BOUZKOVA
2.98
07.01.2020 02:00
Tip bol odoslaný: 06.01.2020 20:41

Keys končila minuloročnú sezónu s problémami s ľavou nohou, čo je však dôležitejšie sú jej klasické pomalé štarty do sezóny. V Brisbane je 1-3 s prehrami proti Voegele, Lepchenko a Konte pričom porazila iba Cibulkovú, pre ktorú bola Keys počas celej kariéry nočnou morou (5-0 na zápasy, 9-1 na sety (1 skreč od Cibulkovej)). Naopak Bouzková je po kvalifikácii v Brisbane už 7-1 keď minulý rok po vyrovnanom prvom sete skončila na Karolíne Plíškovej, ktorá turnaj vyhrala posledné dva roky. Marie v kvalde zdolala bývalú víťazku turnaja Kanepi, domácu Cabreru i Kudermetovu, na konci minulého roka na hardoch porazila Svitolinu, Halep, Ostapenko, 6-1 nadelila v úvodnom sete i Serene Williams v semifinále v Toronte.