SERDARUSIC
2.72
06.07.2022 21:00
Tip bol odoslaný: 06.07.2022 17:13

Bet proti Passarovi. Ten hral tretie finále na challengeri v tomto roku v Miláne týždeň dozadu. Po ňom sa presunul do Alžírska na Medditerean games, kde vyhral zlato. Francesco má tak plné dva týždne tenisu v nohách a včera teda nevyzeral OK. Za súpera mal De Loora, proti ktorému v prvom sete predviedol veľmi vlažný výkon plných chýb a na returne si ani neťukol. V druhom sete sa dostal do vedenia 4-0 avšak opäť sa nachvíľu opakoval prvý set a veľmi rýchlo vedenie dvoch brejkov stratil. Následne bral dlhý MTO kvôli zraneniu ľavého lýtka. Za stavu *4-5 40-0 na De Loorovom servise Joris totálne blinkol a nechal sa brejknúť a toto bol psychologický zlom v zápase. Passaro to aj s spoločne s publikom v treťom sete na oko poľahky zvládol. No Passaro vykazoval známky toho, že v tanku toho mať veľa nemusí + je tam otáznik ohľadom lýtka. Serdarusic je trošku podobným agresívnym tenistom ako de Loore čo sa do prvého servisu a forehandu týka. Ak sa Passaro nezlepší a bude to naďalej vlažné, Serdarusic má zápas na svojej rakete. Tých krátkych lôpt Passaro ponúkol mnoho. GL