
1.57
20.03.2019 20:30
Spain Amateur Tercera Division, Group 5
AE Prat - UE Llagostera
1x
1.36
20.03.2019 20:30
STUFF TIPS
20.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Spain Amateur Tercera Division, Group 5
UA Horta - Pobla de Mafumet CF
1x
1.22
20.03.2019 20:31
Italy Serie D, Girone D
Pergolettese - Ciliverghe
1
1.30
20.03.2019 14:30
STUFF TIPS
20.03.2019
5/10
VIP TIP
Win
Čierna Hora druhá liga
FK Otrant-Olympic - FK Jezero
1
1.40
20.03.2019 15:00
Colombia Copa Colombia, Group A
Jaguares de Córdoba - Leones FC
Obidva tímy skórujú
2.00
20.03.2019 21:30
TennisLovers
20.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Miami
Carballes Baena R. - Kudla D.
CARBALLES BAENA
2.37
20.03.2019 18:00
TennisLovers
20.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Miami
Parmentier P. - Gasparyan M.
PARMENTIER
2.81
20.03.2019 19:30
TennisLovers
20.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Miami
Begu I. - Andreescu B. V.
BEGU
3.53
21.03.2019 00:30
TennisLovers
20.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Miami
Marterer M. - Fritz T.
MARTERER
2.44
21.03.2019 02:00
STUFF TIPS
19.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Spain Amateur Tercera Division, Group 13
Los Garres - Cd Algar
1
1.50
19.03.2019 17:30
International Champions League
Rhein Neckar Löwen - HBC Nantes
1
1.42
19.03.2019 19:00
STUFF TIPS
19.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
ATP Miami, USA, Qualifying
Auger-Aliassime F. - Lorenzi P.
1
1.20
19.03.2019 15:00
Gunneswaran P. - Clarke J.
Gunneswaran P. - Clarke J.
1
1.30
19.03.2019 16:30
Comfort bets
19.03.2019
10/10
VIP TIP
Win
SBL
Komarno - Spisska Nova Ves
Komarno hcp -14.5b
1.85
20.03.2019 18:00
Comfort bets
18.03.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SLOVENSKO: Tipsport liga
Kosice - Poprad
2 (vitaz zapasu)
3.10
18.03.2019 18:00
STUFF TIPS
18.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Argentina Primera B
UAI Urquiza - Acassuso
x2
1.40
18.03.2019 20:00
Belgium Reserve League 1A, Group B
Royal Charleroi Reserve - KV Oostende Reserve
1
1.50
18.03.2019 19:30
Comfort bets
18.03.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SLOVENSKO Play off: Tipsport liga
HC Kosice - Poprad
2
5.25
18.03.2019 18:00
STUFF TIPS
17.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Spain LaLiga
Eibar - Real Valladolid
1,2
1.25
17.03.2019 12:00
Spain LaLiga 2
Osasuna - Rayo Majadahonda
1
1.50
17.03.2019 18:00
STUFF TIPS
17.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Spain LaLiga 2
Almería - Granada
1,2
1.42
17.03.2019 18:00
Spain Segunda B Group I
CF Internacional de Madrid - Cultural Leonesa
x2
1.33
17.03.2019 12:00
STUFF TIPS
17.03.2019
5/10
VIP TIP
Lost
Spain Segunda B Group IV
Sevilla Atlético - UCAM Murcia
X2
1.36
17.03.2019 11:30
Spain Segunda B Group IV
UD Melilla - FC Jumilla
1
1.61
17.03.2019 12:00
STUFF TIPS
17.03.2019
5/10
VIP TIP
Win
Spain Amateur Tercera Division, Group 2
CD Lealtad - Ud San Claudio
góly nad 2,5
1.30
17.03.2019 17:15
Spain Amateur Tercera Division, Group 6
Crevillente Deportivo - UD Rayo Ibense
1
1.50
17.03.2019 17:00
STUFF TIPS
17.03.2019
5/10
VIP TIP
Win
Germany Amateur Regionalliga Bayern
Bayern München II - VfR Garching
1
1.25
17.03.2019 12:00
Germany Amateur Bayernliga Nord
FSV Erlangen-Bruck - DJK Gebenbach
2
1.30
17.03.2019 15:00
Profi stávky
17.03.2019
10/10
FREE TIP
Lost
Fortuna liga
Dunajská streda vs Ružomberok
1
1.65
17.03.2019 15:00
STUFF TIPS
17.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Germany Amateur Oberliga Hamburg
TSV Sasel - Hamburg-Eimsbütteler Ballspiel Club 1911
1
1.25
17.03.2019 15:00
Germany Amateur Oberliga Mittelrhein
Bergisch Gladbach - SSV Merten
1
1.25
17.03.2019 15:00
Profi stávky
17.03.2019
FREE TIP
Win
Bundesliga
Frankfurt vs Norimberg
1 polčas 1
1.80
17.03.2019 15:26
STUFF TIPS
17.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Germany Amateur Oberliga Mittelrhein
Bergisch Gladbach - SSV Merten
1
1.25
17.03.2019 15:00
Germany Amateur Oberliga Niederrhein
SC Düsseldorf West - Sportfreunde Baumberg
x2
1.22
17.03.2019 15:30
STUFF TIPS
17.03.2019
8/10
VIP TIP
Lost
Taliansko Serie D
Calcio Como vs USD 1913 Seregno Calcio
Over/under • Over 1.5
1.22
17.03.2019 14:30
Italy Serie D, Girone E
Ponsacco - Cannara
1
1.33
17.03.2019 14:30
STUFF TIPS
17.03.2019
8/10
PLATBA PO
Win
Slovensko
DAC Dunajská Streda - MFK Ružomberok
1X
1.16
17.03.2019 15:00
Belgium First Division A
Standard Liège - Waasland Beveren
1
1.25
17.03.2019 18:00
Bosnia & Herzegovina Premijer Liga
HŠK Zrinjski Mostar - GOŠK Gabela
1
1.20
17.03.2019 15:00
Profi stávky
16.03.2019
9/10
FREE TIP
Lost
Fortuna liga
Zlaté Moravce vs Senica
X
3.30
16.03.2019 17:00
Profi stávky
16.03.2019
10/10
FREE TIP
Win
Fortuna liga
Žilina vs Michalovce
1
1.42
16.03.2019 17:00
Profi stávky
16.03.2019
10/10
FREE TIP
Win
Fortuna liga
Sereď vs Slovan
2
1.40
16.03.2019 15:29
Profi stávky
16.03.2019
9/10
FREE TIP
Lost
Fortuna liga
Trenčín vs Trnava
X
3.40
16.03.2019 17:00
STUFF TIPS
16.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Spain Segunda B Group II
SD Amorebieta - UD Logroñés
x2
1.36
16.03.2019 16:00
Spain Segunda B Group III
Barcelona B - Espanyol B
1X
1.25
16.03.2019 18:00
STUFF TIPS
16.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Spain Amateur Tercera Division, Group 5
UE Llagostera - UE Figueres
1
1.45
16.03.2019 16:30
Spain Amateur Tercera Division, Group 12
Las Palmas C - CD Unión Sur Yaiza
1
1.44
16.03.2019 17:00
STUFF TIPS
16.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Spain Amateur Tercera Division, Group 12
CF Panadería Pulido - CD Santa Úrsula
x2
1.61
16.03.2019 17:30
Spain Amateur Tercera Division, Group 3
Velarde CF - UD Samano
1,2
1.28
16.03.2019 18:00
STUFF TIPS
16.03.2019
9/10
VIP TIP
Win
Slovakia 2. Liga
KFC Komárno - FK Dubnica nad Váhom
1X
1.30
16.03.2019 14:30
Croatia 1. HNL
HNK Hajduk Split - NK Rudeš
1
1.14
16.03.2019 17:29
STUFF TIPS
16.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Challenger Zhangjiagang, China
Harris A. - Yecong He.
1
1.11
18.03.2019 04:00
Challenger Zhangjiagang, China
Karlovskiy E. - Kim C.
1
1.36
18.03.2019 04:00
STUFF TIPS
16.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
ITF Women Sharm El Sheikh, Singles
Ferrando C. - Kubareva A.
1
1.36
17.03.2019 09:00
Challenger Phoenix, USA, Doubles
Murray J / Skupski N - Arnaboldi A / Caruso S
1
1.30
16.03.2019 23:30
STUFF TIPS
16.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Germany Bundesliga
TBV Lemgo - Rhein Neckar Löwen
2
1.13
17.03.2019 13:30
Norway 1. Division
Lillestrom Topphandball vs Follo
2
1.42
17.03.2019 17:30
STUFF TIPS
16.03.2019
8/10
VIP TIP
Win
Norway 1. Division, Women
Volda - Aker Topphandball
2
1.35
17.03.2019 16:00
Norway 1. Division, Women
Flint - Viking TIF
1
1.13
16.03.2019 16:00
STUFF TIPS
15.03.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Germany 2. Bundesliga
1. FC Heidenheim - 1. FC Union Berlin
x2
1.33
15.03.2019 18:30
Spain Amateur Tercera Division, Group 6
Atlético Saguntino - UD Alzira
1
1.53
15.03.2019 20:00
STUFF TIPS
15.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Spain Amateur Tercera Division, Group 6
CD Roda - CF Villarreal C
1x
1.33
15.03.2019 17:00
France Ligue 2
Chamois Niortais - Metz
x2
1.25
15.03.2019 20:00
STUFF TIPS
15.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Netherlands Eerste Divisie
FC Twente - Volendam
1
1.40
15.03.2019 20:00
Netherlands Eerste Divisie
Almere City FC - Sparta Rotterdam
1,2
1.25
15.03.2019 20:00
STUFF TIPS
15.03.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Challenger Phoenix, USA
Berrettini M. - Sonego L.
1
1.40
16.03.2019 02:30
ITF Men Poitiers, Singles M-ITF-FRA-06A
Escoffier A. - Robert Q.
1
1.28
15.03.2019 12:30
STUFF TIPS
15.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Handball Denmark 1. Division
HC Odense - Fhk Elite
2
1.13
15.03.2019 19:00
Handball Denmark 1. Division
Ajax Kobenhavn - Randers HH
1
1.13
15.03.2019 19:30
Tennis ATP Indian Wells, USA
Khachanov K. - Nadal R.
2
1.16
15.03.2019 21:30
STUFF TIPS
15.03.2019
5/10
VIP TIP
Win
Basketball Armenia II
Gyumri - Aragats 2
NAD 169,5 celkové skóre
1.83
15.03.2019 15:30
PUSH
Basketball Armenia
Artik vs FIMA
1
1.06
15.03.2019 15:30
Profi stávky
15.03.2019
9/10
FREE TIP
Lost
Francusko 1
Nice vs Toulouse
1
2.17
15.03.2019 19:01
Profi stávky
15.03.2019
10/10
FREE TIP
Lost
Francusko 1
Lile vs Monako
1
2.11
15.03.2019 21:00
Profi stávky
15.03.2019
10/10
FREE TIP
Win
Bendesliga
Mönchenchladbag vs Freiburg
X
4.23
15.03.2019 20:36
STUFF TIPS
14.03.2019
8/10
PLATBA PO
Lost
UEFA Europa League
Red Bull Salzburg - Napoli
x2
1.57
14.03.2019 18:55
UEFA Europa League
Slavia Praha - Sevilla
1,2
1.28
14.03.2019 21:00
UEFA Europa League
Inter - Eintracht Frankfurt
1x
1.33
14.03.2019 21:00
STUFF TIPS
14.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Argentina Primera B
Deportivo Riestra - UAI Urquiza
1x
1.25
14.03.2019 20:00
Argentina Primera B
Deportivo Español - Estudiantes de Buenos Aires
2
1.44
14.03.2019 20:04
STUFF TIPS
14.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Egypt - 2 divízia
Serameka vs EL Shams
1
1.33
14.03.2019 14:00
Challenger Drummondville, Canada
Torpegaard M. - Brouwer G.
1
1.25
14.03.2019 16:30
STUFF TIPS
14.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Challenger Shenzhen, China
Schnur B. - Giustino L.
1
1.40
14.03.2019 09:05
ITF Men Antalya, Singles M-ITF-TUR-14A
Kuzmanov D. - Meligeni F.
1
1.40
14.03.2019 08:15
STUFF TIPS
14.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
WTA Indian Wells, USA
Williams V. - Kerber A.
2
1.50
15.03.2019 01:10
ATP Indian Wells, USA
Khachanov K. - Nadal R.
2
1.20
14.03.2019 19:00
STUFF TIPS
14.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Austria HLA Relegation Round - Handball
SC kelag Ferlach - Union JURI Leoben
1
1.30
15.03.2019 19:00
Handball Denmark 1. Division, Women
Fredericia HK - Gudme Hk
2
1.33
14.03.2019 19:30
STUFF TIPS
14.03.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Handball Germany Bundesliga
THW Kiel - SC DHfK Leipzig
Hendikep THW Kiel -5.5
1.35
14.03.2019 19:00
Handball France LNH Division 1
Cesson Rennes MHB - Istres
1
1.25
14.03.2019 20:00
TennisLovers
14.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Indian Wells
Raonic M. - Kecmanovic M.
KECMANOVIC +3,5
2.32
14.03.2019 21:00
TennisLovers
14.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Indian Wells
Andreescu B. V. - Svitolina E.
ANDREESCU
2.02
15.03.2019 20:00
Comfort bets
14.03.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Európska Liga
Slavia Praha - FC Sevilla
2
2.01
14.03.2019 21:00
STUFF TIPS
13.03.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Germany 3rd Liga
Karlsruher SC - VfR Aalen
1
1.55
13.03.2019 19:00
ATP Indian Wells, USA
Krajinović F. - Nadal R.
Nadal R.
1.10
13.03.2019 19:00
STUFF TIPS
13.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Argentina Primera B
Acassuso - CSD Flandria
1,2
1.30
13.03.2019 20:00
Germany Amateur Regionalliga Nordost
Viktoria Berlin - FSV Optik Rathenow
1
1.50
13.03.2019 19:00
STUFF TIPS
13.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Azerbaijan 1st Division
Sabah II - Turan Tovuz
1
1.36
13.03.2019 12:00
Challenger Drummondville, Canada
Torpegaard M. - Sels J.
1
1.28
13.03.2019 15:00
STUFF TIPS
13.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Čierna Hora - Pohár
FK Budućnost Podgorica - OFK Petrovac
1,2
1.28
13.03.2019 15:00
Germany Amateur Regionalliga Nordost
Berliner FC Dynamo - Chemnitzer FC
x2
1.22
13.03.2019 19:00
STUFF TIPS
13.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Germany DFB Pokal, Women
VfL Wolfsburg - 1. FFC Turbine Potsdam
1
1.22
13.03.2019 18:00
Kenya Premier League
AFC Leopards SC - Sofapaka
x2
1.25
13.03.2019 13:00
STUFF TIPS
13.03.2019
8/10
PLATBA PO
Win
Europe UEFA Champions League
Bayern München - Liverpool
x2
1.72
13.03.2019 21:00
Europe UEFA Champions League
Barcelona - Olympique Lyonnais
1
1.22
13.03.2019 21:00
Profi stávky
13.03.2019
9/10
FREE TIP
Lost
Liga majstrov
Bayern vs Liverpool
1
2.17
13.03.2019 21:00
STUFF TIPS
13.03.2019
5/10
VIP TIP
Lost
ATP Indian Wells, USA
Hurkacz H. - Shapovalov D.
2
1.44
13.03.2019 20:15
WTA Indian Wells, USA
Svitolina E. - Vondroušová M.
1
1.53
14.03.2019 02:00
STUFF TIPS
13.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
ATP Indian Wells, USA
Edmund K. - Federer R.
2
1.20
13.03.2019 22:15
ATP Indian Wells, USA
Isner J. - Khachanov K.
