SAFWAT UHRÁ SET
2.20
01.12.2020 14:00
Tip bol odoslaný: 01.12.2020 12:00

Toto je extrémne vysoká favorizácia Barriosa Veru a je jasné prečo - Safwat vyhral jediný zápas z posledných 10. LENŽE, minulý týždeň sériu 8 prehier v rade prerušil aj keď nie cez 100% fit Guinarda, no i to je dobré pre chýbajúce sebavedomie tenistu aby následne Meligeniho, ktorý turnaj suverejne vyhral dohnal do zápasu, ktorý prehral len o 6 lôpt, pričom v druhom sete bol brejk hore a prehral ho až v tie-brejku pomerom 7:9. Ďalším faktorom v prospech betu hovorí fakt, že pokiaľ Safwat hral v podobných podmienkach v Sao Paule, Barrios Vera hral semi v Lime. No a práve tento prechod od mora zo západného pobrežia Južnej Ameriky na východ od mora do 700 m.n.m. nie je jednoduchý - už v kvalde nás potešil Dougaz a včera prvý set lostol ako big favorit Bagnis a na mále mal i Kopřiva proti Gabashvilim. Navyše čo sa týka herného levelu Barrios Vera so Safwatom sú na podobnej úrovni. Pre Bariosa hovorí lepšia forma na papieri, no tú zrovná spomínaný prechod. Prvý set / uhrá set Safwat sú pre nás valuebetmi. 2,2 má betko (Barrios vyhrá bez straty setu - NIE), slovenské majú @2+. GL