CIBULKOVA
2.18
07.07.2018 14:30
Tip bol odoslaný: 07.07.2018 11:08

Cibulková by nemala byť outsiderkou PO PRVE po tom skvelom výkone s Kontou a PO DRUHE kvôli matchupu. Dominika hrala s Kontou skvele, spravila len 9 UE, skvelý pohyb, výborný servis i return jednoducho veľmi čistý zápas. Cibulkovej ušlo pred turnajom nasadenie do pavúka v pozícii 32 a zdá sa, že i možno tento fakt ju zdravo "nasral". Ona hrala vynikajúco i druhý set s Cornet a ak tieto tri sety zopakuje i dnes, s Mertens by mala byť malou favoritkou pretože toto bude na jej rakete. V podobných podmienkach v New Heaven z toho bola jasná výhra 6-3 6-1 no a ten zápas si presne pamätáme ako vyzeral. Dominika prehrala následne v Pekingu 6-7 1-6 ale v prvom sete viedla už 5-0 s 2 SP a i tento zápas a priebeh ukázal, ako tento matchup vyzerá a od koho záleží, akým smerom sa zápas bude vyvíjať.