KONTAVEIT 1. SET
2.50
07.08.2018 18:30
Tip bol odoslaný: 07.08.2018 14:09

Z tohto boli za posledný rok 3 vyrovnané duely pričom Kontaveit vždy brala prvý set, na zápasy tečie 1-2. Kvitová je všeobecne slow-starterka, ktorá po titule v Birminghame na konci juna prakticky neodohrala poriadny zapas, ked po LTT vyhre nad Bondarenko sa odhlasila aby nasledne sposobila svojim vypadnutim v prvom kole na WImbledone najvacsi sok ked vypadla so Sasnovich. V Kanade je od titulu v roku 2012 len priemernych 6-5 co znaci, ze jej forma na zaciatku tejto casti sezony nebyva optimalna. Kontaveit ma za sebou presvedcive dva sety s Makarovou proti ktorej otocila po prehratom sete zapas, pricom za tieto dva sety servis nestratila. Od nej sa rozhodne caka silnejsi start do zapasu ako od Kvitovej.