1
1.60
13.03.2019 21:40
Comfort bets
13.03.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Slovensky pohar
FC Kosice - Spartak Trnava
2
1.66
13.03.2019 15:00
Liga Majstrov
Barcelona - Lyon
1
1.23
13.03.2019 21:00
TennisLovers
13.03.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
ATP Indian Wells
Krajinovic F. - Nadal R.
UNDER 19 GAMES
1.83
13.03.2019 19:00
TennisLovers
13.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Indian Wells
Svitolina E. - Vondrousova M.
VONDROUSOVA
2.52
14.03.2019 02:00
STUFF TIPS
12.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Germany Amateur Regionalliga Südwest
1. FC Saarbrücken - TSG Balingen
1. FC Saarbrücken
1.45
12.03.2019 17:00
ATP Indian Wells, USA
John Isner vs Guido Pella
John Isner
1.22
12.03.2019 22:00
STUFF TIPS
12.03.2019
5/10
VIP TIP
Win
Algeria Ligue 2
MC Saida - USM Blida
MC Saida
1.36
12.03.2019 15:00
Algeria Ligue 2
JSM Skikda - ASO Chlef
x2
1.40
12.03.2019 15:00
STUFF TIPS
12.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
WTA Indian Wells, USA
Williams V. - Barthel M.
Williams V.
1.30
12.03.2019 23:30
ATP Indian Wells, USA
Karlović I. - Thiem D.
Thiem D.
1.33
13.03.2019 19:00
STUFF TIPS
12.03.2019
8/10
VIP TIP
Lost
WTA Indian Wells, USA
Vondroušová M. - Halep S.
Halep S.
1.28
12.03.2019 20:30
Challenger Phoenix, USA
Escobedo E. - Evans D.
Evans D.
1.25
12.03.2019 21:00
STUFF TIPS
12.03.2019
4/10
VIP TIP
Lost
WTA Indian Wells, USA
Svitolina E. - Barty A.
Svitolina E.
1.72
12.03.2019 21:30
Challenger Drummondville, Canada, Doubles
Fruttero J P / Harrison C - King E / Reese H
King E / Reese H
1.66
12.03.2019 15:00
TennisLovers
12.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Indian Wells
Medvedev D. - Krajinovic F.
KRAJINOVIC
3.41
12.03.2019 19:00
TennisLovers
12.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Indian Wells
Rublev A. - Khachanov K.
OVER 22,5 GAMES
1.83
12.03.2019 23:30
TennisLovers
12.03.2019
2/3
PLATBA PO
Win
ATP Indian Wells
Medvedev D. - Krajinovic F.
KRAJINOVIC
3.41
12.03.2019 19:00
STUFF TIPS
11.03.2019
8/10
VIP TIP
Lost
tennis United States - ATP Indian Wells
John Isner vs Guido Pella
John Isner
1.33
12.03.2019 19:00
tennis United States - ATP Indian Wells
Zverev A. - Struff J.
Zverev A.
1.16
11.03.2019 20:30
STUFF TIPS
11.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Israel National League
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Marmorek
Hapoel Nazareth Illit
1.44
11.03.2019 18:00
Bulgaria Parva Liga
Beroe Stara Zagora - Vitosha Bistritsa
Beroe Stara Zagora
1.25
11.03.2019 16:30
STUFF TIPS
11.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Argentina Primera D Metropolitana
Argentino Merlo - CA Lugano
Argentino Merlo
1.53
11.03.2019 21:00
WTA Indian Wells, USA
Sabalenka A. - Tsurenko L.
Sabalenka A.
1.33
11.03.2019 20:30
STUFF TIPS
11.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
United States - WTA Indian Wells
Ysaline Bonaventure vs Karolina Pliskova
Karolina Pliskova
1.18
11.03.2019 20:30
United States - WTA Indian Wells
Mona Barthel vs Julia Goerges
Julia Goerges
1.35
11.03.2019 21:30
TennisLovers
11.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Indian Wells
Williams V. - McHale C.
MCHALE
2.79
11.03.2019 22:00
TennisLovers
11.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Indian Wells
Osaka N. - Collins D. R.
COLLINS AH +1,5 SETS (uhrá set)
2.12
12.03.2019 02:00
TennisLovers
11.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ITF Shenzhen Women
Han X.Y. - Cepelova J.
HAN 1. SET
2.61
12.03.2019 06:00
STUFF TIPS
11.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Netherlands Reservecompetitie, 2nd Phase, Group B
Jong Heerenveen - Jong Cambuur
1x
1.33
11.03.2019 18:30
ATP Indian Wells, USA
Wawrinka S. - Federer R.
Federer R.
1.28
12.03.2019 18:00
STUFF TIPS
11.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Tennis Challenger Women Guadalajara, Mexico
Cornet A. - Zhuk S.
Cornet A.
1.28
12.03.2019 04:00
France Ligue 2
Metz - Sochaux
Metz
1.44
11.03.2019 20:45
STUFF TIPS
11.03.2019
5/10
VIP TIP
Lost
Argentina Primera D Metropolitana
Argentino Merlo - CA Lugano
Argentino Merlo
1.50
11.03.2019 21:00
ATP Indian Wells, USA
Djokovic N. - Kohlschreiber P.
Djokovic N.
1.07
11.03.2019 04:00
ATP Indian Wells, USA
Schwartzman D. - Nadal R.
Nadal R.
1.08
11.03.2019 18:00
Comfort bets
11.03.2019
10/10
VIP TIP
Win
Prezidentské voľby SR: Viac percent v 1. kole
Bugar - Miklosko
2
2.43
16.03.2019 07:00
Profi stávky
11.03.2019
10/10
FREE TIP
Win
Nemecko 1.liga
Dusseldorf vs Frankfurt
2
2.55
11.03.2019 20:30
STUFF TIPS
10.03.2019
5/10
VIP TIP
Win
Germany Amateur Oberliga Hamburg
Teutonia 05 - TSV Buchholz 08
1x
1.35
10.03.2019 10:45
Greece Super League, Women
Aris Thessaloniki - Ergotelis
Polčas / konečný výsledok Aris Thessaloniki
1.30
10.03.2019 13:00
STUFF TIPS
10.03.2019
5/10
VIP TIP
Lost
Spain Segunda B Group II
Racing de Santander - Sporting Gijón B
1
1.33
10.03.2019 17:00
Spain Segunda B Group II
Barakaldo CF - CD Vitoria
1
1.57
10.03.2019 17:00
STUFF TIPS
10.03.2019
5/10
VIP TIP
Win
Spain Segunda B Group IV
San Fernando CD - CD El Ejido 2012
1
1.45
10.03.2019 17:00
Spain Amateur Tercera Division, Group 5
UA Horta - Fundació Esportiva Grama
1
1.40
10.03.2019 12:00
STUFF TIPS
10.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Spain Amateur Tercera Division, Group 15
Peña Sport FC - Cd Beti Onak
1
1.25
10.03.2019 16:30
Spain Amateur Tercera Division, Group 16
UD Logroñés Promesas - CD Berceo
1
1.36
10.03.2019 11:00
STUFF TIPS
10.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Germany Amateur A-Jun-BL N/N-E
Hamburger SV U19 - 1. FC Union Berlin U19
1
1.25
10.03.2019 14:00
Portugal Segunda Liga
Estoril Praia - Vitória Guimarães B
1
1.53
10.03.2019 12:15
STUFF TIPS
10.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
United States - ATP Indian Wells
John Isner vs Alexei Popyrin
John Isner
1.20
10.03.2019 21:35
United States - WTA Indian Wells
Bianca Vanessa Andreescu vs Stefanie Voegele
Bianca Vanessa Andreescu
1.33
10.03.2019 22:55
STUFF TIPS
10.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Greece Football League
Volos NFC - Trikala 1963
Volos NFC
1.33
10.03.2019 14:00
Hungary NB II
Zalaegerszegi TE - Vác FC
1x
1.22
10.03.2019 18:00
STUFF TIPS
10.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Real SC - Louletano
Real SC
1.33
10.03.2019 16:00
Austria Bundesliga
LASK - Wacker Innsbruck
LASK
1.25
10.03.2019 17:00
Comfort bets
10.03.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ANGLICKO: Premier League
Arsenal - Manchester United
2
3.02
10.03.2019 17:30
TennisLovers
10.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Indian Wells
Lajovic D. - Cilic M.
LAJOVIC AH +1,5 SETS (uhrá set)
2.37
10.03.2019 21:30
TennisLovers
10.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Indian Wells
Schwartzman D. - Carballes Baena R.
CARBALLES BAENA
3.66
10.03.2019 21:30
TennisLovers
10.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Indian Wells
Lopez F. - Khachanov K.
LOPEZ 1. SET
3.00
11.03.2019 02:00
TennisLovers
10.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Indian Wells
Brady J. - Barty A.
BRADY
2.75
11.03.2019 05:00
TennisLovers
10.03.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Indian Wells
Lopez F. - Khachanov K.
LOPEZ 1. SET
3.00
11.03.2019 02:00
STUFF TIPS
09.03.2019
VIP TIP
Lost
Germany Amateur Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover - SC Spelle-Venhaus
1X
1.40
09.03.2019 16:00
Tennis WTA Indian Wells, USA
Jessica Pegula vs Lesia Tsurenko
2
1.50
09.03.2019 21:15
STUFF TIPS
09.03.2019
5/10
VIP TIP
Lost
tennis United States - WTA Indian Wells
Christina McHale vs Anastasia Pavlyuchenkova
2
1.50
09.03.2019 22:35
tennis United States - ATP Indian Wells
Stefanos Tsitsipas vs Felix Auger Aliassime
1
1.33
09.03.2019 20:00
tennis United States - ATP Indian Wells
Novak Djokovic vs Bjorn Fratangelo
Novak Djokovic -6,5 Hedikep
1.83
10.03.2019 03:00
STUFF TIPS
09.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
tennis United States - ATP Indian Wells
Philipp Kohlschreiber vs Nick Kyrgios
2
1.40
09.03.2019 22:30
Germany Amateur Bayernliga Süd
SSV Jahn Regensburg II - TUS Holzkirchen
1
1.16
10.03.2019 15:00
Germany 3rd Liga
VfL Osnabrück - FSV Zwickau
1X
1.16
09.03.2019 14:00
STUFF TIPS
09.03.2019
5/10
VIP TIP
Win
Austria 2. Liga
Austria Lustenau - SV Horn
1
1.57
10.03.2019 10:30
Czech Republic 2 liga
Zbrojovka Brno - Viktoria Zizkov
1
1.36
10.03.2019 18:00
TennisLovers
09.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Indian Wells
Tsitsipas S. - Auger-Aliassime F.
AUGER-ALIASSIME +3,5
1.88
09.03.2019 20:00
STUFF TIPS
09.03.2019
5/10
VIP TIP
Lost
United States - ATP Indian Wells
Gael Monfils vs Leonardo Mayer
Match winner • Gael Monfils
1.23
09.03.2019 21:30
United States - WTA Indian Wells
Donna Vekic vs Ysaline Bonaventure
Match winner • Donna Vekic
1.36
09.03.2019 20:00
STUFF TIPS
09.03.2019
5/10
VIP TIP
Lost
football Guatemala - Liga Nacional
Comunicaciones FC - Deportivo Iztapa
1x
1.16
10.03.2019 01:00
tennis United States - ATP Indian Wells
Borna Coric vs Ivo Karlovic
1
1.33
09.03.2019 21:30
tennis United States - WTA Indian Wells
Carla Suarez Navarro vs Natalia Vikhlyantseva
1
1.50
09.03.2019 20:00
STUFF TIPS
09.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Greece U19 Football League
Iraklis U19 - Apollon Pontou U19
1
1.25
10.03.2019 12:00
Croatia 2. HNL
HNK Hajduk Split II - NK Solin
1X
1.12
10.03.2019 15:00
Portugal Segunda Liga
Estoril Praia - Vitória Guimarães B
1
1.53
10.03.2019 12:15
STUFF TIPS
09.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Russia Football National League
Tambov - FC Tyumen
1
1.36
10.03.2019 12:30
Čierna Hora Druga Liga
OFK Mladost Lješkopolje - OFK Igalo 1929
1
1.36
10.03.2019 14:30
STUFF TIPS
08.03.2019
5/10
VIP TIP
Win
tennis United States - WTA Indian Wells
Victoria Azarenka vs Serena Williams
2
1.40
08.03.2019 20:00
football Romania - Liga III
AFC Odorheiu Secuiesc vs FC Csikszereda Miercurea Ciuc
2
1.33
08.03.2019 14:00
STUFF TIPS
08.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
United States - WTA Indian Wells
Tatjana Maria vs Ashleigh Barty
Match winner • Ashleigh Barty
1.13
08.03.2019 22:40
United States - ATP Indian Wells
Marius Copil vs Radu Albot
Match winner • Radu Albot
1.49
08.03.2019 20:00
Comfort bets
08.03.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Biatlon ženy Šprint
Kuzmina - Vittozzi
2
2.07
08.03.2019 16:15
STUFF TIPS
08.03.2019
6/10
VIP TIP
Lost
tennis United States - ATP Indian Wells
Donald Young vs Hubert Hurkacz
2
1.40
08.03.2019 20:00
tennis United States - WTA Indian Wells
Caroline Garcia vs Jennifer Brady
1
2.00
08.03.2019 20:00
tennis United States - WTA Indian Wells
Garbiñe Muguruza vs Lauren Davis
1
1.16
08.03.2019 20:00
STUFF TIPS
08.03.2019
8/10
VIP TIP
Win
Spain Segunda División Femenina, Group VI - Las Palmas
CD Femarguin - CD Juan Grande U19
1
1.30
08.03.2019 22:00
Segunda División Femenina, Group V
Madrid CFF B - CD Tacon
X2
1.22
09.03.2019 11:00
TennisLovers
08.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Indian Wells
Maria T. - Barty A.
MARIA 1. SET
5.00
08.03.2019 23:00
TennisLovers
08.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Indian Wells
McDonald M. - Sousa J.
SOUSA
2.18
09.03.2019 03:00
TennisLovers
08.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Indian Wells
Carballes Baena R. - Harrison R.
CARBALLES BAENA
3.56
09.03.2019 02:00
STUFF TIPS
08.03.2019
5/10
VIP TIP
Win
tennis United States - ATP Indian Wells
Taro Daniel vs Dusan Lajovic
2
1.60
08.03.2019 21:20
Comfort bets
07.03.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SLOVENSKO: Fortuna liga
Sereď - Spartak Trnava
2
2.10
09.03.2019 14:00
STUFF TIPS
07.03.2019
5/10
VIP TIP
Lost
United States - WTA Indian Wells
Alison Riske vs Alison Van Uytvanck
1
1.53
07.03.2019 21:30
football Germany - Oberliga Hamburg
Victoria Hamburg vs HSV Barmbek-Uhlenhorst
1
1.44
07.03.2019 19:30
STUFF TIPS
07.03.2019
5/10
FREE TIP
Lost
Momentum One Day Cup
Highveld Lions v Cape Cobras
Highveld Lions
2.15
07.03.2019 12:30
STUFF TIPS
07.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Rumunsko - Liga 1
CFR Kluž vs ACS Sepsi
1
1.44
09.03.2019 19:15
football Romania - Liga II
ACS Energeticianul vs SCM Argesul Pitesti
1x
1.41
09.03.2019 10:00
Comfort bets
07.03.2019
10/10
VIP TIP
Win
Biatlon: Zmiešaná štafeta
Nórsko
Víťaz
2.21
07.03.2019 16:15
TennisLovers
07.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Indian Wells
Delbonis F. - Thompson J.
DELBONIS
2.64
07.03.2019 23:00
TennisLovers
07.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Indian Wells
Dzumhur D. - Ramos A.
RAMOS VINOLAS
2.00
07.03.2019 21:30
TennisLovers
07.03.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Indian Wells
Delbonis F. - Thompson J.
