ZIDANSEK
2.45
17.01.2021 07:00
Tip bol odoslaný: 09.01.2021 20:11

Nevidíme dôvod, prečo tipujúci robia z Kostyuk tak veľkou favoritkou -  open kurzy boli na rovine. Teda jeden dôvod by tu bol - forma na papieri niekde vo flashscore. Na papieri je pravdou, že forma pri pohľade na posledné zápasy a ich pomery výhier / prehier hovoria pre Kostyuk no tam to končí. Tamara Zidansek je pozitívnym prekvapením turnaja, keď porazila ako outsiderka Brady či Fernandez. Oproti minulej sezóne zlepšila servis a ťaží najmä zo solídnej a rozumnej hry od základnej čiary. Má za sebou sezónu, na ktorú by najradšej zabudla, keď vyhrala len 6 zápasov z 19. No čo to naznačila na French open keď mala na rakete Muguruzu, no premrhala vedenie 3-0 v treťom sete a nakoniec prehrala seta 6-8. Potom prišli dve tesné prehry v halách proti Blinkovej a Rus, kde to opäť prehrala na bigpointoch (s Rus premenila 2/7 pričom stratila servis 4 z 5 BP). Kostyuk mala v podobe Hradeckej a Hsieh rozhodne ľahšiu cestu do tretieho kola. Dnes sa zdalo, že kráčala k jasnej výhre, no premrhala náskok 5-1 v druhom sete a musela ísť dokonca do tretieho, kde toho nabehala skutočne veľa a viac krát po výmenách lapala po dychu. Zbytočne tak stratila množstvo síl, ktoré jej môžu zajtra ráno chýbať. Zidansek má oproti nej v singli o deň voľna navyše. Toto je valuebet, tento match vidíme ako 50 na 50.