Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Stávkujte so skupinou Comfort bets

Základné info

Podporte nás aj na FACEBOOKu

Prehľad, skúsenosti, rozvaha a disciplína...

Naše štatistiky

Profit (units)
 
ROI
 
Yield
 
Počet tipov
 

Najviac tipujeme na:

Futbal Hokej Tenis Basketbal

VIP členstvo


Každý balík obsahuje: tipy na E-MAIL / SMS / Facebook, prehľady, správa účtu, štatistiky.
INFO-EMAIL: comfortbets@gmail.com

PLATBA PO ZÁPASE

Je to možnosť, ako získať kvalitné tipy aj bez aktívneho VIP členstva. Stačí, že máte vo Vašom konte minimálny kredit vo výške €10 alebo máte na svojom FB účte aspoň 20 priateľov a potvrdíte svoj záujem o daný tip. Aktuálnu ponuku tipov PLATBA PO ZÁPASE nájdete tu .

Naši VIP členovia majú tieto tipy samozrejme vždy zadarmo!

Boli ste prihlásený na odber noviniek zo skupiny Comfort bets.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto

Štatistika po mesiacoch

Mesiac Profit (units) ROI Yield Počet tipov
Jún 2019-33.233.6-66.45
Máj 2019-47.770.19-29.8116
Apríl 201921113.1313.1316
Marec 2019-47.5274.99-25.0119
Február 2019-47.575-2519
Január 2019-34.2980.95-19.0518
December 20180.5100.380.3813
November 2018-123.1357.54-42.4629

Graf úspešnosti



Posledné tipy


Comfort bets
18.06.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Mallorca WTA
Kužmová - Sharapova
1
1.88
18.06.2019 16:30
Comfort bets
17.06.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Copa America
Japan - Chile
Japan hcp +1.5g
1.69
18.06.2019 01:00
Comfort bets
14.06.2019
10/10
VIP TIP
Aktívny
Kurz: 0.83 - 1.44
len pre aktívnych členov Comfort bets
Kurz: 1.09 - 1.6
len pre aktívnych členov Comfort bets
Comfort bets
13.06.2019
10/10
VIP TIP
Lost
NBA
Golden State - Toronto
Under 214.5b
1.77
14.06.2019 03:00
Comfort bets
12.06.2019
10/10
VIP TIP
Win
NHL
Boston Bruins - St. Louis Blues
Under 5.5 g
1.68
13.06.2019 02:00

Ak si želáte kúpiť predplatné, tak sa musíte PRIHLÁSIŤ.
Ak ešte nemáte konto, ZAREGISTRUJTE SA.

Zatvoriť
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).