BUCSA
3.22
03.03.2022 18:30
Tip bol odoslaný: 03.03.2022 12:19

Obe prešli do druhého kola svojskou cestou, povedzme že už z losing  pozícii. Yastremska odvraciala matchball, Bucsa zas otáčala zo setu a brejku dole. Každopádne tu ideme po kurze. Dayana to víťazstvo uťala, ubojovala a asi potešila väčšinu tenisových fanúšikov, ktorí sledujuú momentálne dianie vo svete. Emočné víťazstvo. Každopádne formu Bucsi na tomto turnaji a i jej predturnajovú formu nemožno kurzovo až takto podceňovať. V Lyone sa kvalifikantkám darí a Bucsa po prehratom prvom sete v kvalde pohodlne zdolala Stefanini a najmä easy T. Mariu 63 62, ktorá mala v halách pred zápasom 11-1! Tu ideme jednoducho po kurze.