Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Stávkujte so skupinou Comfort bets

Základné info

Podporte nás aj na FACEBOOKu

Prehľad, skúsenosti, rozvaha a disciplína...

Naše štatistiky

Profit (units)
 
ROI
 
Yield
 
Počet tipov
 

Najviac tipujeme na:

Futbal Hokej Tenis Basketbal

VIP členstvo


Každý balík obsahuje: tipy na E-MAIL / SMS / Facebook, prehľady, správa účtu, štatistiky.
INFO-EMAIL: comfortbets@gmail.com

PLATBA PO ZÁPASE

Je to možnosť, ako získať kvalitné tipy aj bez aktívneho VIP členstva. Stačí, že máte vo Vašom konte minimálny kredit vo výške €10 alebo máte na svojom FB účte aspoň 20 priateľov a potvrdíte svoj záujem o daný tip. Aktuálnu ponuku tipov PLATBA PO ZÁPASE nájdete tu .

Naši VIP členovia majú tieto tipy samozrejme vždy zadarmo!

Boli ste prihlásený na odber noviniek zo skupiny Comfort bets.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto

Štatistika po mesiacoch

Mesiac Profit (units) ROI Yield Počet tipov
Apríl 201922.3122.322.310
Marec 2019-47.5274.99-25.0119
Február 2019-47.575-2519
Január 2019-34.2980.95-19.0518
December 20180.5100.380.3813
November 2018-123.1357.54-42.4629
Október 2018-92.0368.26-31.7429
September 201894.42162.9562.9515

Graf úspešnosti



Posledné tipy


Comfort bets
19.04.2019
10/10
VIP TIP
Aktívny
Kurz: 1.41 - 1.94
len pre aktívnych členov Comfort bets
Comfort bets
16.04.2019
10/10
VIP TIP
Win
SBL
Komárno - Prievidza
1
1.80
16.04.2019 18:00
Comfort bets
16.04.2019
10/10
VIP TIP
Win
SBL
Handlová - Levice
Over 158.5b
2.06
16.04.2019 18:00
Comfort bets
14.04.2019
10/10
VIP TIP
Lost
NHL
Pittsburgh - NY Islanders
1
1.90
14.04.2019 18:00
Comfort bets
14.04.2019
10/10
VIP TIP
Win
SLOVENSKO: Fortuna Liga
Zilina - Slovan Bratislava
2
2.10
14.04.2019 15:00

Ak si želáte kúpiť predplatné, tak sa musíte PRIHLÁSIŤ.
Ak ešte nemáte konto, ZAREGISTRUJTE SA.

Zatvoriť
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).