COPIL
2.62
12.06.2021 16:00
Tip bol odoslaný: 12.06.2021 08:41

Copila hrám tento týždeň od prvého kola s Dzumhurom, kedy to však veľmi rýchlo vydropovalo a nedalo sa to poslať a následne i včera s Andersonom, s ktorým ukázal neskutočnú otočku v závere druhého setu, kedy odvrátil 7 setballov, tri z toho v rade na Andersonovom servise z 0-40* čo je na tráve proti tak skvelému serverovi unikátne. Proti Tiafoemu poľujeme takisto prostredníctvom hendikepov vo FREE skupine a dnes je na čase ísť proti nemu vo VIP. Tiafoe totižto nie je zázračným travárom a navyše prelieza veľmi tesne - Marchenko skončil na BP proti nemu 0/9, v prvom sete mal šance pomaly v každom return geme a aj napriek tomu, že zápas skončil 0-2 prehral ho len o dve lopty, Donskoy včera s ním vyhral už o 4 pri prehre 1-2 na sety a oba naše hendikepy boli proti nemu easy pokryté. Tiafoe nemá tak kvalitný servis a dobrú techniku na trávu kvôli príliš TOP spin forehandu. Copil je in-form a s najkvalitnejším servisom oproti súperom, ktorým Tiafoe v tomto týždni čelil. Otvorená záležitosť.