DELBONIS
2.64
07.03.2019 23:00
STUFF TIPS
06.03.2019
5/10
VIP TIP
Win
United States - ATP Indian Wells
Ugo Humbert vs Jeffrey John Wolf
Match winner • Ugo Humbert
1.30
06.03.2019 21:20
United States - ATP Indian Wells
Daniel Evans vs Noah Rubin
Match winner • Daniel Evans
1.40
06.03.2019 23:00
STUFF TIPS
06.03.2019
4/10
VIP TIP
Win
United States - WTA Indian Wells
Bianca Vanessa Andreescu vs Irina Camelia Begu
Match winner • Bianca Vanessa Andreescu
1.33
06.03.2019 21:15
United States - ATP Indian Wells
Radu Albot vs Lukas Lacko
Match winner • Radu Albot
1.35
06.03.2019 23:00
STUFF TIPS
06.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
football Greece - B Ethniki
Apollon Larisas vs Iraklis FC
1x
1.36
06.03.2019 14:00
STUFF TIPS
06.03.2019
4/10
VIP TIP
Win
tennis United States - ATP Indian Wells
Matteo Berrettini vs Sam Querrey
2
1.53
07.03.2019 19:00
tennis United States - ATP Indian Wells
Federico Delbonis vs Jordan Thompson
2
1.40
07.03.2019 19:00
Comfort bets
05.03.2019
10/10
VIP TIP
Win
Eurocup muži
Valencia - Rytas
Under 156
1.92
05.03.2019 20:45
STUFF TIPS
05.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Futbal Chorvátsko - 1.HNL
Slaven Belupo vs Hajduk Split
Asian handicap - Hajduk Split -0,5
1.73
09.03.2019 15:00
STUFF TIPS
05.03.2019
5/10
VIP TIP
Win
PUSH
Tennis United States - ATP Indian Wells
Bernard Tomic vs Lukas Rosol
Víťaz zápasu - Lukas Rosol
1.50
05.03.2019 20:20
Tennis United States - ATP Indian Wells
Alexei Popyrin vs Jozef Kovalik
Víťaz zápasu - Alexei Popyrin
1.30
05.03.2019 20:20
STUFF TIPS
05.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
United States - ATP Indian Wells
Daniel Evans vs Ruben Bemelmans
Víťaz zápasu - Daniel Evans
1.25
06.03.2019 00:30
United States - ATP Indian Wells
Ugo Humbert vs Jurgen Zopp
Víťaz zápasu - Ugo Humbert
1.22
05.03.2019 20:00
STUFF TIPS
05.03.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Futbal - Pohár Bosna a Hercegovina
FK Sloga G Crnjelovo vs Klis Buturovic Polje
Asian handicap - FK Sloga G Crnjelovo -2
1.70
05.03.2019 15:00
STUFF TIPS
05.03.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Futbal - Pohár Bosna a Hercegovina
FK Sloga G Crnjelovo Vs Klis Buturovic Polje
Počet gólov 1. polčas - nad 1.5
1.72
05.03.2019 15:00
STUFF TIPS
04.03.2019
4/10
VIP TIP
Win
United States - WTA Indian Wells
Nicole Gibbs vs Fiona Ferro
Match winner - Nicole Gibbs
1.33
04.03.2019 21:15
United States - WTA Indian Wells
Ashley Kratzer vs Kateryna Kozlova
Match winner - Kateryna Kozlova
1.40
04.03.2019 20:00
STUFF TIPS
04.03.2019
3/10
VIP TIP
Win
Chile - ATP Challenger Santiago
Alejandro Tabilo vs Camilo UGO Carabelli
Correct score - Camilo UGO Carabelli 0 - 2
3.75
04.03.2019 19:00
STUFF TIPS
04.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Tennis United States - WTA Indian Wells
Kristyna Pliskova vs Caty Mcnally
Match winner - Caty Mcnally
1.60
04.03.2019 21:30
STUFF TIPS
04.03.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Tennis United States - WTA Indian Wells
Katie Boulter vs Allie Kiick
Match winner - Allie Kiick
1.66
04.03.2019 20:15
STUFF TIPS
04.03.2019
5/10
VIP TIP
Lost
Tennis United States - WTA Indian Wells
Francesca DI Lorenzo vs Misaki Doi
Match winner - Francesca DI Lorenzo
1.72
05.03.2019 00:30
STUFF TIPS
03.03.2019
7/10
VIP TIP
Push
PUSH
Španielsko Futbal - Tercera G7
RSD Alcala vs San Fernando Henares
Stávka bez remízy - RSD Alcala
1.90
03.03.2019 16:00
STUFF TIPS
03.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Španielsko Futbal - Tercera G18
CD Guadalajara S.A.D. vs Almagro CF
Stávka bez remízy - CD Guadalajara S.A.D.
1.75
03.03.2019 17:00
STUFF TIPS
03.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Španielsko Futbal - Tercera G10
Ecija Balompie vs Los Barrios
X2
1.33
03.03.2019 12:00
Španielsko Futbal - Segunda ženy
CF Palleja ženy vs Mallorca Toppfotball ženy
1
1.36
03.03.2019 17:00
STUFF TIPS
03.03.2019
7/10
VIP TIP
Aktívny
Kurz: 1.47 - 2
len pre aktívnych členov STUFF TIPS
STUFF TIPS
03.03.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Futbal Srbsko - Prvá liga
Randicki 1923 vs Javor Ivanjica
Asian handicap - Javor Ivanjica -0.5
1.70
03.03.2019 14:00
STUFF TIPS
03.03.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Futbal Srbsko - Prvá liga
Sloboda Uzice vs FK Zarkovo
Asian handicap - FK Zarkovo -0.75 (-0.5, -1.0)
1.82
03.03.2019 14:00
Comfort bets
03.03.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SLOVENSKO: Fortuna liga
Slovan Bratislava - Spartak Trnava
Obidva tímy skóruju - Áno
2.37
03.03.2019 18:00
STUFF TIPS
02.03.2019
4/10
VIP TIP
Lost
Tennis France - Challenger Pau
Norbert Gombos vs Steve Darcis
Match winner - Steve Darcis
1.40
02.03.2019 16:02
Tennis United States - ATP Challenger Indian Wells
Kyle Edmund vs Lloyd George Muirhead Harris
Match winner - Kyle Edmund
1.44
02.03.2019 22:00
STUFF TIPS
02.03.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Chorvátsko - 3 HNL
NK Slavonija Pozega vs NK Croatia Dakovo
NK Slavonija Pozega výťaz
1.83
02.03.2019 15:00
STUFF TIPS
02.03.2019
4/10
VIP TIP
Win
tennis United Arab Emirates - ATP Dubai
Stefanos Tsitsipas vs Roger Federer
Match winner • Roger Federer
1.40
02.03.2019 16:00
tennis Brazil - ATP Sao Paulo
Guido Pella vs Laslo Djere
Match winner • Guido Pella
1.60
02.03.2019 18:30
STUFF TIPS
02.03.2019
VIP TIP
Lost
Španielsko Segunda B Group II
UP Langreo - Racing de Santander
x2
1.33
03.03.2019 17:00
Španielsko Amateur Tercera Division Group 14
CP Cacereño - CD Azuaga
1
1.33
03.03.2019 12:00
Basketball - Croatia A1 Liga
Bosco vs KK Osijek
2
1.18
02.03.2019 18:00
STUFF TIPS
02.03.2019
7/10
VIP TIP
Aktívny
Kurz: 1.695 - 2.255
len pre aktívnych členov STUFF TIPS
STUFF TIPS
02.03.2019
5/10
VIP TIP
Lost
Futbal Chorvátsko - 2. HNL
NK Varazdin vs Bijelo Brdo
Asian handicap - NK Varazdin -1,25 (-1.0, -1.5)
1.88
31.03.2019 16:02
STUFF TIPS
01.03.2019
6/10
VIP TIP
Win
Tennis United States - ATP Challenger Indian Wells
Kyle Edmund vs Yannick Maden
Víťaz zápasu - Kyle Edmund
1.30
01.03.2019 20:30
Tennis United States - ATP Challenger Indian Wells
Salvatore Caruso vs Lloyd George Muirhead Harris
Víťaz zápasu - Lloyd George Muirhead Harris
1.40
01.03.2019 19:00
STUFF TIPS
01.03.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Futbal - Srbsko - Super Liga
Red Star Belgrade vs Partizan Belehrad
Match winner - Red Star Belgrade
1.80
02.03.2019 18:00
STUFF TIPS
01.03.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Futbal - Chorvátsko - 1.HNL
NK Lokomotiva Záhreb vs Dinamo Záhreb
Dinamo Záhreb AH -0.75 (-0.5, -1.0)
1.70
02.03.2019 17:30
STUFF TIPS
01.03.2019
7/10
VIP TIP
Win
Futbal - Chorvátsko - 1.HNL
Inter Zaprešič vs Hajduk Split
Hajduk Split AH -0.5
1.77
03.03.2019 15:00
STUFF TIPS
01.03.2019
5/10
VIP TIP
Win
Tennis United States - WTA Indian Wells
Wang Qiang vs Kristyna Pliskova
Match results - Wang Qiang 2:0
1.83
01.03.2019 20:30
STUFF TIPS
01.03.2019
8/10
FREE TIP
Win
Tennis United Arab Emirates - ATP Dubai
Stefanos Tsitsipas vs Gael Monfils
Over/under games - Over 22.5
1.66
01.03.2019 14:15
STUFF TIPS
01.03.2019
4/10
VIP TIP
Win
Tennis United Arab Emirates - ATP Dubai
Borna Coric vs Roger Federer
Match winner - Roger Federer
1.40
01.03.2019 16:00
Tennis United States - ATP Challenger Indian Wells
Kyle Edmund vs Yannick Maden
Match winner - Kyle Edmund
1.30
01.03.2019 20:30
TennisLovers
01.03.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Sao Paolo
Trungelliti M. - Pella G.
TRUNGELLITI
5.20
01.03.2019 20:20
TennisLovers
01.03.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Acapulco
Andreescu B. V. - Kenin S.
KENIN
2.24
02.03.2019 03:00
STUFF TIPS
28.02.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Tennis France - ATP Challenger Pau
Roman Safiullin vs Nicola Kuhn
Víťaz Nicola Kuhn
1.67
28.02.2019 16:00
STUFF TIPS
28.02.2019
5/10
VIP TIP
Lost
Tennis United States - WTA Indian Wells
Caty Mcnally vs Viktorija Golubic
Víťaz Caty Mcnally
2.01
28.02.2019 21:30
STUFF TIPS
28.02.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Tennis United States - WTA Indian Wells
Kaia Kanepi vs Zarina Diyas
Víťaz Kaia Kanepi
1.68
28.02.2019 20:30
STUFF TIPS
28.02.2019
7/10
VIP TIP
Win
Tennis United Arab Emirates - ATP Dubai
Gael Monfils vs Ricardas Berankis
Asian handicap games - Gael Monfils -2.5
1.29
28.02.2019 12:00
Tennis United Arab Emirates - ATP Dubai
Hubert Hurkacz vs Stefanos Tsitsipas
Asian handicap games - Stefanos Tsitsipas -2.5
1.36
28.02.2019 13:20
STUFF TIPS
28.02.2019
6/10
VIP TIP
Win
Tennis Mexico - WTA Acapulco
Beatriz Haddad Maia vs Yafan Wang
Asian handicap games - Yafan Wang +1,5
1.72
28.02.2019 23:00
STUFF TIPS
28.02.2019
4/10
VIP TIP
Win
Tennis Mexico - ATP Acapulco
Alex De Minaur vs Alexander Zverev
Asian handicap games - Alexander Zverev -3.5
2.10
01.03.2019 00:30
TennisLovers
28.02.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Sao Paolo
Djere L. - Jaziri M.
JAZIRI
2.52
28.02.2019 23:30
TennisLovers
28.02.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Acapulco
Zheng S. - Andreescu B. V.
ZHENG
3.55
01.03.2019 03:30
TennisLovers
28.02.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
WTA Acapulco
Zheng S. - Andreescu B. V.
ZHENG
3.55
01.03.2019 03:30
STUFF TIPS
27.02.2019
5/10
VIP TIP
Win
tennis Mexico - WTA Acapulco
Varvara Flink vs Johanna Konta
Match winner • Johanna Konta
1.40
28.02.2019 00:30
PUSH
tennis Mexico - WTA Acapulco
Sofia Kenin vs Katie Boulter
Match winner • Sofia Kenin
1.57
27.02.2019 23:00
TennisLovers
27.02.2019
1/3
VIP TIP
Lost
ATP Dubai
GAEL MONFILS
víťaz turnaja
8.00
27.02.2019 11:10
STUFF TIPS
27.02.2019
1/10
FREE TIP
Win
tennis Mexico - ATP Acapulco
Rafael Nadal vs Nick Kyrgios
Match winner • Nick Kyrgios
4.58
28.02.2019 03:00
STUFF TIPS
27.02.2019
5/10
VIP TIP
Lost
tennis Brazil - ATP Sao Paulo
Hugo Dellien vs Juan Ignacio Londero
Match winner • Juan Ignacio Londero
1.55
28.02.2019 14:00
tennis United States - ATP Challenger Indian Wells
Kyle Edmund vs Tommy Robredo
Asian handicap games • Kyle Edmund -3.5
1.55
27.02.2019 22:00
STUFF TIPS
27.02.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Basketball Europe - VTB United League
BC Astana vs Parma Basket Perm
BC Astana - hendikep -5,5
1.71
27.02.2019 15:30
STUFF TIPS
27.02.2019
6/10
VIP TIP
Lost
Tennis Brazil - ATP Sao Paulo, Doubles
Arevalo M./Cerretani J. vs Bellucci T./Dutra Silva R.
Víťaz Arevalo M./Cerretani J.
