GERASIMOV 1. SET
3.75
02.03.2021 19:30
Tip bol odoslaný: 02.03.2021 17:25

Tsitsipas je v Rotterdame 1-4 s prehrami proti Dzumhurovi, Klizanovi, Bedenemu a Tsongovi, doposiaľ tu porazil len minulý rok Hurkacza aj vtedy lostol prvý set. U neho pozorujeme fakt, že v poslednej dobe má prvé turnaje po Grand Slamových turnajoch otrasné a veríme, že naďalej budeme profitovať:

Po French open vo Viedni 1R lostol prvý set so Struffom @3+, vypadol v druhom kole s Dimitrovom @2,8+

Po US open v Ríme 1R prehral prvý set i zápas so Sinnerom @3,5+

Po Australian open lostol tu 1R prvý set s Hurkaczom @3+

Po US open a Laver cupe nedohral v Zhuhai 1R s Mannarinom (63 57 @3+)

Po Wimbledone po mesiaci SF vo Washingtone

Po US open 1R prehral prvý set i zápas v Hertogenbosch s Jarrym @4,4

Po Australian open 76 64 so Struffom, OUT v druhom kole, OUT tu v Rotterdame s Dzumhurom @4+

Stefanos herne (naposledy po US open i slovne priznal) neukazuje svoj TOP level na turnajoch priamo po Grand Slamoch, v Rotterdame 1-4, proti nemu súper, ktorý prehral v Montpelier minulý týždeň až v semifinále v solídnom zápase 1-2 s neskorším víťazom Goffinom. Ako sme v preview spomínali, tenisti po Montpelier tu nemávajú veľké problémy s presunom, minulý rok aj napriek finálovej účasti Pospisil porazil v prvom kole Medvedeva 2-0 ako big dog  aj napriek tomu, že v spomínanom finále mal problémy s chrbtom.