KVITOVA 1. SET
2.63
05.05.2021 13:00
Tip bol odoslaný: 05.05.2021 11:25

Barty posledné dva turnaje hrá čisto cez skúsenosti a nie cez nejaké veľké majstrovstvo. Od Stuttgartu na výnimku zápasu so Siegemund prakticky každý zápas otáča a ukazuje svoju mentálnu silu a výbornú kondíciu. Tento matchup v madridských podmienkach máme za veľmi otvorený, pretože Petra v týchto podmienkach so svojou hrou dokáźe odstreliť a prehrať každú súperku z WTA okruhu. Je historicky najlepšou tenistkou turnaja s 32 víťazstvami, 3 titulmi a 82% winning úspešnosťou. Barty prehrala v Stuttgarte prvý set 3 krát zo štyroch a aj keď v Madride ani raz tak predsa len so Swiatek prehrávala 0-3 a so Zidansek bola v prvom sete takisto horšou hráčkou no ako píšeme skúsenosti, keď prežila patálie na svojich servis gemoch a potom Zidansek brejkla, keď Tamara servovala na udržanie sa v sete. Vsádzame prvý set z dôvodu jej pomalších začiatkov a z dôvodu, ak by  z tohto zápasu sa stal nejaký vyrovnaný trojsetter mala by pravdepodobne v závere opäť kondične navrch. Petra je dostatočne skúsenou tenistkou na to, aby si uvedomila, že proti nej potrebuje silný štart inak to pravdepodobne neotočí. Kurz pinna, inde 2,5+