RAMOS 1. SET
3.14
16.02.2019 01:00
Tip bol odoslaný: 15.02.2019 12:09

Diego odohral doposial tr zapasy pocas juhoamerickeho turne, pricom hra stale na podpriemernej urovni. Minuly tyzden prehral s Pellom a dokazal doposial porazit len Giannessiho, ktorý sa zranil a v pohode to s ním otočil a v noci porazil Bedeneho opäť po boji, pričom aj Aljaz nebol v treťom sete fit kvôli problémom s nohou.

Prečo prvý set? Pretože Ramos má po ťažkom zápase s Ferrerom, proti ktorému bol set i brejk dole a odvrátil i matchabally. Čakamé teda, že v potencionálne dlhom zápase so Schwartzmanom by to nemusel zvládnuť. Šance budú minimálne v úvode zápasu max vyrovnané. Diego síce vedie pohodlne 2-0 na zápasy a 4-0 na sety lenže oba zápasy sa odohrali v úplne odlišných podmienkach v nadmorskej výške Madridu a Kitzbuhelu kde sú podmienky o dosť rýchlejšie ako v Buenos Aires a kde Ramos má o poznanie horšiu bilanciu. Jednoducho herne je na tom aktuálne lepšie Ramos ako Schwartzman, ktorý by mal byť na tom lepšie po fyzickej stránke