CARRENO BUSTA
2.78
12.08.2022 02:30
Tip bol odoslaný: 11.08.2022 12:50

Carreno patrí medzi TOP in form playerov na tomto turnaji po 2 odohratých kolách. Naložiť 12-5 Berrettinimu a 12-3 Runemu hovorí samo za seba. Naopak Jannik sem prichádza po týždňovej pauze po tom čo vyhral Umag a po včerajšom jeho premiérovom zápase na harde v tomto lete s Mannarinom máme za to, že aktuálne v lepšej forme a to možno vďaka dlhšej a lepšej príprave je práve Carreno v lepšej forme na tomto povrchu. Jannik zahral s Mannarinom najprv hrozný úvodný set (2-6), následne to v druhom bolo lepšie (64) aby sa v treťom Mannarino zranil a prehral posledné 4 z 5 gemov. Od Jannika čakáme postupné zlepšenie no zdá sa, že nie je ešte v optimálnej prevádzkovej teplote. I títo dvaja majú doposiaľ extrémne vyrovnané H2H (1:1 na zápasy, oba na hardoch). Po týchto zápasoch sú stats medzi nimi absolútne vyrovnané, keď obaja proti sebe vyhrali zhodné % lôpt na servise i returne. Carreno mohol byť so Sinnerom pokojne 2-0 na zápasy up ak by v Miami v tomto roku vyhral aspoň 1 z 4 matchballov a zužitkoval vedenie 5:2 v treťom sete.