STRUFF
3.12
15.08.2019 19:00
Tip bol odoslaný: 15.08.2019 14:08

Opäť sme nemali proti Medvedevovi šťastie. Pri Pairem je vždy riziko, že z neho nebude vhodný tenista, čo bol i včerajší prípad - vyrovnaný prvý set, ktorý prehrá a potom zápas odpáli, pritom proti tenistovi, ktorý hrá tonu zápasov za posledné dni "ide len o to", vydržať hrať čo najdlhšie, kedy jeho šanca vyhrať hore (Paire mal i MTO kvôli krčným svalom, bohvie však, či to bolo naozaj seriózne alebo nie).

Medvedev: ,,...After I won the first set, everything went my way. I am tired, after two finals in a row, so it’s not easy..."

Struff je v skvelej forme, čo deklaroval včerajším víťazstvom nad Tsitsipasom, proti ktorému ponúkol jediný BP a to práve vtedy keď servoval na víťazstvo (64 54 *30-0). No nedoservoval...u neho bolo zvykom, že sa z takýchto momentov väčšinou nespamätal, no včera ostal mentálne silným a zabojoval:

,,I've been working hard with my team, on my fitness, and it’s all finally paying off and I’m playing with greater consistency.”