1.72
27.02.2019 21:00
STUFF TIPS
27.02.2019
7/10
VIP TIP
Lost
Football Serbia - Prva liga
FK Sindjelic Beograd vs FK Novi Pazar
FK Sindjelic Beograd - ázisjký hendikep -1.75 (-1.5, -2.0)
1.77
27.02.2019 14:00
Comfort bets
27.02.2019
10/10
VIP TIP
Win
ŠPANIELSKO: Copa del Rey
Real Madrid - FC Barcelona
2 (postup)
1.79
27.02.2019 21:00
STUFF TIPS
26.02.2019
6/10
VIP TIP
Lost
football Germany - Regionalliga West
Bonner SC vs TV Herkenrath
Hendikepový výsledok Bonner SC -1.0
1.72
27.02.2019 19:30
STUFF TIPS
26.02.2019
4/10
PLATBA PO
Win
tennis United Arab Emirates - ATP Dubai
Kei Nishikori vs Benoit Paire
Match winner • Kei Nishikori
1.22
26.02.2019 13:00
tennis United Arab Emirates - ATP Dubai
Matthew Ebden vs Stefanos Tsitsipas
Match winner • Stefanos Tsitsipas
1.21
26.02.2019 17:20
tennis United Arab Emirates - ATP Dubai
Tomas Berdych vs Ilya Ivashka
Match winner • Tomas Berdych
1.18
26.02.2019 14:00
STUFF TIPS
26.02.2019
4/10
FREE TIP
Lost
Pakistan Super League
Islamabad United v Multan Sultans
Islamabad United
2.00
26.02.2019 17:00
STUFF TIPS
26.02.2019
6/10
PLATBA PO
Win
tennis France - ATP Challenger Pau
Choinski Jan vs Adam Pavlasek
Match winner • Choinski Jan
1.72
26.02.2019 20:30
STUFF TIPS
26.02.2019
5/10
VIP TIP
Push
PUSH
tennis Mexico - WTA Acapulco
Tatjana Maria vs Stefanie Voegele
Match winner • Stefanie Voegele
1.66
26.02.2019 23:00
STUFF TIPS
26.02.2019
7/10
VIP TIP
Win
tennis Mexico - WTA Acapulco
Victoria Azarenka vs Rose Danielle Collins
Match winner • Victoria Azarenka
1.72
27.02.2019 02:00
STUFF TIPS
26.02.2019
6/10
PLATBA PO
Win
football World - Friendly Club Matches
UFC Fehring vs Bad Gleichenberg
Match winner • Bad Gleichenberg
1.53
26.02.2019 19:00
STUFF TIPS
26.02.2019
8/10
FREE TIP
Win
football World - Friendly Club Matches
Korneuburg ASC Marathon vs SC OMV Neusiedl/Zaya
Match winner • Korneuburg ASC Marathon
1.11
26.02.2019 19:30
Comfort bets
26.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ANGLICKO: Premier league
Huddersfield - Wolwes
2
1.84
26.02.2019 20:45
STUFF TIPS
25.02.2019
5/10
VIP TIP
Win
tennis Mexico - ATP Acapulco
Gerardo Lopez Villasenor vs Steve Johnson
Match winner • Steve Johnson
1.12
25.02.2019 23:00
tennis Mexico - ATP Acapulco
Ryan Harrison vs Stanislas Wawrinka
Match winner • Stanislas Wawrinka
1.50
26.02.2019 02:30
STUFF TIPS
25.02.2019
5/10
VIP TIP
Win
tennis United States - WTA Indian Wells
Katie Volynets vs Jennifer Brady
Match winner • Jennifer Brady
1.25
25.02.2019 19:00
tennis France - ATP Challenger Pau
Norbert Gombos vs Leny Mitjana
Match winner • Norbert Gombos
1.44
25.02.2019 13:30
STUFF TIPS
25.02.2019
7/10
VIP TIP
Lost
tennis United States - ATP Challenger Indian Wells
Marcos Giron vs Christopher Eubanks
Vyhrá zápas Marcos Giron
1.72
25.02.2019 22:00
STUFF TIPS
25.02.2019
5/10
VIP TIP
Lost
tennis Brazil - ATP Sao Paulo
Thiago Wild vs Elias Ymer
Match winner • Elias Ymer
1.53
26.02.2019 14:00
tennis Mexico - WTA Acapulco
Jil Belen Teichmann vs Bianca Vanessa Andreescu
Match winner • Bianca Vanessa Andreescu
1.26
26.02.2019 17:00
Comfort bets
23.02.2019
10/10
VIP TIP
Win
ANGLICKO: Premier league
Newcastle - Huddersfield
1
1.92
23.02.2019 16:00
TennisLovers
23.02.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Sao Paolo
Berlocq C. - Moroni M.
MORONI
2.05
23.02.2019 15:00
TennisLovers
23.02.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Rio De Janeiro
Cuevas P. - Auger-Aliassime F.
AUGER-ALIASSIME
3.10
23.02.2019 22:30
TennisLovers
23.02.2019
2/3
PLATBA PO
Win
ATP Rio De Janeiro
Cuevas P. - Auger-Aliassime F.
AUGER-ALIASSIME
3.10
23.02.2019 22:30
TennisLovers
22.02.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Delray Beach
Del Potro J. - McDonald M.
MCDONALD
3.68
23.02.2019 02:00
TennisLovers
22.02.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Budapešť
Van Uytvanck A. - Kozlova Kat.
KOZLOVA
2.77
22.02.2019 21:00
TennisLovers
22.02.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Rio De Janeiro
Munar J. - Auger-Aliassime F.
AUGER-ALIASSIME
2.29
22.02.2019 22:00
TennisLovers
22.02.2019
2/3
PLATBA PO
Win
ATP Delray Beach
Del Potro J. - McDonald M.
MCDONALD
3.68
23.02.2019 02:00
Comfort bets
21.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
WTA Dubai
Kvitová - Kuzmova
2
3.70
21.02.2019 12:30
TennisLovers
21.02.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Marseille
Humbert U. - Coric B.
HUMBERT 1. SET
2.62
21.02.2019 15:30
TennisLovers
21.02.2019
2/3
PLATBA PO
Win
ATP Marseille
Humbert U. - Coric B.
HUMBERT 1. SET
2.62
21.02.2019 15:30
Comfort bets
21.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Európska liga
Genk - Slavia Praha
1
2.11
21.02.2019 21:00
TennisLovers
20.02.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Marseille
Gojowczyk P. - Simon G.
GOJOWCZYK
2.71
20.02.2019 20:30
TennisLovers
20.02.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Rio De Janeiro
Dellien H. - Carballes Baena R.
DELLIEN
2.71
20.02.2019 22:00
TennisLovers
20.02.2019
2/3
PLATBA PO
Win
ATP Rio De Janeiro
Dellien H. - Carballes Baena R.
DELLIEN
2.71
20.02.2019 22:00
Comfort bets
20.02.2019
10/10
VIP TIP
Win
AHL
Syracuse - Laval
1
1.85
21.02.2019 01:00
Comfort bets
19.02.2019
10/10
VIP TIP
Win
Fortuna liga
Senica - Žilina
2
1.80
23.02.2019 14:00
Comfort bets
19.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Paralelný slalom STOCKHOLM
Holdener
víťaz
9.00
19.02.2019 17:30
TennisLovers
19.02.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Delray Beach
Albot R. - Karlovic I.
KARLOVIC
1.80
19.02.2019 17:00
TennisLovers
19.02.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Dubai
Tsurenko L. - Zhu L.
TSURENKO AH -1.5 SETS (vyhrá 2-0)
1.96
19.02.2019 13:00
Comfort bets
15.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Slovenský pohár
Žilina - Prievidza
1
4.50
15.02.2019 13:00
TennisLovers
15.02.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Buenos Aires
Schwartzman D. - Ramos A.
RAMOS 1. SET
3.14
16.02.2019 01:00
TennisLovers
15.02.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Buenos Aires
Schwartzman D. - Ramos A.
RAMOS 1. SET
3.14
16.02.2019 01:00
Comfort bets
14.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Obrovsky slalom
M. Shiffrin
Vitaz pretekov
3.25
14.02.2019 17:50
Comfort bets
14.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Europska Liga
Slavia - Dinamo Zagreb
X2
1.45
14.02.2019 21:00
ANGLICKO: Premier League
Crystal Palace - Manchester United
2
2.01
27.02.2019 13:29
TennisLovers
13.02.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Rotterdam
Monfils G. - Seppi A.
SEPPI
2.90
13.02.2019 14:00
TennisLovers
13.02.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Rotterdam
Monfils G. - Seppi A.
SEPPI
2.90
13.02.2019 14:00
TennisLovers
13.02.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Doha
Bertens K. - Suarez Navarro C.
SUAREZ - NAVARRO
3.08
13.02.2019 15:00
Comfort bets
13.02.2019
10/10
VIP TIP
Win
Liga majstrov
Ajax - Real
2
2.05
13.02.2019 21:00
TennisLovers
11.02.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Buenos Aires
Bagnis F. - Marterer M.
BAGNIS
1.98
11.02.2019 23:00
TennisLovers
11.02.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Buenos Aires
Bagnis F. - Marterer M.
BAGNIS
1.98
11.02.2019 23:00
Comfort bets
11.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Liga majstrov
Manchester UNITED - PSG
1
2.38
12.02.2019 21:00
TennisLovers
09.02.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Sofia
Berrettini M. - Fucsovics M.
FUCSOVICS
2.31
09.02.2019 13:00
TennisLovers
09.02.2019
2/3
PLATBA PO
Win
ATP Sofia
Berrettini M. - Fucsovics M.
FUCSOVICS
2.31
09.02.2019 13:00
Comfort bets
09.02.2019
10/10
VIP TIP
Win
ANGLICKO: Premier league
Fulham - Manchester United
2
1.70
09.02.2019 13:30
ANGLICKO: Premier League
Huddersfield - Arsenal
2
1.70
09.02.2019 16:00
TennisLovers
08.02.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Montpellier
Baghdatis M. - Albot R.
ALBOT
2.12
08.02.2019 19:00
TennisLovers
07.02.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Sofia
Struff J-L. - Tsitsipas S.
STRUFF
2.92
07.02.2019 18:30
TennisLovers
07.02.2019
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Sofia
Struff J-L. - Tsitsipas S.
STRUFF
2.92
07.02.2019 18:30
TennisLovers
06.02.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Montpellier
Albot R. - Kohlschreiber P.
ALBOT AH +1,5 SETS (uhrá set)
1.82
06.02.2019 14:30
Comfort bets
06.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ŠPANIELSKO: Copa del Rey
Barcelona - Real Madrid
1
1.77
06.02.2019 21:00
Comfort bets
06.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Kaufland Cup
Slovensko - Bielorusko
1
1.53
07.02.2019 18:00
ANGLICKO: Premier League
Fulham - Manchester United
2
1.64
09.02.2019 13:30
Reálne Tipy
04.02.2019
10/10
VIP TIP
Win
ČESKO: Chance Liga - 39. kolo
Ústí VS Prerov
2
1.67
04.02.2019 18:00
Comfort bets
04.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
KHL
Slovan Bratislava - Dinamo Riga
2
2.00
04.02.2019 18:30
Reálne Tipy
03.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
KAZACHSTAN: Championship
Kokshetau VS Pavlodar
1
2.00
03.02.2019 12:00
Comfort bets
03.02.2019
10/10
VIP TIP
Win
NFL
Los Angeles Rams - New England Patriots
New England Patriots (víťaz zápasu)
1.95
04.02.2019 00:30
TennisLovers
01.02.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA St. Petersburg
Kvitova P. - Vekic D.
VEKIC
3.92
01.02.2019 12:30
Reálne Tipy
01.02.2019
10/10
VIP TIP
Win
ATP
Horansky - Shapovalov
PV - 0:2
1.58
01.02.2019 15:05
Comfort bets
01.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Davis Cup
Klizan - Shapovalov
1
1.70
02.02.2019 12:25
Reálne Tipy
31.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ANGLICKO: League Two - 31. kolo
Notts County VS Lincoln
2
1.75
02.02.2019 16:00
Comfort bets
31.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SBL
Svit - Prievidza
1
1.80
01.02.2019 18:00
Comfort bets
31.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
Euroliga
Khimki - Zalgiris Kaunas
1 (víťaz zápasu)
1.90
31.01.2019 18:00
Comfort bets
31.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Davis Cup
Slovensko - Kanada
1
1.90
01.02.2019 15:00
Reálne Tipy
30.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
Hokej | 2.Česko
Poruba VS Frýdek Místek
SBR - 2
1.88
30.01.2019 17:30
Comfort bets
29.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
SBL (na Dvojke)
Žilina - Levice
2
1.77
30.01.2019 18:00
Comfort bets
29.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ANGLICKO: Premier league
Manchester United - Burnley
1 (hcp -1.5g)
1.86
29.01.2019 21:00
TennisLovers
29.01.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA St. Petersburg
Kvitova P. - Azarenka V.
AZARENKA
2.85
30.01.2019 12:30
Reálne Tipy
28.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ČESKO: Chance Liga
Trebic VS Vsetin
2
2.10
28.01.2019 17:30
Betting Analysis
28.01.2019
9/10
PLATBA PO
Lost
SPAIN: LaLiga
Alaves - Rayo Vallecano
1
2.20
28.01.2019 21:00
Reálne Tipy
27.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
ČESKO: Extraliga
Olomouc VS Chomutov
1
1.80
27.01.2019 17:00
Reálne Tipy
25.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
OHL
Peterborough Petes VS Saginaw Spirit
2
1.85
25.01.2019 01:05
Reálne Tipy
25.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
Fínsko
Ässät Pori - TPS Turku
2
1.85
25.01.2019 17:30
Comfort bets
25.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SBL
Komárno - Žilina
1
1.46
26.01.2019 18:00
ANGLICKO: Premier League
Manchester United - Burnley
1
1.26
29.01.2019 21:00
TennisLovers
24.01.2019
2/3
VIP TIP
Lost
Newport Beach Challenger
Fritz T. - Quiroz R.
QUIROZ +3,5
2.31
24.01.2019 20:30
Comfort bets
23.01.2019
10/10
VIP TIP
Push
PUSH
SBL
Spišská Nová Ves - Komárno
2
0.00
23.01.2019 18:00
Comfort bets
23.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SBL
Spišská Nová Ves - Komárno
2
2.08
23.01.2019 18:00
Reálne Tipy
22.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
FRANCÚZSKO: Ligue Magnus
Nice - Angers
2
2.00
22.01.2019 20:00
TennisLovers
22.01.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
ATP Australian open
Djokovic N. - Nishikori K.
TIE-BREAK V ZÁPASE - NIE
1.98
23.01.2019 09:30
Reálne Tipy
22.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
CZ Chance liga, Hokej
Havířov - Vsetín
2
2.00
23.01.2019 18:00
TennisLovers
21.01.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Burnie challenger
Lamasine T. - Sela D.
LAMASINE
1.81
22.01.2019 00:00
TennisLovers
20.01.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Australian open
Carreno-Busta P. - Nishikori K.
CARRENO-BUSTA AH +6 GAMES
1.98
21.01.2019 08:00
TennisLovers
19.01.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Australian open
Barty A. - Sharapova M.
SHARAPOVA
2.16
20.01.2019 02:30
Reálne Tipy
18.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Tipsport liga
Žilina VS Nové Zámky
2
1.95
18.01.2019 17:30
Reálne Tipy
17.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SHL
Linköping - Örebro
1
1.99
17.01.2019 19:00
TennisLovers
17.01.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Australian open
De Minaur A. - Nadal R.
UNDER 31,5 GAMES
1.99
18.01.2019 09:00
Reálne Tipy
16.01.2019
10/10
VIP TIP
Push
PUSH
ATP - DVOJHRY: Australian Open (Austrália), tvrdý povrch - 2. kolo
Popyrin Al. vs Thiem D.
+6.5 gamu Popyrin
1.96
17.01.2019 08:00
TennisLovers
16.01.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Australian open
Halep S. - Kenin S.
OVER 20,5 GAMES
1.95
17.01.2019 04:00
Comfort bets
16.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
Australian Open
Djokovic Novak
Vitaz AO
2.20
17.01.2019 01:00
Comfort bets
16.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SBL
Komárno - Prievidza
1
1.60
19.01.2019 18:00
Premier league
Man UTD - Brighton
1
1.30
19.01.2019 16:00
Reálne Tipy
15.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
KHL
Sibir Novosibirsk VS Sochi
SBR - 2
1.90
15.01.2019 13:30
Comfort bets
15.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SBL (na Dvojke)
Levice - Inter
1
1.80
16.01.2019 18:00
TennisLovers
15.01.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Australian open
Thompson J. - Seppi A.
SEPPI AH -2,5 GAMES (vyhrá min. o 3 gemy)
1.89
16.01.2019 02:30
TennisLovers
14.01.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Australian open
Coric B. - Darcis S.
DARCIS AH +1,5 SETS (UHRÁ SET)
1.92
15.01.2019 02:30
Comfort bets
13.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
ANGLICKO: Premier league
Everton - Bournemouth
1
1.80
13.01.2019 15:15
TennisLovers
13.01.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Australian open
Boulter K. - Makarova E.
BOULTER 1. SET
2.12
14.01.2019 01:00
Reálne Tipy
13.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
ŠPANIELSKO: LaLiga
Betis VS Real Madrid
SBR - 2
1.70
13.01.2019 20:45
TennisLovers
13.01.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Australian open
Tsitsipas S. - Berrettini M.
