NISHIOKA
2.75
10.08.2021 17:30
Tip bol odoslaný: 10.08.2021 15:29

Nevieme, odkiaľ sa tieto kurzy na Nishioku zobrali, máme však adekvátne dôvody na vsadenie. Nishioka mal lepšiu kvalifikáciu ako Tiafoe bez pochýb keď v nej nestratil seta pokiaľ na druhej strane Tiafoe v prvom kole dostal od Wolfa 0-6 a  v druhom finálovom kole dostal od Ruusuvuoriho 16 46 a do main draw sa nakoniec dostal dnes ráno, keď sa z turnaja odhlásil Korda. Navyše Tiafoe má matchupové problémy s ľavákmi - proti nim prehral posledných 9 z 12 zápasov, tento rok s tenistami ako L. Broady, C. Norrie ešte v úvode sezóny, s F. Bagnisom, C. Moutetom či F. Delbonisom. Nishioka navyše hral dobre už minulý týždeň so Sockom, nad ktorým vyhral prvý set ale musel následne zo zápasu z preventívnych dôvodov odstúpiť, keď ho rozbolela pravá noha pri servis gemoch. Sock v ďalšom kole hral vyrovnaný match s Rafom Nadalom. Nishioka už Tiafoeho na americkom harde zdolal a druhý zápas sa skončil zas na európskej antuke v Estorile po tie-brejku v 3. sete.