Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Tipy na športové stávky od TennisLovers

TennisLovers
06.11.2019
2/3
PLATBA PO
Prehra
ATP Knoxville challenger

Korda S. - Pospisil V.

KORDA
5.38
06.11.2019 17:30
Tip bol odoslaný: 06.11.2019 15:57

Dnes je myslím dobrý spot oponovať Pospisilovi. Príliš vysoký kurz na to, že Vasekovo telo v posledných rokoch bolo dosť krehké, viac krát pauzoval dlhšiu dobu aj kvôli operáciam a teraz uťahal 3 dlhé týždne s presunmi za posledný mesiac. Ako sám uviedol v rozhovore po nedeľňajšom titule, sú tam nejaké problémy s trieslami či s chrbtom, ktoré sa pravdepodobne u neho nikdy už neskončia. Kordov potenciál je tu kurzom dosť podceňovaný. 

 

Question: You played 16 matches in your last three tournaments, between Shanghai, Vegas and now Charlottesville. In the second set it looked like the groin might be tight. How's the body right now?

 

V. Pospisil: You know, it was on one return in the tie-break where I lunged and made a weird step. My hip was hurting a little bit. That is to be expected. I haven't played this many matches in more than a year. When you're doing that after a surgery, it just shows that I'm in better shape than expected. I was getting a little tired and the last couple days there was stiffness in my lower back. You can't take any chances, but I think it took a toll definitely.

 

Naše štatistiky

Profit (units):     ROI:     Yield     Počet tipov:    
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).