BERRETTINI +5,5
1.86
14.01.2019 02:30
Comfort bets
12.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
SBL
Svit - Levice
Over 158.5b
1.85
12.01.2019 18:00
Comfort bets
11.01.2019
10/10
PLATBA PO
Win
SBL
Inter - Komarno
2
15.00
11.01.2019 18:00
Comfort bets
11.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
Euroliga
Buducnost - Darussafaka
1
1.42
11.01.2019 19:00
SBL
Handlova - Spisska Nova Ves
1
1.55
12.01.2019 18:00
Reálne Tipy
10.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
KHL
Kazaň - Dynamo Moskva
1
1.93
11.01.2019 17:30
Reálne Tipy
10.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
Basketbal | 1.Francúzsko-muži
Nanterre - Asvel Lyon
1
2.12
12.01.2019 18:30
Reálne Tipy
09.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Fínsko 2
Peliitat - Jokipojat
2
1.96
09.01.2019 17:30
Comfort bets
09.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
SBL
Komárno - Levice
viac ako 163.5b
0.00
09.01.2019 18:00
TennisLovers
09.01.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Auckland
Fritz T. - Norrie C.
NORRIE
2.10
10.01.2019 03:00
TennisLovers
08.01.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Sydney
Stephens S. - Putintseva Y.
PUTINTSEVA
2.21
09.01.2019 10:30
TennisLovers
08.01.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Sydney
Fucsovics M. - Millman J.
FUCSOVICS
1.75
09.01.2019 10:30
TennisLovers
08.01.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Hobart
Hives Z. - Bencic B.
HIVES
3.68
09.01.2019 03:30
Reálne Tipy
07.01.2019
7/10
PLATBA PO
Lost
NHL
Chicago - Calgary
Víťaz zápasu do rozhodnutia 1
2.58
08.01.2019 02:30
TennisLovers
07.01.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Sydney
Stephens S. - Alexandrova E.
ALEXANDROVA
2.69
08.01.2019 03:30
TennisLovers
07.01.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Hobart
Bai A. - Cornet A.
BAI +5,5
1.93
08.01.2019 02:00
TennisLovers
07.01.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
ATP Sydney
De Minaur A. - Opelka R.
OPELKA +3
1.90
08.01.2019 10:30
TennisLovers
06.01.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Auckland
Norrie C. - Paire B.
NORRIE
1.82
07.01.2019 03:00
Reálne Tipy
05.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
WTA - DVOJHRY: Brisbane (Austrália), tvrdý povrch - Semifinále
Vekic VS Pliskova
2
1.70
05.01.2019 10:00
Reálne Tipy
05.01.2019
7/10
PLATBA PO
Win
NHL
San Jose Sharks vs Tampa Bay Lightning
SBR 1
2.03
06.01.2019 05:00
Comfort bets
05.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
SBL
Svit-Komarno
Over 161.5b
1.85
05.01.2019 17:59
Reálne Tipy
05.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
MEDZINÁRODNÝ - VTB LIGA
Parma Permsky Kray - Zenit St. Petersburg
over 163,5
1.82
06.01.2019 15:30
TennisLovers
04.01.2019
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
ATP Auckland
Klahn B. - Mmoh M.
KLAHN
1.80
04.01.2019 23:00
TennisLovers
04.01.2019
2/3
VIP TIP
Win
WTA Sydney
Mladenovic K. - Birrell K.
BIRRELL
2.63
05.01.2019 00:00
TennisLovers
03.01.2019
2/3
VIP TIP
Win
ATP Brisbane
Medvedev D. - Raonic M.
MEDVEDEV
2.08
04.01.2019 06:00
TennisLovers
03.01.2019
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Auckland
Andreescu B. V. - Williams V.
WILLIAMS -3
1.93
04.01.2019 07:00
Comfort bets
02.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
ANGLICKO: Premier league
West Ham - Brighton
1
1.97
02.01.2019 20:45
Comfort bets
02.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
MS U20 celkovo
Majster sveta bude zo Severnej Ameriky
Áno
1.70
02.01.2019 22:00
TennisLovers
02.01.2019
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Brisbane
Chardy J. - Uchiyama Y.
1. SET TB (over 12,5 gamu)
3.50
03.01.2019 04:00
Reálne Tipy
01.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
Hokej | 1.Nemecko
Schwenningen - Düsseldorf
2
2.00
02.01.2019 19:30
Reálne Tipy
01.01.2019
10/10
VIP TIP
Lost
(Ice Hockey.Canada.WHL, Total)
CALGARY HITMEN vs. VICTORIA ROYALS
under 6,5
2.19
01.01.2019 21:00
Reálne Tipy
01.01.2019
10/10
VIP TIP
Win
(Basketball.China.CBA, Total)
SICHUAN BLUE WHALES vs. GUANGZHOU LONG LIONS
over 205,5
1.82
01.01.2019 12:35
Reálne Tipy
31.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
NHL
Washington - Nashville
SBR - 2
2.03
31.12.2018 18:30
Comfort bets
31.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
World Championships U20
Dansko - Česko
M. Nečas dá gól (do rozhodnutia)
2.00
31.12.2018 22:00
Comfort bets
30.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
World Championship U20
Švajčiarsko U20 - Rusko U20 (počet gólov)
Under 6.5 g
1.74
31.12.2018 02:00
Betting Analysis
29.12.2018
9/10
VIP TIP
Lost
SCOTLAND: Premiership
Rangers - Celtic
X
3.25
29.12.2018 13:30
Reálne Tipy
28.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
SLOVENSKO: SBL - 19. kolo
SNV VS Svit
2
1.70
29.12.2018 18:00
Betting Analysis
28.12.2018
9/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
New York Islanders - Ottawa Senators
Over 6,5
2.28
28.12.2018 01:00
Betting Analysis
27.12.2018
9/10
VIP TIP
Lost
RUSSIA: KHL
Amur Khabarovsk - SKA St. Petersburg
Prochorkin N.: +0,5
1.70
27.12.2018 10:30
Reálne Tipy
27.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
Hokej | 2.Slovensko
HC Bratislava VS Martin
2
2.00
27.12.2018 18:00
Reálne Tipy
27.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
NEMECKO: DEL - 33. kolo
Bremerhaven VS Wolfsburg
1
1.93
28.12.2018 19:30
Reálne Tipy
27.12.2018
7/10
PLATBA PO
Lost
NHL
Los Angeles Kings vs Arizona Coyotes
SBR 2
2.96
28.12.2018 04:30
Reálne Tipy
27.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NBA
Houston VS Boston
2
1.70
28.12.2018 02:00
Betting Analysis
26.12.2018
9/10
VIP TIP
Win
RUSSIA: KHL
Slovan Bratislava - Nizhny Novgorod
1-1
2.56
26.12.2018 17:00
Betting Analysis
26.12.2018
9/10
VIP TIP
Lost
ITALY: Serie A
Atalanta - Juventus
2
1.95
26.12.2018 15:00
Reálne Tipy
25.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NEMECKO: DEL - 32. kolo
Kolín VS Wolfsburg
HCP -1,5 - 1
2.08
26.12.2018 19:00
Reálne Tipy
24.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
ČESKO: Extraliga - 29. kolo
Chomutov VS Liberec
2
2.00
26.12.2018 15:30
Betting Analysis
23.12.2018
9/10
VIP TIP
Win
PORTUGAL: Primeira Liga
FC Porto - Rio Ave
Both to score - YES
2.01
23.12.2018 16:00
Reálne Tipy
22.12.2018
7/10
PLATBA PO
Lost
SVET: Majstrovstvá sveta PDC - Šestnásťfinále
Wade J.vs Brown K.
2
3.53
23.12.2018 16:30
Comfort bets
22.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
Anglicko: Premier league
Manchester UNITED - Huddersfield
1 (Man UTD hcp -1.5g)
1.78
26.12.2018 16:00
Comfort bets
21.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
Euroliga
Zalgiris Kaunas - Maccabi Tel Aviv
1 (víťaz zápasu)
1.52
21.12.2018 19:00
ANGLICKO: Premier League
Arsenal - Burnley
1
1.25
22.12.2018 13:30
Reálne Tipy
20.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
SVET: Majstrovstvá sveta PDC - 2. kolo
Beaton S. vs Dobey Ch.
2
1.70
20.12.2018 16:30
Reálne Tipy
20.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
Philadelphia VS Nashville
SBR - 2
1.90
21.12.2018 00:00
Betting Analysis
19.12.2018
7/10
VIP TIP
Win
GERMANY: Bundesliga
Werder Bremen - Hoffenheim
X
3.70
19.12.2018 20:30
Betting Analysis
19.12.2018
7/10
VIP TIP
Lost
ENGLAND: EFL Cup
Arsenal - Tottenham
X
3.55
19.12.2018 20:30
Comfort bets
19.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
SBL
Spišská Nová Ves - Prievidza
1X
1.90
19.12.2018 18:00
Comfort bets
17.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
Euroliga
Maccabi Tel Aviv - Khimki M. (počet bodov)
Menej ako 158.5b
1.91
19.12.2018 20:05
Reálne Tipy
16.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
SVET: Majstrovstvá sveta PDC - Predkolo
Smith VS Lim
1
1.80
16.12.2018 22:00
Comfort bets
16.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Anglicko - Špeciál
Premier league: Liverpool - Man UTD
Matic dostane žltú kartu
3.50
16.12.2018 17:00
Reálne Tipy
16.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
(Biathlon.Relay.Hochfilzen, Two way)
UKRAINE vs. CZECH REPUBLIC
1
1.99
16.12.2018 14:00
Reálne Tipy
16.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
SVET: Majstrovstvá sveta PDC - Predkolo
Connor VS Meeuwisse
1
1.60
16.12.2018 14:30
Reálne Tipy
14.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NEMECKO: Bundesliga - 15. kolo
Hoffenheim vs Mönchengladbach
1
1.96
15.12.2018 15:30
Betting Analysis
12.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
EUROPE: Champions League
Shakhtar Donetsk - Lyon
2
3.04
12.12.2018 21:00
Betting Analysis
12.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
EUROPE: Champions League
Plzen - AS Roma
X
3.50
12.12.2018 18:55
Betting Analysis
12.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
RUSSIA: KHL
Slovan Bratislava - Dinamo Riga
X
3.90
12.12.2018 18:30
Betting Analysis
12.12.2018
10/10
PLATBA PO
Lost
RUSSIA: KHL
Slovan Bratislava - Dinamo Riga
X
3.90
12.12.2018 18:30
EUROPE: Champions League
Plzen - AS Roma
X
3.50
12.12.2018 18:55
EUROPE: Champions League
Shakhtar Donetsk - Lyon
2
3.04
12.12.2018 21:00
Comfort bets
12.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
SBL (na Dvojke)
Prievidza - Svit
Viac ako 150,5b
1.71
12.12.2018 18:00
Betting Analysis
10.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
SPAIN: LaLiga
Ath Bilbao - Girona
X
3.55
10.12.2018 21:00
Comfort bets
10.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Euroliga
Maccabi Tel Aviv - Baskonia
1 (vitaz zapasu)
1.68
13.12.2018 20:00
ANGLICKO: Premier League
Tottenham - Burnley
1
1.17
15.12.2018 16:00
Comfort bets
10.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
Eurovia
Lučenec - Handlová
2
1.85
15.12.2018 18:00
Comfort bets
10.12.2018
10/10
PLATBA PO
Lost
Anglicko: Premiér league
Manchester UNITED
Top 4 na konci sezóny
9.00
27.05.2018 00:00
Comfort bets
10.12.2018
10/10
PLATBA PO
Lost
Premier league
Liverpool - Man UTD
2
6.20
16.12.2018 17:00
Reálne Tipy
08.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
(Volleyball.Austria.1. Bundesliga, Two way)
SG VCA AMSTETTEN NO vs. UVC HOLDING GRAZ
2
1.85
08.12.2018 19:00
Comfort bets
08.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Česko 1. liga
Karviná - Jablonec
2
1.87
08.12.2018 15:00
Reálne Tipy
07.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
NHL
Arizona VS San Jose
2
2.15
09.12.2018 02:00
Betting Analysis
07.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
GERMANY: 2. Bundesliga
Regensburg - FC Koln
2
2.00
07.12.2018 18:30
Reálne Tipy
07.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
Basketball.International.Estonian-Latvian Basketball League, Two way
BC VALGA-VALKA vs. BC TARTU
2
1.92
08.12.2018 15:00
Comfort bets
06.12.2018
10/10
PLATBA PO
Lost
SBL
Spišská Nová Ves - Levice
1
4.50
08.12.2018 18:00
Betting Analysis
06.12.2018
8/10
VIP TIP
Lost
RUSSIA: KHL
Barys Astana - Tractor Chelyabinsk
X
4.35
06.12.2018 14:30
Comfort bets
06.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Anglicko: Premiér league
Arsenal - Huddersfield
1
1.28
08.12.2018 16:00
Liga majstrov
Inter Miláno - PSV
1
1.33
11.12.2018 21:00
Reálne Tipy
05.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Pozemný hokej | MS-muži
Nemecko VS Holandsko
2
2.00
05.12.2018 12:30
Betting Analysis
05.12.2018
8/10
VIP TIP
Lost
BULGARIA: Parva Liga
Etar - Botev Vratsa
2X
1.97
05.12.2018 14:00
Betting Analysis
05.12.2018
9/10
VIP TIP
Lost
ENGLAND: Premier League
Fulham - Leicester
Over 2,5
1.92
05.12.2018 20:45
Betting Analysis
05.12.2018
2/10
VIP TIP
Lost
ENGLAND: Premier League
Fulham - Leicester
Over 2,5
1.92
05.12.2018 20:45
ENGLAND: Premier League
Manchester Utd - Arsenal
X
3.50
05.12.2018 21:00
ENGLAND: Premier League
Wolves - Chelsea
2
1.75
05.12.2018 20:45
Betting Analysis
05.12.2018
8/10
PLATBA PO
Lost
ENGLAND: Premier League
Fulham - Leicester
Over 2,5
1.92
05.12.2018 20:45
ENGLAND: Championship
Manchester Utd - Arsenal
X
3.50
05.12.2018 21:00
ENGLAND: Premier League
Wolves - Chelsea
2
1.75
05.12.2018 20:45
Betting Analysis
05.12.2018
7/10
VIP TIP
Lost
NHL
San Jose Sharks - Carolina Hurricanes
1
2.10
06.12.2018 04:30
USA: NHL
Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks
2
3.00
05.12.2018 04:30
Betting Analysis
04.12.2018
7/10
VIP TIP
Win
ROMANIA: Liga 1
Din. Bucuresti - CFR Cluj
2
1.95
04.12.2018 19:00
LG Team
04.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
nhl
Flo - Bos
Bos
2.20
05.12.2018 00:00
NHL
Det - Tamp
Tamp
2.00
05.12.2018 00:00
NHL
vegas - Wash
Wash
3.06
05.12.2018 00:00
Reálne Tipy
04.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
NBA
Lakers VS Antonio
1
1.70
06.12.2018 04:30
Reálne Tipy
03.12.2018
10/10
VIP TIP
Win
(ESport Counter-Strike.UCC CS:GO.Rising Stars, Two way)
WINSTRIKE TEAM vs. EPSILON ESPORTS
2
1.72
03.12.2018 16:00
Betting Analysis
03.12.2018
8/10
VIP TIP
Win
ITALY: Serie A
Atalanta - Napoli
2
2.20
03.12.2018 20:30
Betting Analysis
03.12.2018
8/10
VIP TIP
Lost
ENGLAND: Championship
West Brom - Brentford
1
1.97
03.12.2018 21:00
Betting Analysis
03.12.2018
8/10
PLATBA PO
Lost
ITALY: Serie A
Atalanta - Napoli
2
2.20
03.12.2018 20:30
ENGLAND: Championship
West Brom - Brentford
1
1.97
03.12.2018 21:00
Betting Analysis
03.12.2018
9/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
Nashville Predators - Buffalo Sabres
2
3.50
04.12.2018 02:00
Betting Analysis
02.12.2018
9/10
VIP TIP
Win
CZECH REPUBLIC: Extraliga
Pardubice - Olomouc
2
2.30
02.12.2018 15:00
Betting Analysis
02.12.2018
