SCHUNK
1.60
28.06.2022 12:00
Tip bol odoslaný: 28.06.2022 08:32

Schunk je minuloročná finalistka juniorského Wimbledonu. Už ako 18 ročná si medzi seniorkami razí cestu smerom hore. Nastasja je nemecká agresívna ľavoruká tenistka, ktorá na poslednom Grand Slame zatápala Simone Halep v Paríži ako Lucky Loserka. V Londýne sa už na LL spot spoliehať nemusela, keďže kvalifikáciou prešla ako nôž po masle bez straty setu. Bet je nielen na ňu ale i proti Buzarnescu. Tá naposledy na začiatku mesiaca nedohrala v Surbitone po tom, čo viedla 1-0 na sety s Burrage. Buzarnescu v tom zápase spadla na koleno, brala dlhočízny off court MTO, po ňom sa vrátila s mumifikovaným kolenom a dokázala odohrať len 2 lopty pred skrečom. Toto nevyzeralo na ľahké zranenie a nemyslíme si, že je na dnes ready. Tučným odmenám na tohtoročnom Wimbledone hráčke ako ona, ktorá sa dostane priamo do hlavnej nejde len tak odolať.

SCHUNK + KRUTYKH COMBO BET SPOLU NA TIKET

ATP Luedenscheid Challenger

Krutykh O. - Moraing M.

KRUTYKH
1.70
28.06.2022 12:30

Moraing je v príšernej forme. Tá vygradovala minulý týždeň na Wimbledone, kde s Pirosom prehral 26 06 za 39 minút. Jeho jedinou výhrou od konca apríla je víťazstvo nad Mautem, ktorý je momentálne mimo TOP 2000. Medzitým ďalšie dva zápasy ani nedohral. Zobudí sa po mesiaci na tráve ? Krutykh si drží solídnu formu už niekoľko turnajov v rade, v Bratislave naposledy porazil Svrcinu, ktorý má 2x finále v tomto roku a prehral tesne 5-7 v treťom s Bonadiom, ktorý hral na turnaji napokon finále.