OTTE AH +3 GAMES
1.85
12.10.2020 14:00
Tip bol odoslaný: 12.10.2020 12:18

Otte sa v posledných týždňoch dostal do super formy keď postupne uhral finále na challengeri v Ostrave a následne vyhral Aix en Provence. Nepodarilo sa mu kvalifikovať na French open no v kvalde zaznamenal silné výhry nad Koepferom (za 48 min 61 62) a Polmansom (67 64 64), ktorí boli obaja vo fajn forme v posledných týždňoch. To sa nedá povedať o Struffovi, ktorý bol veľkým sklamaním na antukách po New Yorku s prehrami s Coriom, v Hamburgu odpálil vedenie v treťom sete s Khachanovom 4-0 a na French open neuhral proti in-form Altmaierovi ani set. Struffovi sa pravidelne doma v Nemecku nedarí a dnes hladké víťazstvo proti rozohratému Ottemu z kvaldy nečakáme. Hendikep má pinna, máme za to, že value je v akomkoľvek bete na Otteho (AH +2,5 / +3,5, prípadne set i čistý zápas @2,8+).