8/10
VIP TIP
Win
SPAIN: LaLiga
Girona - Atl. Madrid
X
3.40
02.12.2018 16:15
Betting Analysis
02.12.2018
9/10
VIP TIP
Win
PORTUGAL: Primeira Liga
Chaves - Guimaraes
2
2.45
02.12.2018 18:30
Betting Analysis
02.12.2018
8/10
PLATBA PO
Win
CZECH REPUBLIC: Extraliga
Pardubice - Olomouc
2
2.30
02.12.2018 15:00
SPAIN: LaLiga
Girona - Atl. Madrid
X
3.40
02.12.2018 16:15
PORTUGAL: Primeira Liga
Chaves - Guimaraes
2
2.45
02.12.2018 18:30
Reálne Tipy
02.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
ŠPANIELSKO: LaLiga
Girona VS Atl. Madrid
2
1.85
02.12.2018 16:15
LG Team
02.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
NYR - Winipeg
NYR
3.20
03.12.2018 00:00
NHL
Det - Colo
Det
3.15
03.12.2018 00:00
Betting Analysis
02.12.2018
8/10
PLATBA PO
Lost
ITALY: Serie A
Atalanta - Napoli
2
2.20
03.12.2018 20:30
ENGLAND: Championship
West Brom - Brentford
1
1.97
03.12.2018 21:00
LG Team
02.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
Calgery - Chi
Calgery
2.29
03.12.2018 00:00
NHL
Mont - SJ
Mont
3.12
03.12.2018 00:00
Reálne Tipy
01.12.2018
10/10
VIP TIP
Push
PUSH
Soccer.Slovakia.Superliga
Podbrezová VS Sereď
SBR - 2
2.29
01.12.2018 14:00
Betting Analysis
01.12.2018
9/10
VIP TIP
Lost
ENGLAND: Premier League
Southampton - Manchester Utd
2
1.97
01.12.2018 18:30
Comfort bets
01.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Česko 1. liga
Bohemians 1905 - Dukla Praha
1
1.96
02.12.2018 15:00
Betting Analysis
01.12.2018
7/10
VIP TIP
Lost
ENGLAND: Premier League
Crystal Palace - Burnley
X
4.00
01.12.2018 16:00
Betting Analysis
01.12.2018
7/10
PLATBA PO
Lost
ENGLAND: Premier League
Crystal Palace - Burnley
X
4.00
01.12.2018 16:00
Betting Analysis
01.12.2018
9/10
PLATBA PO
Lost
ENGLAND: Premier League
Southampton - Manchester Utd
2
1.97
01.12.2018 18:30
LG Team
01.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
NJD - Wini
Winipeg
2.30
02.12.2018 00:00
NHL
Pit - Phi
Phi
3.49
02.12.2018 00:00
LG Team
01.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
Min - Tor
Tor
2.71
02.12.2018 00:00
NHL
Njd - Wini
Wini
2.31
02.12.2018 00:00
LG Team
01.12.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
Ariz - STL
Arizona
2.26
02.12.2018 00:00
NHL
Edm - Vegas
Vegas
2.33
02.12.2018 00:00
Betting Analysis
01.12.2018
9/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
New York Islanders - Columbus Blue Jackets
Over 5,5
1.67
02.12.2018 01:00
USA: NHL
Minnesota Wild - Toronto Maple Leafs
Over 5,5
1.63
02.12.2018 01:00
Comfort bets
30.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Beh na lyžiach, muži - Lillehammer
Šprint - Voľná technika - celkový víťaz
Johannes KLAEBO
1.81
30.11.2018 10:10
Betting Analysis
29.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
EUROPE: Europa League
Salzburg - RB Leipzig
2. team score +1,5
1.95
29.11.2018 18:55
Comfort bets
29.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Euroliga
Real Madrid - CSKA Moskva
1 (víťaz zápasu)
1.71
29.11.2018 21:00
Betting Analysis
28.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
EUROPE: Champions League
Lokomotiv Moscow - Galatasaray
Both to score - YES
1.90
28.11.2018 18:55
Betting Analysis
28.11.2018
8/10
VIP TIP
Win
FINLAND: Liiga
Tappara - Jukurit
1/+4,5
2.50
28.11.2018 17:30
Comfort bets
28.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Eurovia SBL
Spišská Nová Ves - Handlová
1
1.60
28.11.2018 18:00
Fortuna liga
Ružomberok - Trnava (počet gólov)
Under 3.5 g
1.22
02.12.2018 14:00
Betting Analysis
27.11.2018
7/10
VIP TIP
Lost
Rusia: KHL
Cherepovets - Barys Astana
X
4.30
27.11.2018 17:30
Comfort bets
27.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
Liga majstrov
Juventus - Valencia
1
1.42
27.11.2018 21:00
Liga majstrov
Manchester United - Young Boys
1
1.27
27.11.2018 21:00
Betting Analysis
26.11.2018
7/10
VIP TIP
Win
NEMECKO: 2. Bundesliga
Hamburg - Union Berlín
X
3.20
26.11.2018 20:30
Betting Analysis
25.11.2018
9/10
VIP TIP
Win
ANGLICKO: Premier League
Bournemouth - Arsenal
2
2.06
25.11.2018 14:30
Betting Analysis
25.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
ANGLICKO: Premier League
Wolves - Huddersfield
1
1.55
25.11.2018 17:00
NEMECKO: Bundesliga
Mönchengladbach - Hannover
Both to score- YES
1.64
25.11.2018 18:00
Betting Analysis
25.11.2018
8/10
PLATBA PO
Lost
Rusia: KHL
Lokomotiv Jaroslavľ - Barys Astana
X
4.40
25.11.2018 15:00
Reálne Tipy
25.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
NBA
Detroit Pistons - Phoenix Suns
over 215,5
1.71
25.11.2018 21:30
Betting Analysis
24.11.2018
8/10
VIP TIP
Win
SPAIN: LaLiga
Atl. Madrid - Barcelona
X
3.30
24.11.2018 20:45
Betting Analysis
24.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
GERMANY: 2. Bundesliga
Darmstadt - FC Koln
2
1.75
24.11.2018 13:00
ITALY: Serie A
Udinese - AS Roma
2
1.85
24.11.2018 15:00
Betting Analysis
24.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
GERMANY: Bundesliga
Wolfsburg - RB Leipzig
2
2.12
24.11.2018 15:30
Betting Analysis
23.11.2018
8/10
VIP TIP
Lost
DENMARK: Superliga
Vejle - Aalborg
Over 2,5
2.05
23.11.2018 19:00
Betting Analysis
23.11.2018
8/10
VIP TIP
Lost
RUSSIA: KHL
Slovan Bratislava - Podolsk
Over 5,5
2.10
23.11.2018 18:30
Betting Analysis
23.11.2018
8/10
PLATBA PO
Lost
RUSSIA: KHL
Slovan Bratislava - Podolsk
X
4.10
23.11.2018 18:30
Comfort bets
23.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
ANGLICKO: Premier League
Manchester United - Crystal Palace
1
1.46
24.11.2018 16:00
ANGLICKO: Premier League
Everton - Cardiff
1
1.43
24.11.2018 16:00
Betting Analysis
22.11.2018
7/10
VIP TIP
Win
RUSSIA: KHL
Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazan
Sekáč J. Dá gól (do rozhodnutia)
3.30
22.11.2018 15:00
Reálne Tipy
22.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
SRBSKO - 1. LIGA, ŽENY
ZOK UB - NIS Spartak Subotica
2
1.74
22.11.2018 17:30
Comfort bets
22.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Euroliga
Olympiacos - Real Madrid
2 (Víťaz zápasu)
2.14
22.11.2018 19:45
Betting Analysis
21.11.2018
9/10
VIP TIP
Win
ENGLAND: FA Cup
Salford - Shrewsbury
Both To Score- yes
1.80
21.11.2018 20:45
ITALY: Serie C
Arzachena - Novara
Under 2,5
1.57
21.11.2018 14:30
Betting Analysis
21.11.2018
7/10
VIP TIP
Lost
RUSSIA: KHL
Dinamo Riga - Podolsk
Videll L. (hráč dá gól)
2.80
21.11.2018 18:30
Reálne Tipy
21.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Box
Deontay Wilder VS Tyson Fury
under 10,5 kôl
1.90
02.12.2018 05:00
Reálne Tipy
21.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
INDONÉZIA - 1. LIGA
Persija Jakarta (ISL) - Sri.Palembang
SBR - 1
1.80
24.11.2018 12:30
Comfort bets
21.11.2018
10/10
PLATBA PO
Lost
SBL
Žilina - Spišská Nová Ves
2
6.40
21.11.2018 18:00
Reálne Tipy
21.11.2018
7/10
PLATBA PO
Lost
NEMECKO: Bundesliga - 12. kolo
Leverkusen - Stuttgart Stuttgart
X
4.39
23.11.2018 20:30
Betting Analysis
21.11.2018
9/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers
1
2.50
21.11.2018 01:30
Comfort bets
21.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Fortuna liga
Trnava - Nitra
Menej ako 2,5g.
1.88
24.11.2018 14:00
Betting Analysis
20.11.2018
7/10
VIP TIP
Lost
EUROPE: UEFA Nations League
Sweden - Russia
X
3.40
20.11.2018 20:45
Reálne Tipy
20.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
1. francúzska liga, Futbal - muži
Reims VS Guingamp
1
2.00
24.11.2018 20:00
Reálne Tipy
20.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
(Basketball.International.Champions League, Group A, Two way)
BC NIZHNY NOVGOROD vs. MHP RIESEN LUDWIGSBURG
1
1.51
21.11.2018 17:00
Reálne Tipy
20.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
ČESKO - 1. LIGA
HC Benatky n/J vs. VHK Vsetin
2
1.81
21.11.2018 17:30
Betting Analysis
19.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
EUROPE: UEFA Nations League
Czech Republic - Slovakia
Both To Score- yes
1.93
19.11.2018 20:45
Comfort bets
19.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
UEFA Liga národov - zápasový špeciál
Česko - Slovensko
Škrtel M. dostane žltú kartu
2.00
19.11.2018 20:45
TennisLovers
19.11.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Andria challenger
Bega A. - Moutet C.
BEGA
3.74
19.11.2018 15:30
Betting Analysis
19.11.2018
7/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
Over 5,5
1.69
19.11.2018 01:00
USA: NHL
Ottawa Senators - Florida Panthers
Over 5,5
1.68
19.11.2018 01:30
Betting Analysis
18.11.2018
9/10
VIP TIP
Win
NETHERLANDS: Eerste Divisie
Telstar - Den Bosch
2
2.30
18.11.2018 14:30
Reálne Tipy
18.11.2018
10/10
PLATBA PO
Win
ATP - DVOJHRY: Turnaj majstrov - Londýn (Svet) - Play Off, tvrdý povrch (hala)
Djokovič VS Zverev
2
6.25
18.11.2018 19:00
Betting Analysis
18.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
Edmonton Oilers - Vegas Golden Knights
Over 6,5 (vrátane predľženia)
2.26
19.11.2018 02:00
Reálne Tipy
17.11.2018
10/10
VIP TIP
Push
PUSH
UFC, Bojové športy
Overeem Alistair VS Pavlovich Sergey
2
2.19
24.11.2018 06:00
Betting Analysis
17.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
POLAND: Division 1
Garbarnia - Warta Poznan
X2
1.33
17.11.2018 12:45
NETHERLANDS: Eerste Divisie
Oss - Almere City
Both To Score - Yes
1.40
17.11.2018 18:30
Betting Analysis
17.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
RUSSIA: KHL
Nizhny Novgorod - Slovan Bratislava
Handicap (0 : 1,5) - 2
1.89
17.11.2018 15:00
Betting Analysis
17.11.2018
9/10
VIP TIP
Win
CZECH REPUBLIC: Extraliga
Trinec - Litvinov
Over 5,5
2.38
17.11.2018 17:00
TennisLovers
17.11.2018
2/3
VIP TIP
Win
ATP Houston challenger
Majchrzak K. - Smith R.
SMITH
5.88
17.11.2018 18:30
Betting Analysis
17.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
New York Rangers - Florida Panthers
Over 5,5
1.81
17.11.2018 01:00
USA: NHL
San Jose Sharks - St. Louis Blues
Over 5,5
1.87
17.11.2018 04:30
Betting Analysis
16.11.2018
7/10
VIP TIP
Lost
EUROPE: UEFA Nations League
Slovakia - Ukraine
X
3.20
16.11.2018 20:45
Betting Analysis
16.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
EUROPE: UEFA Nations League
Netherlands - France
Both To Score- yes
1.65
16.11.2018 20:45
EUROPE: UEFA Nations League
Wales - Denmark
Both To Score - Yes
2.10
16.11.2018 20:45
Comfort bets
16.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Euroliga muži
Anadolu Efes - Panathinaikos
Panathinaikos +9,5b.
1.30
16.11.2018 18:30
Liga národov
Anglicko - Chorvátsko
Menej ako 3,5g.
1.44
16.11.2018 15:00
LG Team
16.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
Chi - LA
Chi
2.05
17.11.2018 00:00
NHL
Col - Wash
Wash
3.01
17.11.2018 00:00
Betting Analysis
15.11.2018
8/10
VIP TIP
Win
EUROPE: UEFA Nations League
Croatia - Spain
Over 2,5
2.17
15.11.2018 20:45
Betting Analysis
15.11.2018
7/10
VIP TIP
Win
RUSSIA: KHL
Nizhny Novgorod - Dinamo Riga
2X
2.15
15.11.2018 17:00
Betting Analysis
15.11.2018
8/10
VIP TIP
Win
RUSSIA: KHL
Niznekamsk - Slovan Bratislava
Handicap (0 : 1,5) - 2
1.80
15.11.2018 17:00
Betting Analysis
15.11.2018
7/10
PLATBA PO
Lost
RUSSIA: KHL
Nizhny Novgorod - Dinamo Riga
2
4.50
15.11.2018 17:00
Betting Analysis
15.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
New York Islanders - New York Rangers
Over 5,5
1.78
16.11.2018 01:00
USA: NHL
Calgary Flames - Montreal Canadiens
Over 5,5
1.76
15.11.2018 03:00
Betting Analysis
14.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
RUSSIA: FNL
Krasnodar 2 - Tyumen
1
1.86
14.11.2018 13:00
TennisLovers
14.11.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Finals London
Cilic M. - Isner J.
ISNER
2.75
14.11.2018 21:00
Reálne Tipy
14.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
Slovenská liga, Basketbal - muži
Spišská Nová Ves VS Inter Bratislava
hcp +10,5 - 2
1.73
14.11.2018 18:00
Comfort bets
14.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
SBL
Spisska Nova Ves - Inter Bratislava
Inter HCP -12,5b.
1.81
14.11.2018 18:00
Betting Analysis
14.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
Winnipeg Jets - Washington Capitals
2 (Vrátane predľženia/nájazdy)
2.48
15.11.2018 02:00
Betting Analysis
13.11.2018
7/10
VIP TIP
Win
ATP - SINGLES: Finals - London
Anderson K. - Nishikori K.
1
2.30
13.11.2018 15:00
Betting Analysis
13.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
CHALLENGER MEN - SINGLES: Bangalore
Silva Frederico F. - Petrovic D.
2
2.50
13.11.2018 12:30
Reálne Tipy
13.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
AHL
Belleville VS Utica
over 5,5
1.75
15.11.2018 01:00
Reálne Tipy
13.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
FIBA
Sigal Prishtina VS Staua
hcp -21,5
1.80
13.11.2018 19:00
Comfort bets
13.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Euroliga muži
Gran Canaria - Maccabi Tel Aviv
2
1.80
16.11.2018 21:00
Betting Analysis
13.11.2018
9/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
Los Angeles Kings - Toronto Maple Leafs
2
2.20
14.11.2018 04:30
Betting Analysis
13.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
San Jose Sharks - Nashville Predators
Over 5,5
1.84
14.11.2018 04:30
Comfort bets
12.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
Eurovia SBL
Spišská Nová Ves - Inter
2
1.20
14.11.2018 18:00
Eurovia SBL
Svit - Spisska Nová Ves
1
1.15
17.11.2018 18:00
Eurovia SBL
Komárno - Lučenec
1
1.25
17.11.2018 18:00
Betting Analysis
12.11.2018
8/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
Anaheim Ducks - Nashville Predators
2
2.01
13.11.2018 04:00
TennisLovers
12.11.2018
2/3
VIP TIP
Win
ATP Bangalore challenger
Altamirano C. - Mukund S. K.
