KUKUSHKIN
3.28
20.09.2018 13:30
Tip bol odoslaný: 20.09.2018 12:24

Medvedev nemá za sebou vôbec presvedčivé prvé kolo ako sa na prvý pohľad zdá. So Sousom vyhral síce 6-4 6-1 ale pokiaľ Sousa hral tenis, bolo to max vyrovnané, Medvedev bol len efektívnejší na BP, keď využil 2 z 2 pričom odvrátil 5 zo 6. Po tomto sete Sousa zložil zbrane a easy prehral. Medvedev má za sebou náročný program, oženil sa a potom odohral 2 zápasy v DC. Daniil sa priznal, že ho trápila posledný týždeň choroba a ani nevie, ako tie zápasy dokázal vyhrať. Je teda na mieste otázka, koľko síl mu zostáva. Kukushkin v tejto hale bude ťažko zdolateľný a Medvedev bude musieť byť na svojom TOP aby ho herne pretlačil. Už ten prvý set so Sousom je malým výkričníkom. Kukushkin bude vraciať viacero lôpt späť a dá sa očakávať vyrovnaný match. Kukushkin vyhral Petrohrad pred v roku 2010 a má tu skalpy Čiliča, Youzhneho, Chardyho či Tipsarevica ako underdog, Medvedev tu minulý rok prehral s iným typologicky podobným tenistom - Fabbianom. GL, táto hala praje prekvapeniam