Platba po zápase

Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistráciaDEMO PRE TIPÉRA

Stávkujte so skupinou Comfort bets

Základné info

Podporte nás aj na FACEBOOKu

Prehľad, skúsenosti, rozvaha a disciplína...

Naše štatistiky

Profit (units)
 
ROI
 
Yield
 
Počet tipov
 

Najviac tipujeme na:

Futbal Hokej Tenis Basketbal

VIP členstvo


Každý balík obsahuje: tipy na E-MAIL / SMS / Facebook, prehľady, správa účtu, štatistiky.
INFO-EMAIL: comfortbets@gmail.com

PLATBA PO ZÁPASE

Je to možnosť, ako získať kvalitné tipy aj bez aktívneho VIP členstva. Stačí, že máte vo Vašom konte minimálny kredit vo výške €10 alebo máte na svojom FB účte aspoň 20 priateľov a potvrdíte svoj záujem o daný tip. Aktuálnu ponuku tipov PLATBA PO ZÁPASE nájdete tu .

Naši VIP členovia majú tieto tipy samozrejme vždy zadarmo!

Boli ste prihlásený na odber noviniek zo skupiny Comfort bets.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto

Štatistika po mesiacoch

Mesiac Profit (units) ROI Yield Počet tipov
Február 2019-51.157.42-42.5812
Január 2019-34.2980.95-19.0518
December 20180.5100.380.3813
November 2018-123.1357.54-42.4629
Október 2018-92.0368.26-31.7429
September 201894.42162.9562.9515
August 201864.1142.7442.7415
Júl 20180000

Graf úspešnosti



Posledné tipy


Comfort bets
19.02.2019
10/10
VIP TIP
Aktívny
Kurz: 1.3 - 2.05
len pre aktívnych členov Comfort bets
Comfort bets
19.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Paralelný slalom STOCKHOLM
Holdener
víťaz
9.00
19.02.2019 17:30
Comfort bets
15.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Slovenský pohár
Žilina - Prievidza
1
4.50
15.02.2019 13:00
Comfort bets
14.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Obrovsky slalom
M. Shiffrin
Vitaz pretekov
3.25
14.02.2019 17:50
Comfort bets
14.02.2019
10/10
VIP TIP
Lost
Europska Liga
Slavia - Dinamo Zagreb
X2
1.45
14.02.2019 21:00
ANGLICKO: Premier League
Crystal Palace - Manchester United
2
2.01
27.02.2019 13:29

Ak si želáte kúpiť predplatné, tak sa musíte PRIHLÁSIŤ.
Ak ešte nemáte konto, ZAREGISTRUJTE SA.

Zatvoriť
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).