MUKUND
1.81
13.11.2018 06:30
TennisLovers
12.11.2018
1/3
VIP TIP
Lost
ATP Bangalore challenger
Halys Q. - Prabodh S. R.
PRABODH
8.55
13.11.2018 09:00
Betting Analysis
11.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
SPAIN: LaLiga
Alaves - Huesca
1
2.00
11.11.2018 12:00
Betting Analysis
11.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
ITALY: Serie A
Atalanta - Inter
Both To Score- yes
1.68
11.11.2018 12:30
Betting Analysis
11.11.2018
10/10
PLATBA PO
Win
SLOVAKIA: Fortuna liga
Nitra - Slovan Bratislava
2
1.75
11.11.2018 15:00
Comfort bets
11.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Bratislava Challenger
Rosol - Bublik
1
1.57
11.11.2018 17:00
Eurovia SBL
Komarno - Handlova
1 (víťaz zápasu)
1.40
11.11.2018 18:00
Comfort bets
11.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
La Liga
Barcelona - Betis
1
1.22
11.11.2018 16:15
ATP Finals
Federer - Nishikori
1
1.31
11.11.2018 21:00
Reálne Tipy
11.11.2018
7/10
PLATBA PO
Push
PUSH
ŠPANIELSKO: LaLiga - 13. kolo
Atl. Madrid vs Barcelona Barcelona
SBR 1
2.37
24.11.2018 20:45
Betting Analysis
11.11.2018
8/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
Boston Bruins - Vegas Golden Knights
1
1.95
12.11.2018 01:00
Betting Analysis
10.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
ENGLAND: Premier League
Crystal Palace - Tottenham
2
1.90
10.11.2018 18:30
GERMANY: Bundesliga
Dusseldorf - Hertha Berlin
2
2.17
10.11.2018 15:30
Betting Analysis
10.11.2018
9/10
VIP TIP
Win
GERMANY: 2. Bundesliga
Aue - Hamburger SV
2
2.02
10.11.2018 13:00
Comfort bets
10.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Bratislava
Molcanov/Zelenay - Ramanathan/Vasilevski
2
2.23
10.11.2018 17:00
Comfort bets
10.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Premier league
Arsenal - Wolves
1
1.68
11.11.2018 17:30
Comfort bets
10.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
Eurovia SBL
Lučenec - Svit
2 (H/A, OT)
1.78
10.11.2018 18:00
TennisLovers
10.11.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ITF Las Vegas
Olmos G. - Gibbs N.
OLMOS
3.01
10.11.2018 20:30
Betting Analysis
09.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
GERMANY: Bundesliga
Hannover - Wolfsburg
2
2.50
09.11.2018 20:30
Reálne Tipy
09.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
(Table tennis.International.Austrian Open 2018, WS, Two way)
SUN, YINGSHA vs. DING, NING
2
1.47
09.11.2018 13:00
Reálne Tipy
09.11.2018
10/10
PLATBA PO
Lost
NHL
Buffalo VS Vancouver
1
2.09
10.11.2018 19:00
Reálne Tipy
09.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
ČÍNA - 1. LIGA, MUŽI
BEIJING FLY DRAGONS - BAYI ARMY ROCKET
over 211,5
1.82
09.11.2018 12:35
Reálne Tipy
09.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Bratislava (Slovensko), tvrdý povrch (hala) - Štvrťfinále
Gerasimov VS Rosol
1
1.60
09.11.2018 16:00
Reálne Tipy
09.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
Kazachstan
Tobol VS Kyzylzhar
SBR 1
1.72
11.11.2018 10:00
Reálne Tipy
09.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
(Soccer.Czech Republic.CFL, Three way)
OLYMPIA RADOTIN vs. FC PISEK
1
1.76
10.11.2018 10:15
Reálne Tipy
09.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
(Basketball.Slovenia.1. A SKL, Total)
KD HOPSI POLZELA vs. KD ILIRIJA
over 152,5
1.82
10.11.2018 17:00
Reálne Tipy
09.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
(Handball.Russia.Super League, Women, Three way)
UFA-ALISA vs. AGU-ADIIF
1
2.00
10.11.2018 08:00
Betting Analysis
09.11.2018
8/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
St. Louis Blues - San Jose Sharks
Over 5,5
1.74
09.11.2018 02:00
Betting Analysis
08.11.2018
7/10
VIP TIP
Lost
EUROPE: Europa League
Spartak Moscow - Rangers
2
3.61
08.11.2018 18:55
Betting Analysis
08.11.2018
7/10
VIP TIP
Lost
EUROPE: Europa League
Krasnodar - St. Liege
X
4.30
08.11.2018 18:55
Reálne Tipy
08.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
(Basketball.France.Pro A, Two way)
CHAMPAGNE CHALONS REIMS BASKET vs. LE MANS SARTHE BASKET
2
1.70
09.11.2018 20:00
Reálne Tipy
08.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
CIBS SERIES KANADA
Kanada OHL v Rusko 20
1
1.75
09.11.2018 01:00
Comfort bets
08.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Euroliga muži
Milano - CSKA Moskva
1
2.93
08.11.2018 20:45
Comfort bets
08.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
Európska liga
Krasnodar - St. Liege
1
1.62
08.11.2018 18:55
Euroliga
Bayern München - Darussafaka
1 (víťaz zápasu)
1.23
08.11.2018 20:00
TennisLovers
07.11.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Mouilleron Le Captif challenger
Vanni L. - Janvier M.
VANNI
2.13
07.11.2018 11:00
TennisLovers
07.11.2018
2/3
VIP TIP
Win
ATP Bratislava challenger
Garcia-Lopez G. - Ofner S.
OFNER AH +2,5 GAMES
1.88
07.11.2018 12:30
Comfort bets
07.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Eurovia SBL
Svit - Prievidza
Over 157.5 b
1.84
07.11.2018 18:00
Comfort bets
07.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Challenger - Bratislava
Stakhovsky S. - Gombos N.
2
1.97
07.11.2018 18:00
Comfort bets
07.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Liga majstrov
Juventus - Manchester United
1
1.63
07.11.2018 21:00
Liga majstrov
Manchester City - Shakhtar Donetsk
1
1.12
07.11.2018 21:00
Betting Analysis
07.11.2018
1/10
VIP TIP
Win
EUROPE: Champions League
Lyon - Hoffenheim
X-X (double chance HT or FT)
1.88
07.11.2018 21:00
Betting Analysis
07.11.2018
9/10
VIP TIP
Win
EUROPE: Champions League
Lyon - Hoffenheim
X-X (double chance HT or FT)
1.88
07.11.2018 21:00
Betting Analysis
07.11.2018
9/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
1
2.28
08.11.2018 01:30
Betting Analysis
06.11.2018
9/10
VIP TIP
Win
EUROPE: Champions League
Monaco - Club Brugge KV
2
3.30
06.11.2018 18:55
Betting Analysis
06.11.2018
9/10
VIP TIP
Lost
EUROPE: Champions League
Atl. Madrid - Dortmund
X
3.60
06.11.2018 21:00
Betting Analysis
06.11.2018
8/10
PLATBA PO
Lost
EUROPE: Champions League
Tottenham - PSV
2X
3.30
06.11.2018 21:00
TennisLovers
06.11.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Mouilleron-Le-Captif Challenger
Travaglia S. - Bergs Z.
BERGS
2.99
06.11.2018 11:00
TennisLovers
06.11.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Bratislava challenger
Bachinger M. - Klein L.
KLEIN
3.85
06.11.2018 14:00
TennisLovers
06.11.2018
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Bratislava challenger
Bachinger M. - Klein L.
KLEIN
3.85
06.11.2018 14:00
Betting Analysis
05.11.2018
7/10
VIP TIP
Push
PUSH
SPAIN: LaLiga
SPAIN: LaLiga
Espanyol Ath Bilbao
1.98
05.11.2018 21:00
Betting Analysis
05.11.2018
7/10
VIP TIP
Lost
SPAIN: LaLiga
Espanyol - Ath Bilbao
Both To Score- yes
1.98
05.11.2018 21:00
Reálne Tipy
05.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
(Basketball.International.Eurocup, Group B, Three way)
TOFAS BURSA vs. ALBA BERLIN
2
1.80
07.11.2018 18:00
Comfort bets
05.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Eurocup
Turk Telekom - Zenit Petersburg
2 (H/A, OT)
1.76
06.11.2018 18:00
Reálne Tipy
05.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
Detroit Red Wings vs Vancouver Canucks
1
2.36
07.11.2018 01:30
Betting Analysis
05.11.2018
7/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
Pittsburgh Penguins - New Jersey Devils
1
2.00
06.11.2018 01:00
Betting Analysis
05.11.2018
8/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
Washington Capitals - Edmonton Oilers
Over 5,5
1.73
06.11.2018 01:00
Betting Analysis
04.11.2018
7/10
VIP TIP
Win
DENMARK: Superliga
Brondby - FC Copenhagen
2
2.50
04.11.2018 12:30
Betting Analysis
04.11.2018
8/10
VIP TIP
Win
SPAIN: LaLiga
Villarreal - Levante
2X
2.40
04.11.2018 16:15
Comfort bets
04.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
LaLiga
Eibar - Alavés
X2
1.80
04.11.2018 12:00
Comfort bets
04.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
Česko 1. liga
Sparta Praha - Slavia Praha
Každý tím dá gól - Áno
1.89
04.11.2018 17:00
Profi stávky
04.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
Francusko 1
Montpellier vs Marseille
1
2.77
04.11.2018 21:00
Profi stávky
04.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Nemecko 1.liga
Mainz vs Bremy
2
2.40
04.11.2018 18:00
Profi stávky
04.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Spanielsko 1.liga
San Sebastian vs Seville
2
2.40
04.11.2018 18:26
Betting Analysis
03.11.2018
7/10
VIP TIP
Lost
ENGLAND: Premier League
Newcastle - Watford
2
2.84
03.11.2018 16:00
Comfort bets
03.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
SBL
Inter BA - Prievidza
1
1.28
03.11.2018 18:00
LaLiga
Vallecano - Barcelona
2
1.28
03.11.2018 20:45
Profi stávky
03.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
Nemecko 1.liga
Wolfsburg vs Dortmund
2
2.00
03.11.2018 15:30
Profi stávky
03.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Nemecko 1.liga
Hertha vs Leipzig
X
3.53
03.11.2018 18:29
Profi stávky
03.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Anglicko 1
Newcastle vs Watford
2
2.74
03.11.2018 16:00
Profi stávky
03.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
Anglicko 1
Wolwes vs Tottenham
2
2.25
03.11.2018 21:00
Comfort bets
03.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
Premier League
Everton - Brighton
1
1.60
03.11.2018 16:00
Premier League
Chelsea - Crystal Palace
1
1.28
04.11.2018 17:00
Comfort bets
03.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Eurovia SBL
Komarno - Zilina
Over 160.5 b
1.84
03.11.2018 18:00
Betting Analysis
03.11.2018
8/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
St. Louis Blues - Minnesota Wild
Over 5,5
1.91
03.11.2018 01:00
LG Team
03.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
NYI - NJ
Palmieri ziska bod
1.35
04.11.2018 00:00
NHL
Det - Edm
Nugent - Hopkins ziska bod
1.40
04.11.2018 00:00
NHL
SJ- Phi
Burns ziska bod
1.40
04.11.2018 00:00
NHL
Veg - Car
Karlsson ziska bod
1.55
04.11.2018 00:00
NHL
Was - Dall
Kuznecov ziska bod
1.30
04.11.2018 00:00
NHL
Pit - Tor
Crosby ziska bod
1.30
04.11.2018 00:00
LG Team
03.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
NYI - NJ
Hall ziska 2 a viac bodov
2.25
04.11.2018 00:00
NHL
Det - Edm
Draisaitl ziska 2 a viac bodov
2.25
04.11.2018 00:00
NHL
Pit - Tor
Kessel ziska 2 a viac bodov
2.06
04.11.2018 00:00
NHL
Nas - Bos
Pasternak ziska 2 a viac bodov
2.20
04.11.2018 00:00
NHL
Cal - Chi
Kane ziska 2 a viac bodov
2.25
04.11.2018 00:00
NHL
LA - Colum
Atkinson ziska 2 a viac bodov
2.65
04.11.2018 00:00
Betting Analysis
02.11.2018
9/10
VIP TIP
Win
GERMANY: Bundesliga
Stuttgart - Eintracht Frankfurt
2
2.53
02.11.2018 20:30
Betting Analysis
02.11.2018
8/10
PLATBA PO
Lost
FINLAND: Liiga
Ilves - Assat
Lepaus T. (Player take goal)
3.30
02.11.2018 17:30
Comfort bets
02.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Euroliga
Miláno - Anadolu Efes
viac ako 166,5b.
1.92
02.11.2018 20:45
Betting Analysis
02.11.2018
7/10
VIP TIP
Lost
ATP - SINGLES: Paris (France), hard (indoor)
Zverev A. - Khachanov K.
1
1.47
02.11.2018 14:00
ATP - SINGLES: Paris (France), hard (indoor)
Sock J. - Thiem D.
2
1.36
02.11.2018 15:30
TennisLovers
02.11.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Paris Masters
Nishikori K. - Federer R.
NISHIKORI
2.90
02.11.2018 21:00
TennisLovers
02.11.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Shenzen challenger
Nedovyesov A. - Kecmanovic M.
NEDOVYESOV
2.48
03.11.2018 05:00
Betting Analysis
02.11.2018
7/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
Arizona Coyotes - Carolina Hurricanes
1 - (Arizina win incl OT/SO)
2.01
03.11.2018 03:00
Betting Analysis
01.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
RUSSIA: KHL
Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk
1st Period - Slovan Bratislava to WIN
2.89
01.11.2018 17:00
Reálne Tipy
01.11.2018
10/10
VIP TIP
Win
KHL
Slovan VS Novosibirsk
SBR - 1
1.90
01.11.2018 17:30
Betting Analysis
01.11.2018
7/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
San Jose Sharks - Columbus Blue Jackets
Over 5,5
1.75
02.11.2018 03:30
Betting Analysis
01.11.2018
7/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
Detroit Red Wings - New Jersey Devils
1 - (Red Wings incl OT/SO)
2.37
02.11.2018 00:30
LG Team
01.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
NYI - Pit
crosby ziska bod
1.33
02.11.2018 00:00
NHL
Det - NJ
Palmieri ziska bod
1.40
02.11.2018 00:00
NHL
Mont - wash
Oshie ziska bod
1.45
02.11.2018 00:00
NHL
Ott - Buf
Chabot ziska bod
1.60
02.11.2018 00:00
NHL
Calg - Colo
MacKinnon ziska bod
1.35
02.11.2018 00:00
NHL
Edm - Chi
Nugent - Hopkins ziska bod
1.45
02.11.2018 00:00
LG Team
01.11.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
SJ- Colum
Burns ziska 2 a viac bodov
2.45
02.11.2018 00:00
NHL
LA - Phi
Giroux ziska 2 a viac bodov
2.25
02.11.2018 00:00
NHL
Edm - Chi
McDavid ziska 2 a viac bodov
1.88
02.11.2018 00:00
NHL
Calg - Col
Gaudreau ziska 2 a viac bodov
2.25
02.11.2018 00:00
NHL
Mont - Wash
oveckin ziska 2 a viac bodov
2.06
02.11.2018 00:00
NHL
NYI - Pitt
Malkin ziska 2 a viac bodov
1.95
02.11.2018 00:00
Betting Analysis
31.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
FINLAND: Veikkausliiga
KPV Kokkola - TPS
Both To Score- yes
2.14
31.10.2018 13:00
TennisLovers
31.10.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Paris Masters
Anderson K. - Basilashvili N.
