BAGHDATIS 1. SET
2.83
05.07.2018 14:30
Tip bol odoslaný: 05.07.2018 09:59

Toto by mal byť absolútne otvorený 1. set a nebyť častých zranení na strane Marcosa tak i zápas. Khachanov totižto nemá vôbec podarené prvé kolo, veď keď si zoberieme do úvahy Ferrerovu súčasnú formu a fakt, že Khachanov s ním stratil set a vo štvrtom letel už 1-5 čiže krocik od piateho setu, to hovori za vsetko. Naopak Marcos aj keď prešiel cez Thiema cez jeho skreč hral na druhej strane veľmi solid čo podčiarkuje fakt, že urobil v zápase len 6! nevýnutených chýb. Baggy nevyše hral vynikajúco i na servise keď prehral na ňom len 8 loptičiek, klasickým problémom bolo triafanie prvého servisu, ktorý on má niekde na 50%. Marcos ma na Wimbledone skvele spomienky a i hladisko by malo byt na jeho strane. Toto nam pride 50 na 50 v prvom sete