BASILASHVILI
2.74
31.10.2018 14:00
TennisLovers
31.10.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Paris Masters
Mannarino A. - Nishikori K.
MANNARINO 1. SET
4.17
31.10.2018 11:00
Comfort bets
31.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
ATP Paríž
Čorič - Medvedev
Medvedev
1.87
31.10.2018 19:00
Reálne Tipy
31.10.2018
7/10
PLATBA PO
Win
Liga majstrov
Plzeň VS Real Madrid
hcp +2,5 - 2
2.80
07.11.2018 21:00
Betting Analysis
30.10.2018
9/10
VIP TIP
Lost
SWEDEN: Allsvenskan
Elfsborg - Dalkurd
Over 2,5
1.57
30.10.2018 19:00
Betting Analysis
30.10.2018
10/10
PLATBA PO
Lost
BELGIUM: Jupiler League
Mouscron - Gent
2
1.65
30.10.2018 20:30
Betting Analysis
30.10.2018
8/10
PLATBA PO
Win
GERMANY: DFB Pokal
Darmstadt - Hertha Berlin
2
1.70
30.10.2018 18:30
GERMANY: DFB Pokal
Wehen - Hamburger SV
2
1.82
30.10.2018 20:45
Comfort bets
30.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Eurocup
Crvena Zvezda - Galatasaray
Galatasaray +10,5b.
1.80
30.10.2018 19:00
Reálne Tipy
30.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
ANGLICKO AMATÉRI - NATIONAL LEAGUE NORTH
Stockport County vs. Chorley FC
SBR - 2
1.81
30.10.2018 20:45
LG Team
30.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
Buf - Cal
Eichel ziska bod
1.40
31.10.2018 00:00
NHL
Colum - Det
Atkinson ziska bod
1.40
31.10.2018 00:00
NHL
Tamp - NJ
Hall ziska bod
1.40
31.10.2018 00:00
NHL
Ana - Phi
Voracek ziska bod
1.40
31.10.2018 00:00
NHL
San J - NYR
Burns ziska bod
1.45
31.10.2018 00:00
NHL
Van - Chi
Debrincat ziska bod
1.45
01.11.2018 00:00
Profi stávky
30.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
Holandsky pohar
Graffschap vs Zwolle
2
2.04
30.10.2018 20:40
Betting Analysis
29.10.2018
9/10
VIP TIP
Lost
POLAND: Ekstraklasa
Wisla - Zaglebie Sosnowiecv
1
1.75
29.10.2018 18:00
Betting Analysis
29.10.2018
1/10
VIP TIP
Lost
DENMARK: Superliga
Midtjylland - Brondby
Half Time - 1
2.41
29.10.2018 19:00
Betting Analysis
29.10.2018
8/10
VIP TIP
Lost
DENMARK: Superliga
Midtjylland - Brondby
Half Time - 1
2.41
29.10.2018 19:00
Betting Analysis
29.10.2018
10/10
PLATBA PO
Win
GREECE: Super League
Xanthi FC - Giannina
1
1.97
29.10.2018 18:00
TennisLovers
29.10.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Paris Masters
Khachanov K. - Krajinovic F.
KRAJINOVIC
3.39
29.10.2018 11:00
Betting Analysis
29.10.2018
9/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
Toronto Maple Leafs - Calgary Flames
1
2.15
30.10.2018 00:00
Betting Analysis
28.10.2018
9/10
VIP TIP
Lost
ENGLAND: Premier League
Crystal Palace - Arsenal
2
1.76
28.10.2018 14:30
Betting Analysis
28.10.2018
9/10
VIP TIP
Lost
GERMANY: 2. Bundesliga
St. Pauli - Holstein Kiel
1
2.15
28.10.2018 13:30
Betting Analysis
28.10.2018
9/10
PLATBA PO
Win
SWEDEN: Superettan
Falkenbergs - Varnamo
1
2.00
28.10.2018 17:30
Reálne Tipy
28.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Fortuna liga
Moravce VS Trnava
2
2.30
28.10.2018 17:00
Reálne Tipy
28.10.2018
7/10
PLATBA PO
Win
NHL
Arizona Coyotes vs Ottawa Senators
1
2.05
31.10.2018 03:00
Betting Analysis
27.10.2018
8/10
VIP TIP
Win
ENGLAND: Premier League
Fulham - Bournemouth
2
2.40
27.10.2018 16:00
Betting Analysis
27.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
ENGLAND: Premier League
Watford - Huddersfield
1
1.77
27.10.2018 16:00
Betting Analysis
27.10.2018
9/10
PLATBA PO
Win
SPAIN: LaLiga
Ath Bilbao - Valencia
X
3.30
27.10.2018 16:15
Betting Analysis
27.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
SPAIN: LaLiga
Ath Bilbao - Valencia
X-X (double chance HT or FT)
1.64
27.10.2018 16:15
Reálne Tipy
27.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Basketball.Czech Republic.ZBL, Two way)
SOKOL HRADEC KRALOVE vs. KP BRNO
2
1.77
27.10.2018 16:00
Reálne Tipy
27.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
Bsketbal SVK W
Poprad - Košice
hcp -8,5 - 2
1.85
27.10.2018 17:30
Comfort bets
27.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Eurovia SBL
Spišská Nová Ves - Komárno
over 164.5 b
1.84
27.10.2018 18:00
Reálne Tipy
27.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
(Ice Hockey.Czech Republic.2.Liga, Three way)
SHK HODONIN vs. HC BOBRI VALASSKE MEZIRICI
1
2.25
27.10.2018 17:00
Betting Analysis
27.10.2018
9/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
Columbus Blue Jackets - Buffalo Sabres
Over 5,5
1.87
28.10.2018 01:00
Betting Analysis
26.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
GERMANY: 2. Bundesliga
Darmstadt - Greuther Furth
2X
1.70
26.10.2018 18:30
Profi stávky
26.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Bundesliga
Freiburg - B. Monchengladbach
2
2.20
26.10.2018 20:30
Comfort bets
26.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Euroliga muži
Panathinaikos - Zalgiris Kaunas
Panathinaikos -6,5b.
1.91
26.10.2018 20:00
Comfort bets
26.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
Eurovia SBL
Svit - Inter
2
1.70
27.10.2018 18:00
Profi stávky
26.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
Anglicko 2
QPR vs Aston Villa
1
2.50
26.10.2018 20:44
Betting Analysis
25.10.2018
9/10
VIP TIP
Lost
EUROPE: Europa League
FC Copenhagen - Slavia Prague
1
2.70
25.10.2018 18:55
Betting Analysis
25.10.2018
7/10
VIP TIP
Win
EUROPE: Europa League
Sporting - Arsenal
2
2.05
25.10.2018 18:55
Reálne Tipy
25.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
MHL
HK Mvd - MHK Spartak Moskau
under 4,5
2.49
25.10.2018 18:00
Comfort bets
25.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
Euroliga muži
Bayern Mnichov - Baskonia
1
3.03
25.10.2018 20:00
TennisLovers
25.10.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Basel
Seppi A. - Medvedev D.
SEPPI
3.14
25.10.2018 13:00
Betting Analysis
25.10.2018
8/10
PLATBA PO
Lost
EUROPE: Europa League
Trnava - D. Zagreb
X
4.10
25.10.2018 18:55
TennisLovers
25.10.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Vienna
Thiem D. - Querrey S.
QUERREY
2.90
25.10.2018 17:00
Comfort bets
24.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Extraliga muži
Levice - Inter Bratislava
2
1.93
24.10.2018 18:00
Reálne Tipy
24.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
Tennis.Challenger.Brest,
HURKACZ, HUBERT VS HEMERY, CALVIN
over 22,5
2.00
24.10.2018 11:10
TennisLovers
24.10.2018
3/3
VIP TIP
Lost
ATP Vienna
Coric B. - Pouille L.
POUILLE
2.59
24.10.2018 19:00
TennisLovers
24.10.2018
3/3
PLATBA PO
Lost
ATP Vienna
Coric B. - Pouille L.
POUILLE
2.59
24.10.2018 19:00
Reálne Tipy
24.10.2018
10/10
VIP TIP
Push
PUSH
ŠPANIELSKO: LaLiga - 10. kolo
Valladolid VS Espanyol
over 2,0
1.80
26.10.2018 21:00
Reálne Tipy
24.10.2018
6/10
PLATBA PO
Lost
Liga majstrov, Futbal - muž
Loko Moskva VS FC Porto
SBR - 1
3.00
24.10.2018 21:00
Reálne Tipy
24.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Tennis.Challenger.Las Vegas
Harris VS Kokkinakis
over 22,5
1.83
24.10.2018 20:00
Reálne Tipy
24.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
KHL
Jekaterinburg VS Magnitogorsk
over 4,5
2.00
25.10.2018 16:00
Profi stávky
24.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
1. PERU
Academia Cantolao - Sp.Cristal
2
1.70
25.10.2018 03:00
Reálne Tipy
24.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
ČESKO II. LIGA JUH A VÝCHOD
HC Tábor v BK Havlíčkův Brod
2
1.80
24.10.2018 18:00
Reálne Tipy
24.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
(Basketball.Denmark.Basketligaen, Total)
SVENDBORG RABBITS vs. STEVNSGADE SUPERMEN
under 166,5
1.82
24.10.2018 19:00
Betting Analysis
24.10.2018
9/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs
Over 6,5 (vrátane predľženia)
1.95
24.10.2018 01:05
Reálne Tipy
23.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
(Basketball.Slovakia.Extraliga, Three way)
MBK KOMARNO vs. BC PRIEVIDZA
2
1.80
24.10.2018 18:00
Betting Analysis
23.10.2018
9/10
VIP TIP
Lost
ENGLAND: Championship
Middlesbrough - Rotherham
1
1.43
23.10.2018 20:45
SCOTLAND: Premiership
Dundee FC - Hearts
2
1.65
23.10.2018 20:45
Betting Analysis
23.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
EUROPE: Champions League
Manchester United - Juventus
2
2.51
23.10.2018 21:00
Comfort bets
23.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
WTA Singapore
Stephens - Bertens
Stephens
1.64
24.10.2018 15:00
Eurovia SBL
Lučenec - Spišská Nová Ves
1
1.30
24.10.2018 18:00
Comfort bets
23.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
Eurovia SBL
Komárno - Prievidza
1X
1.80
24.10.2018 18:00
Comfort bets
23.10.2018
10/10
PLATBA PO
Win
Eurovia SBL
Komárno - Prievidza
1X
1.80
24.10.2018 18:00
TennisLovers
23.10.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Vienna
Dzumhur D. - Fognini F.
DZUMHUR
2.23
23.10.2018 17:00
TennisLovers
23.10.2018
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Las Vegas challenger
Harris G. - Ward J.
WARD
3.36
23.10.2018 23:00
TennisLovers
23.10.2018
2/3
PLATBA PO
Lost
ATP Las Vegas challenger
Harris G. - Ward J.
WARD
3.36
23.10.2018 23:00
Profi stávky
23.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Peru
Comerciantes Unidos - Garcilaso
2
2.30
23.10.2018 22:28
LG Team
23.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
Ott- Bos
Marchand ziska bod
1.30
24.10.2018 00:00
NHL
Dall - LA
Seguin ziska bod
1.30
24.10.2018 00:00
NHL
Colum - ARiz
Panarin ziska bod
1.27
24.10.2018 00:00
NHL
Mont - Calg
Tkachuk ziska bod
1.45
24.10.2018 00:00
NHL
Nas - San J
Couture ziska bod
1.48
24.10.2018 00:00
NHL
Edm - Pitt
McDavid ziska bod
1.30
24.10.2018 00:00
Betting Analysis
22.10.2018
9/10
VIP TIP
Win
GREECE: Super League
Atromitos - Asteras Tripolis
1
2.00
22.10.2018 18:00
Betting Analysis
22.10.2018
8/10
VIP TIP
Win
ITALY: Serie C
Carrarese - Olbia
Over 2,5
2.02
22.10.2018 20:30
Comfort bets
22.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
WTA Singapur
Osaka N. - Stephens S.
Osaka
1.44
22.10.2018 13:30
Liga majstrov
Manchester Utd. - Juventus Turin
Menej ako 3,5g.
1.30
23.10.2018 21:00
Reálne Tipy
22.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Brest (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)
Hurkacz VS Hoang
over 22,5
1.66
22.10.2018 18:30
Betting Analysis
22.10.2018
7/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
Vancouver Canucks - Washington Capitals
2
2.05
23.10.2018 16:00
Betting Analysis
22.10.2018
9/10
VIP TIP
Lost
USA: NHL
Winnipeg Jets - St. Louis Blues
1
2.05
23.10.2018 02:00
Betting Analysis
21.10.2018
9/10
VIP TIP
Lost
GERMANY: Bundesliga
Hertha Berlin - Freiburg
1
1.88
21.10.2018 15:30
Betting Analysis
21.10.2018
9/10
VIP TIP
Win
SPAIN: LaLiga
Eibar - Ath Bilbao
X-X
1.66
21.10.2018 16:15
Betting Analysis
21.10.2018
8/10
PLATBA PO
Win
SPAIN: LaLiga
Huesca - Espanyol
2
2.05
21.10.2018 18:30
Betting Analysis
21.10.2018
7/10
VIP TIP
Win
SLOVAKIA: Tipsport Liga
Kosice - DVTK
Kafka score goal - YES
2.25
21.10.2018 17:00
Comfort bets
21.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
ACB Španielsko
Valencia - Barcelona
2
2.08
21.10.2018 19:15
Profi stávky
21.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Grecko 1.liga
Aris Solun >PAOK Solun
X
2.88
21.10.2018 18:00
Profi stávky
21.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Dansko 1.liga
Aarhus GF>Alborg BK
1
2.29
21.10.2018 18:04
Profi stávky
21.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
Česko 1.liga
Dukla Praha>Opava
1
2.13
21.10.2018 15:00
Profi stávky
21.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Turecko 1.liga
Göztepe>Besiktas
2
2.11
21.10.2018 18:00
Betting Analysis
21.10.2018
9/10
VIP TIP
Win
USA: NHL
Chicago Blackhawks - Tampa Bay Lightning
Over 6,5 (overtime+)
1.91
22.10.2018 01:00
Betting Analysis
20.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
ENGLAND: Premier League
Chelsea - Manchester United
1
1.73
20.10.2018 13:00
Betting Analysis
20.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
ENGLAND: Premier League
Chelsea - Manchester United
1
1.73
20.10.2018 13:30
Betting Analysis
20.10.2018
9/10
PLATBA PO
Win
FRANCE: Ligue 1
Dijon - Lille
2
2.27
20.10.2018 20:00
Betting Analysis
20.10.2018
9/10
VIP TIP
Win
SCOTLAND: Premiership
Livingston - Dundee FC
1
1.91
20.10.2018 16:00
Comfort bets
20.10.2018
10/10
PLATBA PO
Lost
Eurovia SBL
Iskra Svit - Levice
over 167.5b
1.84
20.10.2018 18:00
Comfort bets
20.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Eurovia SBL
Svit - Levice
over 167.5b
1.84
20.10.2018 18:00
Profi stávky
20.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
Spanielsko 1.liga
Villareal>Atletico Madrid
2
1.98
20.10.2018 18:24
Profi stávky
20.10.2018
10/10
VIP TIP
Win
Nemecko 1.liga
Vfb Stuttgart>Dortmund
2
1.83
20.10.2018 15:27
Betting Analysis
19.10.2018
10/10
VIP TIP
Lost
GERMANY: Bundesliga
Eintracht Frankfurt - Dusseldorf
1
1.72
19.10.